Ziņas

October 28, 2023

Vai Clash Royale var nomest arēnas? Izpratne par trofeju ceļu un progresēšanas sistēmu

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserAija ZariņaLocaliser

Ievads

Clash Royale ir populāra mobilā spēle, kas pazīstama ar savu unikālo progresēšanas sistēmu. Šajā rakstā mēs izpētīsim, vai Clash Royale ir iespējams nomest arēnas.

Vai Clash Royale var nomest arēnas? Izpratne par trofeju ceļu un progresēšanas sistēmu

Trofeju ceļš

Galvenā progresa sistēma Clash Royale ir Trophy Road. Jūsu trofeju skaits nosaka jūsu pretiniekus un arēnu, kurā atrodaties. Pārejot pa arēnām, jūs saņemat dažādas balvas.

Progresējošās un nolaižamās arēnas

Kad esat izgājis cauri arēnai, jūs nevarat atgriezties pie iepriekšējās, pat ja zaudējat trofejas. Lai gan jūs nevarat nomest arēnas, Supercell var ierobežot dažiem spēlētājiem virzīties uz priekšu, ja viņu torņa līmenis ir zemāks nekā citiem spēlētājiem šajā arēnā. Lai pārietu uz nākamo arēnu, jums būs jāpalielina sava līmeņa skaits.

Trofeju iegūšana

Lai nopelnītu trofejas, jums ir jāspēlē 1 pret 1 spēles. Jūsu nopelnīto trofeju skaits ir atkarīgs no jūsu un pretinieka līmeņa. Ja uzvarēsit pretinieku ar lielāku trofeju skaitu, jūs saņemsiet vairāk trofeju.

Jaunu karšu atbloķēšana

Izejot cauri arēnai, jūs atbloķējat jaunu kāršu komplektu. Šīs kartes var iegūt, izmantojot lādes vai citus līdzekļus. Jauno karšu efektīva izmantošana ir ļoti svarīga, lai virzītos uz priekšu arēnā.

Secinājums

Noslēgumā jāsaka, ka Clash Royale nav iespējams nomest arēnas. Trofeju ceļš nosaka jūsu arēnu, pamatojoties uz jūsu trofeju skaitu, un, tiklīdz esat ticis tālāk, jūs vairs nevarat atgriezties. Tomēr Supercell var ierobežot spēlētāju virzību uz priekšu, ja viņu torņa līmenis ir zemāks nekā citiem spēlētājiem šajā arēnā. Lai progresētu, ir svarīgi nopelnīt trofejas, uzvarot mačos un izmantot katrā arēnā atbloķētās jaunās kārtis. Turpiniet spēlēt un izstrādāt stratēģiju, lai iekļūtu Clash Royale arēnu sarakstā!

Jaunākās ziņas

Optimizējiet savu VALORANT spēli, izmantojot smieklīgus krustpunktus
2023-11-26

Optimizējiet savu VALORANT spēli, izmantojot smieklīgus krustpunktus

Ziņas