Ziņas

November 1, 2023

TI12 Dota 2 čempionāts: skatītāju skaits, spēlētāju sniegums, varoņu preferences un balvu fonds

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserAija ZariņaLocaliser

Starptautiskais 2023. gada (TI12) Dota 2 čempionāts nesen noslēdzās, un ir pienācis laiks iedziļināties intriģējošā statistikā. Šajā rakstā mēs izpētīsim TI12 skatītāju skaitu, spēlētāju snieguma svarīgākos momentus, varoņu preferences un balvu fonda ieņēmumus.

TI12 Dota 2 čempionāts: skatītāju skaits, spēlētāju sniegums, varoņu preferences un balvu fonds

Skatītāju skaits un kopējais skatīto stundu skaits

TI12 nodrošināja ceturto labāko skatītāju skaitu Dota 2 turnīru vēsturē, pārspējot TI8 statistiku noskatīto stundu un skatītāju skaita ziņā. Lielā fināla laikā TI12 piesaistīja 1,4 miljonu skatītāju uzmanību, kopumā uzkrājot 65,4 miljonus skatīšanās stundu. Lai gan tas nepārspēja iepriekšējā gada Singapūrā notikušā pasākuma skatītāju skaitu, tas bija labāks par pēdējo Ziemeļamerikas norises vietu.

Spēlētāja veiktspējas svarīgākie momenti TI12

Team Spirit izcīnot trofeju TI12, izceļas vairāki spēlētāju snieguma statistikas dati. Jatoro bija līderis vidēji nogalināto sitienu skaitā ar 11,2 nokautiem sitieniem spēlē, viņam sekoja Kiričs no VP ar 9,6 nokautiem sitieniem spēlē, un LGD offlaner niu ar 9,17 nokautiem sitieniem spēlē. Ievērojami pieminētie ir Nightfall un gpk~ ar vismazāko nāves gadījumu skaitu — 2,33 vienā kartē. Piespēļu ziņā Mipoška bija topa pirmajā vietā ar vidējo punktu skaitu 21,3, viņam cieši sekoja Sajuvs ar 18,7 un Mira ar 17,9 (abi no Team Spirit). Gpk~ uzrādīja iespaidīgu KDA vidējo rādītāju 8,65 vienā spēlē, savukārt Yatoro bija augstākais zelta minūtē (GPM) un Collapse nodrošināja otro pozīciju pieredzes minūtē (XPM). LGD WhyouSm1le demonstrēja ievērojamas dziedināšanas spējas ar 154 ZS dziedināšanu minūtē, un Entity Kataomi, Collapse un Lelis sniedza nozīmīgu ieguldījumu invaliditātes jomā.

Varoņa preferences un veiktspēja

Varoņu preferenču pārbaude TI12 atklāj dažas intriģējošas tendences. Tikai septiņi varoņi tika aizliegti, bet netika izvēlēti neviena komanda, bet Drow Ranger, Anti-Mage, Ursa un Mars. Storm Spirit kļuva par neuzvarētu čempionu ar 100% uzvaru spēlēs, kurās viņš tika izvēlēts sešas reizes. Cieši sekoja Night Stalker ar 86% uzvaru un Undying un Chen ar 75% uzvaru, lai gan mazāk nekā desmit spēlēs. Dazzle izcēlās spēlēs ar desmit vai vairāk uznācieniem, lepojoties ar 72% uzvaras koeficientu 18 kartēs un ir visvairāk aizliegtais varonis ar 101 spēli. Aizliegumu sarakstā sekoja Treant Protector un Primal Beast ar 89 spēlēm katrs. Visvairāk izvēlētie varoņi bija Muerta, Grimstroke un Dark Willow. Pārskats par izvēlēm un aizliegumiem parādīja Treant Protector, Kunkka un Dazzle topu augšgalā, un Muerta bija vienīgais varonis desmitniekā, kas tika izvēlēts biežāk nekā aizliegts.

Balvu fonda peļņa

Lai gan Team Spirit neapšaubāmi ir laimīgs pēc tam, kad ir nopelnījis sev divkārtēju TI čempionu titulu, TI12 lepojās ar nepārspējamu balvu fondu. Salīdzinot Team Spirit spēlētāju ienākumus abos uzvarētajos TI, atklājas būtiska atšķirība. Katrs Team Spirit spēlētājs TI10 laikā piedzīvoja ievērojami lielāku neparedzētu finanšu zaudējumu, salīdzinot ar TI12. Kopējā Team Spirit iekrātā naudas balva TI10 sastādīja satriecošus USD 18,2 miljonus, sadalot aptuveni USD 3,6 miljonus vienam spēlētājam. Turpretim kopējā TI12 nodrošinātā naudas balva bija 1,4 miljoni USD, katrs spēlētājs nopelnot aptuveni 284 000 USD. Šis krasais kontrasts izceļ balvu fondu attīstību Dota 2 turnīros un palielinātos TI10 un iepriekšējos TI balvu fondus, pateicoties smieklīgajiem Battle Pass pārdošanas gadījumiem.

Noslēgumā jāsaka, ka TI12 demonstrēja iespaidīgus skatītāju skaitu, izcilu spēlētāju sniegumu, intriģējošas varoņu izvēles un ievērojamas atšķirības balvu fonda ieņēmumos, salīdzinot ar iepriekšējiem TI. Dota 2 kopiena ar nepacietību gaida nākamo The International daļu, cerot uz vēl aizraujošāku statistiku un ierakstiem.

Jaunākās ziņas

Optimizējiet savu VALORANT spēli, izmantojot smieklīgus krustpunktus
2023-11-26

Optimizējiet savu VALORANT spēli, izmantojot smieklīgus krustpunktus

Ziņas