Ziņas

November 7, 2023

Slimebox Nick All-Star Brawl 2 turnīrs: nozīmīgs notikums cīņas spēļu kopienā

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserAija ZariņaLocaliser

Drīzumā tiks izlaista spēle Nickelodeon All Stars Brawl 2 ar uzlabojumiem salīdzinājumā ar sērijas pirmo spēli. Spēle ir izpelnījusies uzmanību konkurētspējīgu spēļu kopienā, un tā tiks pārbaudīta gaidāmajā Slimebox turnīrā.

Slimebox Nick All-Star Brawl 2 turnīrs: nozīmīgs notikums cīņas spēļu kopienā

Agrīnais notikums no Coinbox Organizer Hungrybox

Hungrybox, Super Smash Bros kopienā labi zināmā persona, organizē agrīnu Nickelodeon All-Star Brawl 2 pasākumu. Neskatoties uz pretrunīgo vēsturi ar pirmo spēli, Hungrybox atgriežas sērijā ar Slimebox turnīru, kas būt pirmais nozīmīgais spēles notikums.

Koncentrējieties uz Nickelodeon All-Star Brawl 2

Slimebox turnīrā tiks demonstrēta Nickelodeon All-Star Brawl 2 — viena no visvairāk gaidītajām cīņas spēlēm 2023. gadā. Līdzīgi kā Coinbox pasākumam Smash, šo turnīru organizē Hungrybox sadarbībā ar GameMill, un tā balvu fonds ir 50 000 $.

Ziemeļamerikas ekskluzīvs tiešsaistes turnīrs

Turnīrs ir paredzēts tikai dalībniekiem Ziemeļamerikā, pateicoties tā tiešsaistes formātam. Šī lēmuma mērķis ir nodrošināt vienmērīgāku un lokalizētāku pieredzi visiem spēlētājiem.

Datums un platforma

Viss turnīrs notiks 2023. gada 15. novembrī un tiks straumēts Hungrybox Twitch kanālā. Šis pasākums kalpos kā spēles konkurences potenciāla agrīna pārbaude, un veiksmes gadījumā Slimebox turnīrs varētu kļūt par atkārtotu sēriju.

Noslēgumā jāsaka, ka Hungrybox organizētais turnīrs Slimebox Nick All-Star Brawl 2 ir aizraujoša iespēja spēlētājiem parādīt savas prasmes ļoti gaidītajā Nickelodeon All-Star Brawl 2. Pateicoties spēles uzlabojumiem, šim turnīram ir potenciāls. kļūt par nozīmīgu notikumu cīņas spēļu sabiedrībā.

Jaunākās ziņas

Optimizējiet savu VALORANT spēli, izmantojot smieklīgus krustpunktus
2023-11-26

Optimizējiet savu VALORANT spēli, izmantojot smieklīgus krustpunktus

Ziņas