Ziņas

November 14, 2023

Salnu lidojumu atgriešanās: vēlreiz apmeklējiet nostalģisko ziemas biomu Fortnite 1. nodaļā

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserAija ZariņaLocaliser

Ievads

Fortnite Frosty Flights, viens no iemīļotākajiem apskates objektiem (POI) no 1. nodaļas, atgriežas gaidāmajā Fortnite atjauninājumā. Šai ikoniskajai ziemas tēmu vietai ir īpaša vieta spēlētāju sirdīs, un tās atgriešanās ir ļoti gaidīta.

Salnu lidojumu atgriešanās: vēlreiz apmeklējiet nostalģisko ziemas biomu Fortnite 1. nodaļā

Salnu lidojumu mantojums

Frosty Flights pirmo reizi tika ieviests 1. nodaļā 7. sezonā, kā arī spēlei tika pievienots sniegs. Šis POI ātri kļuva par sinonīmu jaunajam ziemas biomam, un tā sniegotā ainava kļuva par fanu iecienītāko. Lai gan Frosty Flights nav tik ikonisks kā Tilted Towers, tas ir atstājis paliekošu iespaidu uz spēlētājiem, pat iedvesmojot kosmētikas kolekciju, kas nosaukta tā vārdā.

Māja lidmašīnām

Fiziski Frosty Flights sastāv no diviem angāriem un savienojoša kompleksa, kas piepildīts ar laupījumu. Šī vieta tika veidota kā lidmašīnu centrs, jo 7. sezona bija pirmā, kas Fortnite iepazīstināja ar transportlīdzekļiem. Angāri, par kuriem baumoja, ka tie pieder Sgt Winter, kļuva par iecienītu galamērķi spēlētājiem, kuri vēlas pacelties debesīs.

Salnu lidojumu atgriešanās

Lēmums atgriezt Frosty Flights gaidāmajā Fortnite OG 7. sezonas atjauninājumā ir atstājis spēlētājus sajūsmā. Šis ziemas tematiskais POI ir paredzēts atgriezties 16. novembrī, un ir paredzēts, ka tas paliks spēlē 1. nodaļas laikā. Tāpat kā iepriekšējās sezonās, Frosty Flights, visticamāk, paliks līdz pašreizējās Fortnite sezonas beigām. beigas.

Secinājums

Gatavojieties atkārtoti apmeklēt nostalģiskos Frosty Flights fortnite 1. nodaļā. Neatkarīgi no tā, vai esat ziemas biomas cienītājs vai vienkārši izbaudāt lidojošo lidmašīnu aizraušanos, šī ikoniskā vieta noteikti atstās patīkamas atmiņas. Atzīmējiet savos kalendāros 16. novembri un sagatavojieties, lai vēlreiz izpētītu debesis!

Jaunākās ziņas

Optimizējiet savu VALORANT spēli, izmantojot smieklīgus krustpunktus
2023-11-26

Optimizējiet savu VALORANT spēli, izmantojot smieklīgus krustpunktus

Ziņas