Ziņas

October 27, 2023

Sagatavojieties GranBlue Fantasy versus Rising Beta versijai

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserAija ZariņaLocaliser

GranBlue Fantasy Versus Rising tiešsaistes beta versija ir iespēja spēlētājiem pārbaudīt jaunās varoņu izmaiņas un darbības pirms Granblue Fantasy Versus Rising izlaišanas datuma. Lūk, ko mēs zinām par beta versiju un kā jūs varat piekļūt spēlei agri, izmantojot šo izmēģinājuma versiju.

Sagatavojieties GranBlue Fantasy versus Rising Beta versijai

Nākamā GranBlue Fantasy Versus Rising beta versija

GranBlue Fantasy Versus Rising tuvojas izlaišanas datumam novembra beigās. Tomēr spēlētājiem nav jāgaida līdz tam, lai spēlētu spēli. Drīz sāksies otrais beta periods ar plašākām spēlēšanas iespējām.

GranBlue Fantasy Versus Rising otrā beta versija notiks no 9. līdz 12. novembrim. Šoreiz beta versija būs plašāka un pat ietvers crossplay. Spēlētāji var pārbaudīt spēli PlayStation 4 un 5, kā arī Steam. Tiks atbloķēti 26 varoņi, ļaujot spēlētājiem izmēģināt lielāku dalībnieku daļu.

Papildus tiešsaistes spēlēm spēlētājiem būs pieejams arī treniņu režīms un Grand Bruise Legends mini spēles. Šī pēdējā beta versija sniegs lielisku iespēju iepazīties ar varoņiem pirms pilnīgas izlaišanas.

Pirmā GranBlue Fantasy salīdzinājumā ar pieaugošo tiešsaistes beta versiju

Pirmā GranBlue Fantasy Versus Rising tiešsaistes beta versija bija slēgta beta versija, un iepriekšēja reģistrācija oficiālajā vietnē tika atvērta jūnijā. Beta versija notika no 28. līdz 30. jūlijam, sniedzot spēlētājiem iespēju izmēģināt jauno titulu.

Ja vēlaties redzēt, kā spēle ir salīdzināma ar profesionāļa līmeņa spēli, jau ir bijuši turnīri, kuros piedalās profesionāli spēlētāji, kas sacenšas atklātajā beta versijā. Šie turnīri sniedz ieskatu spēles līdzsvarā konkurētspējīgai spēlei.

GranBlue Fantasy Versus Rising ir ļoti gaidīts kā turpinājums vienai no labākajām anime cīņas spēlēm. Ar Arc System Works pie stūres mēs varam sagaidīt vēl vienu fantastisku titulu sērijā.

Jaunākās ziņas

Optimizējiet savu VALORANT spēli, izmantojot smieklīgus krustpunktus
2023-11-26

Optimizējiet savu VALORANT spēli, izmantojot smieklīgus krustpunktus

Ziņas