Ziņas

November 8, 2023

Revolucionāra digitālo aktīvu tirdzniecība metaversā

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserAija ZariņaLocaliser

SinVerse ar lepnumu paziņo par sava revolucionārā tirgus laukuma, platformas, kuras mērķis ir pārveidot digitālo aktīvu tirdzniecību metaversā, drīzumā.

Revolucionāra digitālo aktīvu tirdzniecība metaversā

Jauns tirdzniecības laikmets

SinVerse Marketplace ievieš mūsdienīgu tirdzniecības centru, kurā spēlētāji var iesaistīties darījumos, kas ietver plašu spēles aktīvu klāstu. Šī novatoriskā platforma atspoguļo nozīmīgu digitālo īpašumtiesību evolūciju, nodrošinot spēlētājiem nepārspējamu vieglumu vērtīgu spēļu aktīvu tirdzniecībā.

Metaverse ekonomikas virzīšana

Sagaidāms, ka SinVerse Marketplace ar iespaidīgu virtuālo zemes darījumu vēsturi kļūs par metaversas ekonomikas virzītājspēku. Platformas panākumi, pārdodot zemi par vairāk nekā 4 miljoniem ASV dolāru, parāda tās potenciālu katalizēt ievērojamu SIN marķiera tirdzniecības apjomu pieaugumu.

Aktīvu likšana ilgtermiņa ieguldījumiem

Papildus Marketplace, SinVerse ir ieviesusi aktīvu piesaistīšanas funkciju, kas ļauj ieinteresētajām personām uz noteiktu laiku bloķēt savus digitālos aktīvus. Tas nozīmē ilgtermiņa ieguldījumu platformas izaugsmē un sniedz iespēju nodrošināt potenciālu SinVerse visumā gūto ieņēmumu daļu.

Spēļu pieredzes paaugstināšana

Lai vēl vairāk uzlabotu spēļu pieredzi, SinVerse ievieš konkurētspējīgus Arena Esports turnīrus. Šie turnīri atalgos spēlētāju stratēģiskās un kaujas prasmes ar vērtīgiem spēles balvām, veicinot enerģisku spēlētāju kopienu un veicinot aktīvu iesaistīšanos tirgū.

Pievienojieties SinVerse ekosistēmai

SinVerse aicina spēlētājus, tirgotājus un digitālās ekonomikas entuziastus būt daļai no plaukstošās ekonomikas ekosistēmas, ko tā rada. Marketplace kopā ar aktīvu ieguldīšanu sola no jauna definēt aktīvu īpašumtiesību un ekonomiskās mijiedarbības nozīmi digitālajā vidē.

Lai iegūtu plašāku ieskatu par Marketplace un aktīvu ieguldīšanu vai klātienē redzētu SIN marķiera izaugsmes trajektoriju, apmeklējiet vietni.

Jaunākās ziņas

Optimizējiet savu VALORANT spēli, izmantojot smieklīgus krustpunktus
2023-11-26

Optimizējiet savu VALORANT spēli, izmantojot smieklīgus krustpunktus

Ziņas