Rainbow Six Siege 7. gads, 1. sezona

Ziņas

2022-05-12

Rainbow Six (R6) Siege 7. gada 1. sezona tikko sagaidīja dēmonu plīvuru. Pirms oficiālās izlaišanas 2022. gada 15. martā tirgū bija daudz ziņojumu. Lai gan dažas noplūdes ir piepildījušās, daudzas nav. Tomēr tas viss tikai zīmēja priekšstatu par gaidāmo.

Rainbow Six Siege 7. gads, 1. sezona

Dēmonu plīvurs, kas iezīmēja pirmo 7. gada sezonu, nesen tika izlaists. Rainbow Six Siege fani atzinīgi novērtēja jaunu režīmu — Team Deathmatch, jaunu plīvuru operatoru Azami un daudzus jaunus atjauninājumus. Pēc tās izlaišanas spēlētājiem tika dota iespēja bez maksas izmēģināt jaunākos atjauninājumus, izmantojot bezmaksas spēļu nedēļu no 2022. gada 17. marta līdz 24. martam.

Azami, jaunais Rainbow Six Siege operators

Jaunākais R6 Siege 'Demon Veil' atjauninājums tika papildināts ar vairākiem jauniem papildinājumiem. Spēlētāji un eSporta derības entuziasti ir ļoti atzinīgi novērtējuši šīs izmaiņas, jo tās palīdz uzlabot kopējo spēļu pieredzi. Viena no galvenajām izmaiņām bija jauna operatora Kana 'Azami' Fujiwara ieviešana, kas ir otrais japāņu tēls, kas spēlē tika ierindots kā operators.

Azami muguras stāsts

Varones vēsture iepazīstina viņu ar motociklistu policistu, kura pašizpausmes iespējas bija fiziska cīņa un mode. Saskaņā ar stāstu, viņas aizraušanās radās bērnībā, kad viņa tās izmantoja, lai izvairītos no stingriem noteikumiem savā mājsaimniecībā. Viņa smagi strādāja un izvirzījās Drošības policijā, kas ir ekspertu nodaļa, kas aizsargā VIP personas Japānā. Tomēr viņai bija vardarbīgs raksturs un viņa diezgan bieži pārmeta, ka viņai bija jāpamet nodaļa. Viņa kļuva par personīgo miesassargu privātajā sektorā. Azami raksturīgā izskata pamatā ir Japānas Drošības policija.

Azami sīkrīki un ieroči

Atšķirībā no vairākiem iepriekšējiem operatoriem Azami ielādei nav paredzēta šāvēja šautene vai triecienšautene. Tā vietā viņa ir bruņota ar 9x19VSN ložmetēju un ACS12 bisi kā galveno ieroču. Ložmetējam ir 750 apgr./min. un 34 ložu bojājumi. Bise satur 31 lodes magazīnu, kas palīdz nodrošināt, ka viņai ātri neiztrūkst lodes. Viņas noklusējuma sekundārais ierocis ir D50 pistole. Viņai ir arī dzeloņstieples un trieciengranāta kā viņas vienīgie divi sīkrīki.

Kibas barjeras

Azami kopējā noslodze operatoram nav iespaidīga. Tomēr viņas unikālie sīkrīki spēlē diezgan lielas atšķirības. Viņas unikālie piederumi Kiba Barriers ir pirmā šāda veida spēle. Atšķirībā no citiem vairogiem, kas parasti bloķē uzbrukumus no priekšpuses, Kiba barjeras var izmantot, lai izvietotu materiālu, kas izplešas un pārvēršas par betonam līdzīgu ložu necaurlaidīgu vielu. Izvietotais materiāls ir šķīduma K-13 un savienojuma L-7 maisījums. Ķīmiskās vielas atrodas Kunai, paslēptas viņas plaukstas apvalkā.

Kiba barjeras var aizsegt caurumus sienās, griestos, grīdās un jebkurā vietā kartē. Ir materiāls, lai noturētu apļveida vairogu, aizsargājot atskaņotāju no jebkura leņķa. Pēc spēles dizainera Klementa Dominika domām, Kiba Barriers var būt viens no svarīgākajiem un spēli mainošajiem aizsargiem, ja tos izmanto meistarīgi.

Azami galvenā loma

Azami var pārņemt jebkuru aizsardzības lomu. Tomēr, pēc Klementa domām, Azami vajadzētu palikt tuvu enkura spēlētājiem, lai viņa varētu tos aizsargāt. Viņai arī jābūt tuvu mērķim izmantot savas arhitektūras prasmes, lai apturētu visus pārkāpumus, ko uzbrucēji var mēģināt. Kopumā katra spēlētāja spēļu stratēģijas noteiks, kā vislabāk izmantot varoni. Tiešsaistes e-sporta derību entuziasti gūs labumu no viņas papildu aizsardzības spējām, veicot derības aizsardzības pusē.

Jaunā smaragda vienkāršā karte

Gaidot to vairāk nekā trīs gadus, R6 Siege spēlētāji ir apbalvoti ar jaunu un interesantu karti. Kopš Fortress izlaišanas 2018. gada decembrī ir veikti daudzi karšu pārstrādājumi, taču nekas īpaši jauns. Demon Veil aizved spēlētājus uz pilnīgi jaunu vietu, Īrijas Emerald Plains.

Kartē ir grezni rotājumi un grezni augstie griesti, ko iedvesmojuši luksusa lauku klubi. Neskatoties uz spēlētāju entuziasmu un satraukumu, lai izbaudītu jauno karti, viņiem būs jāgaida līdz starpsezonai, kā paziņojuši izstrādātāji. Izstrādātāji arī apgalvo, ka operācijā Demon Veil novēlotās izlaišanas dēļ viņi nepārstrādās kartes.

Spēles režīmi un spēles izmaiņas

Saskaņā ar izstrādātāju teikto, R6 Siege vēlas paplašināt savu atskaņošanas sarakstu. Sezonas gaitā tiks ieviesti vairāki jauni spēles režīmi. Team Deathmatch jau ir palaists un iekļauts pastāvīgajā atskaņošanas sarakstā. Tajā piedalās divas komandas, katrā no pieciem spēlētājiem, kas sacenšas sacīkstēs, lai iegūtu 75 nogalināšanas.

Spēles režīmā nav iekļauti sīkrīki, kas nozīmē, ka Azami Kiba barjeras tur nevar izmantot. Spēlētāji var izmantot tikai pamata ieročus, un viņiem nav jāmaksā sodi par pamešanu. Izstrādātāji to uzskata par lielisku iesildīšanos jaunajai kartei. Tas arī palielina tiešsaistes derību tirgu skaitu, ko piedāvā eSport derību vietnes. Spēlētāji jau meklē esporta derību padomus, kā gūt labumu no šīs jaunās versijas.

Daudzās nelielās izmaiņas neapšaubāmi bagātinās kopējo spēļu pieredzi. Sejas tehnoloģijā būs arī vairāki uzlabojumi, kas tiks ieviesti turpmākajos tēlos. Tomēr spēlētāji jau var piedzīvot dažus uzlabojumus darbībā ar Azami.

Jaunākās ziņas

Fortnite derību pamati
2023-03-30

Fortnite derību pamati

Ziņas

Kazino akcija

Loot.bet:Saņemiet savu 100 € depozīta bonusu
Spēlēt tagad

18+ | Spēlējiet atbildīgi | gamblingtherapy.org | Tiek piemēroti N&N

ThunderPick
ThunderPick:Saņemiet depozīta bonusu līdz 500 €

18+ | Spēlējiet atbildīgi | gamblingtherapy.org | Tiek piemēroti N&N

Betsafe
Betsafe:Reģistrācijas bonuss - 100% līdz pat €25 + €10 bezmaksas likmes

18+ | Spēlējiet atbildīgi | gamblingtherapy.org | Tiek piemēroti N&N

Neizlaidiet šādus bonusa piedāvājumus

Loot.bet
Loot.bet
100 € depozīta bonuss
Iemaksas metodes
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Saņemt bonusuLoot.bet pārskatīt

18+ | Spēlējiet atbildīgi | gamblingtherapy.org | Tiek piemēroti N&N

ThunderPick
ThunderPick
500 € depozīta bonuss
Saņemt bonusuThunderPick pārskatīt

18+ | Spēlējiet atbildīgi | gamblingtherapy.org | Tiek piemēroti N&N

Close