Ziņas

November 7, 2023

Optimizējiet savu klāju, izmantojot jaudīgus Digimon piedāvājumus

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserAija ZariņaLocaliser

Digimon TCG pasaulē ir dažāda veida kartes, tostarp sākuma klāji, pastiprinātāju komplekti un akcijas. Akcijas ir īpašas kartes, kuras bieži tiek izdalītas kā bonusi pasākumos vai preču iegādei. Šīs kārtis, kas marķētas ar produkta marķējumu "P-XXX", parasti ir folijas kārtis, kas var uzlabot konkrētus arhetipus vai plaši izmantot vairākos komplektos.

Optimizējiet savu klāju, izmantojot jaudīgus Digimon piedāvājumus

Visizplatītākās skavas

Lai gan atsevišķi tām var nebūt vislielākā ietekme, ir divas reklāmas, kas tiek plaši izmantotas daudzos klājos.

  • Palielina krāsu atmiņu: šīs kartes ļauj spēlētājiem meklēt 4 kārtis par zemu cenu. Tie nav pieradinātāji, tāpēc tie neveicina DeathXmon vai Quartzmon uzvaras nosacījumus. Turklāt to aizkaves efekts ļauj tos nosūtīt uz miskasti, lai spēlētājam piešķirtu 2 atmiņu. Lai neitralizētu to ietekmi, spēlētāji var izmantot atmiņas slūžas, piemēram, BT6-021 ModokiBetamon vai BT3-061 Chuumon. Šīs kartes sākotnēji tika ieviestas ierobežotā daudzumā, taču pēc tam tās ir atkārtoti izdrukātas Gallantmon & UlforceVeedramon Starter Decks un RB01.
  • Apmācības kartes: Šīs kārtis, kas debitēja kā Box Toppers BT14, ļauj spēlētājiem meklēt 2 kārtis par cenu 2. Atšķirībā no Memory Boosts, apmācības kartes var uzņemt arī opciju kartes un pieradinātājus papildus Digimon. Izmantojot apmācības kāršu aizkaves efektu, spēlētājiem ir jāpārveido atbilstošās krāsas kārtis ar samazinātu cenu par 2. Pateicoties to daudzpusībai un slūžu trūkumam, šīs kārtis ir kļuvušas par spēļu komplektiem lielākajā daļā austrumu klāju.

Spēcīgākie Digimon piedāvājumi

Spēcīgākajos Digimon piedāvājumos, kas apkopoti BT14 angļu valodas versijai, ir iekļautas kartes līdz P-130 — pēdējā paziņotā akcija, kas ir piemērota jaunākajos Ultimate Cup nolēmumos.

Noslēgumā jāsaka, ka Digimon akcijas ir vērtīgi papildinājumi jebkura spēlētāja kolekcijai. Krāsu atmiņas palielināšanas un apmācības kartes ir plaši izmantotas skavas, kas piedāvā stratēģiskas priekšrocības spēlē. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties uzlabot konkrētus arhetipus vai uzlabot sava klāja vispārējo veiktspēju, šīs reklāmas ir vērts apsvērt. Esiet informēts par jaunākajiem paziņojumiem, lai atklātu jaunus un jaudīgus Digimon reklāmas piedāvājumus, kas var pacelt jūsu spēli jaunā līmenī.

Jaunākās ziņas

Optimizējiet savu VALORANT spēli, izmantojot smieklīgus krustpunktus
2023-11-26

Optimizējiet savu VALORANT spēli, izmantojot smieklīgus krustpunktus

Ziņas