Ziņas

January 6, 2022

League of Legends pasaules čempionāts 2022. gadā

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserAija ZariņaLocaliser

League of Legends Pasaules čempionāts ir prestižākais un lielākais ikgadējais turnīrs ļoti konkurētspējīgajā League of Legends. Pieaugot esporta totalizatora popularitātei, pieaug arī interese par šo pasākumu.

League of Legends pasaules čempionāts 2022. gadā

Vadošās tiešsaistes derību vietnes piedāvā tirgus visos lielākajos pasaules čempionāta reģionos un posmos, tostarp grupu turnīrā, ceturtdaļfinālā, pusfinālā un finālā.

Kas ir League of Legends pasaules čempionāts?

League of Legends Pasaules čempionāts ir ikgadējs pasākums, kurā tiekas labākie spēlētāji no katra reģiona, lai cīnītos par vairāk nekā 2 miljonu dolāru balvu fondu. Pasākums aptver vairāk nekā trīs sacensību nedēļas un beidzas ar fināla maču, kurā komandas cīnās Summoner's Rift par dominējošo stāvokli un lielīšanās tiesībām.

Tas ir ļoti populārs tiešsaistes derību pasākums, ko ar nepacietību gaida eSport derību entuziasti. Lieki piebilst, ka par to būs liela interese esporta derību vietnes, kur iegūsi arī daudz eSport derību padomu.

LoL Pasaules čempionāts 2022 pulcēs labākos League of Legends spēlētājus pasaulē. Tas nodrošinās labas tiešsaistes derību iespējas esporta derību entuziastiem.

Kur notiks LoL pasaules čempionāts 2022?

Pasākums notiks četrās dažādās pilsētās visā Ziemeļamerikā. 2022. gada League of Legends pasaules čempionāta rīkotājpilsētas ir paziņotas oficiālajā Riot Games vietnē.

Sākotnēji bija plānots, ka League of Legends pasaules čempionāts šogad notiks Ziemeļamerikā, taču turnīrs tika nomainīts uz Ķīnu. Tas tika darīts, lai nodrošinātu Ķīnas faniem autentiskāku pasaules pieredzi pēc tam, kad valstī 2020. gadā tika rīkots neliels turnīrs.

Pasaules čempionāts 2021. gadam notika Reikjavīkā, Īslandē, pēc tam, kad tas sākotnēji bija paredzēts Šencenā, Ķīnā. Pandēmijas izraisītu apstākļu dēļ tas tika pārvietots uz Islandi. Pašlaik nav zināms, vai Ķīna nākotnē uzņems vēl vienu LoL pasaules čempionāta pasākumu, un kad tas notiks.

Kā norāda Riot, tas ir pirmais gadījums, kad ikgadējais konkurss tiek rīkots vairāk nekā vienā valstī. Tā būs arī pirmā reize kopš 2016. gada, kad tā tiks rīkota Ziemeļamerikā.

Pasākums sāksies ar pirmo posmu Mehiko, un tā norises vieta būs Liga Latinoamerica sacensību arēna.

Konkursa grupu turnīrs un ceturtdaļfināls notiks Ņujorkā, un norises vieta būs Hulu teātris, kas atrodas Madison Garden Ņujorkā.

Fināls sekos pusfinālam Toronto Scotiabank arēnā Sanfrancisko Levi's stadionā.

Kamēr pasaule joprojām atgūstas no pandēmijas sekām, Riot Games jau raugās uz 2022. gadu, kad Pasaules turnīrs norisināsies Ziemeļamerikā. Kā viens no galvenajiem LoL tiešsaistes derību e-sporta notikumiem tas noteikti piesaistīs lielu interesi.

Pagaidām nav zināms, vai Pasaules 2022. gada auditoriju tiešraidē varēs redzēt vai nē. Paredzams, ka plašāka informācija par turnīru tiks publicēta nākamā gada sākumā, attīstoties drošības vadlīnijām saistībā ar notiekošo COVID-19 pandēmiju.

Jaunākās ziņas

Optimizējiet savu VALORANT spēli, izmantojot smieklīgus krustpunktus
2023-11-26

Optimizējiet savu VALORANT spēli, izmantojot smieklīgus krustpunktus

Ziņas