Ziņas

November 1, 2023

Izpratne par izmaiņām CS2 rangos: ceļvedis līderu sarakstos

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserAija ZariņaLocaliser

CS2 ir ieviesusi jaunu ranžēšanas sistēmu ar dažām būtiskām atšķirībām no CS:GO. Ja vēlaties iegūt augstākus CS2 rangus, ir ļoti svarīgi saprast šīs izmaiņas, pirms sākat pievērsties sacensību spēlēm. Šis raksts sniegs jums norādes, padomus un trikus, kas palīdzēs jums sākt savu konkurētspēju uz pareizā ceļa.

Izpratne par izmaiņām CS2 rangos: ceļvedis līderu sarakstos

Izmaiņas CS2 rangos

Jaunā CS2 vērtēšanas sistēma ienes būtiskas izmaiņas salīdzinājumā ar CS:GO. Visievērojamākās izmaiņas ir tādu nosaukto līmeņu kā Silver, Gold Nova vai Global Elite noņemšana. Tā vietā CS2 tagad izmanto caurspīdīgu ELO sistēmu, kurā viens cipars apzīmē kopējo punktu skaitu, ko esat nopelnījis, lai uzkāptu līderu sarakstā.

Vēl viena būtiska izmaiņa ir divu atsevišķu līderu sarakstu ieviešana: Competitive un Premier.

Konkurētspējīgi CS2 rangi

Konkurētspējīgas CS2 kategorijas darbojas līdzīgi kā CS:GO. Pēc noteikta skaita izvietošanas spēļu pabeigšanas jūs tiksit iekļauts spēlēs, pamatojoties uz jūsu rangu. Tomēr atšķirībā no iepriekš jūsu rangs Competitive CS2 vairs nav visu karšu kopējais rangs. Tā vietā jums būs atsevišķs rangs katrai kartei, kurā esat spēlējis.

Šiem CS2 rangiem katrai kartei ir atsevišķi līderu tabulas. Ja esat veltījis laiku konkrētas kartes, piemēram, Nuke, apgūšanai, varat parādīt savu vērtējumu Nuke līderu tabulā Competitive CS2.

Premier CS2 rangi

Spēlējot Premier CS2, jums ir iespēja sasniegt kopējo spēles rangu, līdzīgi kā tas bija spēlē CS:GO. Tomēr Premier ievieš turnīra stila drafta izvēles/aizlieguma sistēmu kartēm, kas līdzinās stratēģijām, ko izmanto CS2 Pro spēlētāji profesionālajās spēlēs.

Premier CS2 sasniegtais rangs tiek saukts par jūsu CS vērtējumu. Tas tiek atbloķēts pēc 10. Premier spēles uzvaras un vairs nav sadalīts rindās kā CS:GO. Tā vietā CS2 tagad izmanto ELO sistēmu no 0 ELO līdz 35000 ELO, kas iedalīta 7 krāsās. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet tālāk esošo tabulu, lai saprastu, kā jūsu CS2 rangi tiek salīdzināti ar CS:GO.

Jaunākās ziņas

Optimizējiet savu VALORANT spēli, izmantojot smieklīgus krustpunktus
2023-11-26

Optimizējiet savu VALORANT spēli, izmantojot smieklīgus krustpunktus

Ziņas