Ziņas

November 1, 2023

Honkai: Star Rail sponsorē Ķīnas komandas TI12, piedāvā Zvaigžņu nefrīta balvas

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserAija ZariņaLocaliser

Honkai: Star Rail, HoYovere izstrādātā kosmosa fantāzijas RPG, sponsorēja abas Ķīnas komandas starptautiskajai 2023. gadam (TI12). Veicināšanas ietvaros viņi veica kampaņu, kurā spēlētājiem piedāvāja "bezmaksas" Zvaigžņu skuķi, pamatojoties uz komandu izvietojumu pasākumā.

Honkai: Star Rail sponsorē Ķīnas komandas TI12, piedāvā Zvaigžņu nefrīta balvas

Zvaigžņu nefrīta balvas

Pamatojoties uz kampaņu, spēlētāji saņems no 100 līdz 1000 Stellar Jade atkarībā no Azure Ray vai LGD Gaming veiktspējas. Netika norādīts, vai vērtības tiks summētas, ja abas komandas iekļūs punktu robežās.

LGD Gaming un Azure Ray ieņēma attiecīgi 3. un 5. vietu, kas nozīmē, ka Honkai: Star Rail spēlētājiem būs jāizmaksā vismaz 600 un, iespējams, 1100 Stellar Jade.

Informācija par sponsorēšanu

Abu komandu līgumu apjoms ar Honkai: Star Rail joprojām netiek atklāts, lai gan Honkai: Star Rail zīmols bija labi redzams uz abu komandu krekliem.

"LGD Gaming un Honkai: Star Rail ir oficiāli panākuši sadarbību! Honkai: Star Rail sponsorēs LGD Dota 2 nodaļu, lai sacenstos TI 2023. Lai šis ceļojums mūs ved uz zvaigznēm!" - lasāms LGD ieraksta tulkojums.

Atlīdzības sadale

Balvas tiek sadalītas, sākot no šodienas līdz 15. novembra plkst. 6:00, un tās ir pieejamas, izmantojot spēles pasta sistēmu.

Honkai: Star Rail unikālā pieeja

Ir vērts atzīmēt, ka ir neparasti, ka mobilā spēle, piemēram, Honkai: Star Rail, sponsorē esporta komandas. Spēle pat nepiedāvā PvP režīmu un ir tikai nekonkurējoša PvE izklaide. Tomēr šī sponsorēšana atbilst HoYoverse kā viena no Ķīnas vadošajiem spēļu izstrādātājiem reputācijai un sniedz iespēju reklamēt spēli prestižā esporta pasākumā. Honkai: Star Rail esporta sponsorēšanas ilgtermiņa plāni joprojām ir neskaidri, taču tas noteikti atklās stingros Dota 2 fanus mobilo spēļu žanram.

Jaunas sadarbības iespējas Dota 2 ainā

Līdz ar Dota Pro Circuit darbības pārtraukšanu nākamajā gadā, trešo pušu turnīri var kļūt izplatītāki Dota 2 esporta domēnā. Tas paver iespēju tādām spēlēm kā Honkai: Star Rail un Genshin Impact, citai HoYovere izstrādātajai spēlei, ne tikai sponsorēt komandas, bet arī visus Dota 2 turnīrus. Šī sponsorēšana varētu norādīt uz pieaugošo pārklāšanos starp gadījuma spēļu nosaukumiem un esporta nozari.

Šo ietekmi vēl vairāk pierāda entuziasms par šīm mobilajām spēlēm Dota 2 kopienā. Profesionāls spēlētājs Vans "Ame" Chunyu šā gada sākumā demonstrēja Genšina Impakta varoņa Čailda kospēli, un VALORANT spēlētājs pat zaudēja spēli, lai prioritāti piešķirtu Honkai: Star Rail.

Jaunākās ziņas

Optimizējiet savu VALORANT spēli, izmantojot smieklīgus krustpunktus
2023-11-26

Optimizējiet savu VALORANT spēli, izmantojot smieklīgus krustpunktus

Ziņas