Ziņas

October 28, 2023

G2 pret BLG: Pasaules 2023. gada Šveices posma kāršu atklāšana

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserAija ZariņaLocaliser

G2 un BLG šis ir īsts brīdis, kad viņi cīnās Pasaules 2023. gada Šveices posma pēdējā kārtā. Kurš iekļūs nākamajā posmā? Sadalīsim to.

G2 pret BLG: Pasaules 2023. gada Šveices posma kāršu atklāšana

Pārskats

G2 un BLG sacentīsies Šveices posma pēdējā Bo3 sērijā, lai nodrošinātu vietu izslēgšanas posmā. Neskatoties uz abu komandu spēcīgo sākumu, tās izšķirošajā sērijā ir uzrādījušas dažas vājās vietas.

G2 izaicinājumi

Šķiet, ka G2 ir dažas problēmas ar projektu sagatavošanu. Sērijā pret NRG un Gen.G viņi cīnījās, lai palēninātu spēli un gaidītu pareizos jaudas pieaugumus. NRG izrādījās spēcīgāks un aktīvāks, savukārt Gen.G arī bija izaicinājums. G2 ir jārisina šīs problēmas, uzsākot sēriju pret BLG.

BLG sniegums

BLG bija pieklājīgs sniegums pret T1, taču nespēja uzvarēt Korejas komandu. Viņus negaidīti noķēra Tahma Kenča izvēle, un otrajā geimā viņiem neizdevās pielāgoties. Turklāt bija daži pārmērīgas pagarināšanas un koordinācijas trūkuma gadījumi izšķirošajās komandu cīņās.

Galvenie faktori

Mača iznākums lielā mērā būs atkarīgs no komandu sastāva. BLG meta lasīšana ir stabila, un viņi var mācīties no savas pieredzes cīņā pret T1. No otras puses, G2 ir jābūt aktīvākam un jāatrod veidi, kā uzvarēt spēles sākumā. Apakšējās joslas spēle būs izšķiroša Hansam Samam un Mikiksam.

Prognoze

Ir grūti paredzēt iznākumu, jo ir svarīga sānu izvēle. Tomēr es sagaidu ciešu sēriju ar 2-1 uzvaru abām pusēm. BLG var būt neliela priekšrocība, jo kopumā ir labāki melnraksti.

Prognoze: G2 1 – 2 BLG

Jaunākās ziņas

Optimizējiet savu VALORANT spēli, izmantojot smieklīgus krustpunktus
2023-11-26

Optimizējiet savu VALORANT spēli, izmantojot smieklīgus krustpunktus

Ziņas