Ziņas

October 30, 2023

Fināls: konkurētspējīga vairāku spēlētāju šāvēja ar esporta potenciālu

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserAija ZariņaLocaliser

The Finals, ko izstrādājusi Embark Studios, ir ātri ieguvusi popularitāti kopš atklātās beta versijas izlaišanas 26. oktobrī. Šo unikālo šāvēju izveidojuši vecākie bijušie Battlefield izstrādātāji, un tās mērķis ir nākotnē kļūt par augstākā līmeņa esporta spēli.

Fināls: konkurētspējīga vairāku spēlētāju šāvēja ar esporta potenciālu

Konkurētspējīgs pēc būtības

Fināls ir uz vairākiem spēlētājiem vērsta spēle, kas nodrošina konkurētspējīgu pieredzi, padarot to par ideālu pamatu esporta spēlei. Ar AI darbināmiem spēļu komentētājiem, stratēģisku komandu cīņu un ļoti iznīcināmām kartēm katra spēle piedāvā unikālu pieredzi ar augstu oktānskaitli. Varoņu un spēju kombinācija nodrošina dažādus spēles stilus un dod spēlētājiem iespēju demonstrēt savas prasmes.

Viens no vadošajiem spēles režīmiem finālā ir Cashout. Šajā režīmā mazas komandas cīnās, lai izlaupītu "glabātuves" un noguldītu naudu "naudas izņemšanas vietās", vienlaikus aizstāvoties pret citām komandām. Spēle ir ātra, un to virza uz spējām balstīti elementi, piemēram, smagie tēli, kas risina šķēršļus, un veikli veidoti varoņi, kas lepojas ar īslaicīgām neredzamības spējām. Spēles mehānika arī mudina spēlētājus atbalstīt savu komandu, izmantojot dziedināšanas spējas.

Pieaugošā popularitāte

Fināls jau ir ieguvis milzīgu sekotāju skaitu, un tikai Steam vien īsi pēc tā atklātās beta versijas izlaišanas spēlēja vairāk nekā ceturtdaļmiljons spēlētāju. Tās bezmaksas spēles modelis un pieejamība datoros, Xbox Series X|S un PlayStation 5 nodrošina, ka miljoniem spēlētāju var piekļūt spēlei.

Fināla nākotne

Lai gan Embark Studios vēl nav pilnībā apguvis esporta skatuvi, ir pazīmes, ka turnīri un līderu saraksti būs galvenā The Finals sastāvdaļa. Pateicoties konkurencei, pieaugošajai popularitātei un plānotajiem atjauninājumiem, The Finals var kļūt par ievērojamu esporta spēli.

Ja jums nav bijusi iespēja izmēģināt The Finals, atvērtā beta versija joprojām ir pieejama vēl dažas dienas. Nepalaidiet garām iespēju piedzīvot to, kāda varētu būt esporta nākotne.

Jaunākās ziņas

Optimizējiet savu VALORANT spēli, izmantojot smieklīgus krustpunktus
2023-11-26

Optimizējiet savu VALORANT spēli, izmantojot smieklīgus krustpunktus

Ziņas