Ziņas

November 9, 2023

Emīls Larsens paliks Infinite Reality LEC komandā, nodrošinot stabilitāti un jaunu sastāvu 2024. gada sezonai

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserAija ZariņaLocaliser

Emīls "Larsens" Larsons, Infinite Reality LEC komandas vidusceļš, ir panācis mutisku vienošanos par palikšanu organizācijā arī nākamajā sezonā. Tas ir pārsteigums, jo sākotnēji tika ziņots, ka Larsens septembrī panāca vienošanos ar KOI, pagarinot līgumu uz vēl četriem gadiem. Tomēr KOI-Infinite Reality partnerības problēmu dēļ Larsens nolēma izpētīt citas iespējas.

Emīls Larsens paliks Infinite Reality LEC komandā, nodrošinot stabilitāti un jaunu sastāvu 2024. gada sezonai

Neskaidrības un sarunas

KOI un Infinite Reality sadarbības pārtraukšana lika Larsenam lauzt mutisku vienošanos par līguma pagarināšanu. Oktobra beigās Larsens sāka aktīvi meklēt citas komandas, ņemot vērā neskaidrības saistībā ar organizācijas nākotni. KOI mēģināja vienoties ar spēlētājiem, lai saglabātu galvenos locekļus savā sarakstā, taču neskaidrības par organizatorisko budžetu padarīja sarunas neiespējamas.

Piedāvājumi no citām komandām

Larsens, kurš pazīstams ar saviem pagātnes sasniegumiem un talantu, starpsezonā saņēma interesi no Excel Esports, kā arī citām LEC un LCS komandām. Tiek ziņots, ka tādas komandas kā SK Gaming, Vitality un FlyQuest apsvēra Larsenu par savu sākuma sastāvu. Tomēr tagad, kad Larsens ir mutiski piekritis palikt Infinite Reality, tagad var apsvērt citus spēlētājus, kuri tika aizturēti Larsena pieejamības dēļ.

Bezgalīgās realitātes nākotne

Tā kā Larsens paliks, Infinite Reality LEC komanda vēlas izveidot savu jauno sastāvu 2024. gada sezonai. Saskaņā ar GCD datiem ar augstāko joslu Szygenda un AD carry Comp jau ir noslēgti līgumi attiecīgi līdz 2025. un 2024. gadam. Tomēr džunglerim Malrangam un atbalsta Advjenai līgumi beidzas šogad, un tiek ziņots, ka viņi pēta jaunas iespējas.

Noslēgumā jāsaka, ka Larsena lēmums palikt Infinite Reality LEC komandā ienes organizācijai stabilitāti un ļauj koncentrēties uz sava jaunā sastāva izveidi gaidāmajai sezonai. Būs interesanti redzēt, kā komandai veiksies un kādu jaunu zīmolu viņi ieviesīs.

Jaunākās ziņas

Optimizējiet savu VALORANT spēli, izmantojot smieklīgus krustpunktus
2023-11-26

Optimizējiet savu VALORANT spēli, izmantojot smieklīgus krustpunktus

Ziņas