Ziņas

November 9, 2023

Džonsija atgriešanās: Fortnite OG nākotne

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserAija ZariņaLocaliser

Fortnite Jonesy ir spēles ikoniskākais varonis, kuru atpazīst spēlētāji visā pasaulē. Kā Fortnite centrālais varonis, daudzi spēlētāji vēlas zināt, vai Džonsijs atgriezīsies Fortnite OG.

Džonsija atgriešanās: Fortnite OG nākotne

Džonsija ceļojums

Džonsijs pirmo reizi parādījās spēles 1. nodaļā kā noklusējuma varonis. Sākotnēji viņš bija tikai viens no daudzajiem varoņiem, no kuriem spēlētāji varēja izvēlēties, ja viņiem nebija ādas. Tomēr laika gaitā Džonsijs ieguva popularitāti un kļuva par Fortnite mācības neatņemamu sastāvdaļu. Viņš saņēma papildu ādas un variācijas, aizraujot fanu sirdis.

Džonsija nākotne

2. nodaļā Džonsijs ieņēma galveno aģenta Džounsa lomu. Viņš parādījās vairākās versijās un pat aizņēma vienu POI. Tomēr 3. nodaļā viņš nav spēlējis nozīmīgu lomu spēles apziņā, liekot faniem domāt, vai viņš atgriezīsies atdzimšanas OG sezonā.

Džonsija klātbūtne

Lai gan Džonsijs var neparādīties kartē kā NPC, ļoti iespējams, ka sezonas laikā spēļu veikalā tiks ieviesta jauna Jonesy versija. Šīs varoņa variācijas vienmēr ir populāras spēlētāju vidū, un šķiet, ka atgriezīsies 1. nodaļā.

Atdzimšanas pasākums

Paredzams, ka 4. nodaļas OG Fortnite sezona noslēgsies ar aizraujošu spēles notikumu. Iespējams, ka aģents Džonsijs vai kāds cits varoņa variants spēlēs galveno lomu šajā pasākumā, aizvedot spēlētājus atpakaļ uz Melno caurumu un ievadot jaunu Fortnite nodaļu.

Noslēgumā jāsaka, ka, lai gan Džonsija atgriešanās Fortnite OG ir neskaidra, nevar noliegt viņa ietekmi uz spēles vēsturi un popularitāti. Fani ar nepacietību gaida ziņas vai atjauninājumus par viņa iespējamo atgriešanos.

Jaunākās ziņas

Optimizējiet savu VALORANT spēli, izmantojot smieklīgus krustpunktus
2023-11-26

Optimizējiet savu VALORANT spēli, izmantojot smieklīgus krustpunktus

Ziņas