Ziņas

October 30, 2023

Counter-Strike atskaņošana operētājsistēmā Mac: CS2 pieejamība un atjauninājumi

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserAija ZariņaLocaliser

Lai gan lielākā daļa spēlētāju izmanto Counter-Strike operētājsistēmā Windows, līdz šim daudzi spēlētāji joprojām izvēlējās spēlēt Counter-Strike operētājsistēmā Mac. Spēles serveri tika koplietoti starp operētājsistēmām, tāpēc par laimi spēlētāju bāzes tika koplietotas, nevis atsevišķas.

Counter-Strike atskaņošana operētājsistēmā Mac: CS2 pieejamība un atjauninājumi

Spēle joprojām saņēma Mac versijas atjauninājumus līdz CS2 izlaišanai, ko nevar teikt par katru platformas spēli. Spēlētāji pat ieguva jaunāko operāciju Operation Riptide Mac versijā. Mēs vienreiz un uz visiem laikiem atbildēsim uz jautājumu — vai varat spēlēt Counter Strike 2 Mac versiju?

Spēlē CS2 operētājsistēmā Mac

Šoreiz sāksim ar sliktajām ziņām: šobrīd nav Counter Strike 2 Mac porta.

Counter-Strike operētājsistēmā Mac bija iespējama spēles zemo sistēmas prasību dēļ. Tā kā kadru ātrums joprojām ir svarīga spēles sastāvdaļa, jūs neatradīsiet daudz Mac datoru konkurētspējīgā Counter-Strike. Neskatoties uz to, pēdējā desmitgadē spēle darbojās diezgan labi lielākajā daļā Mac datoru. Varat pārbaudīt, vai jūsu Mac varēja palaist spēli, ievērojot tālāk norādītās minimālās sistēmas prasības.

Valve vēl nav apstiprinājis, vai CS2 būs pieejams operētājsistēmā Mac. Beta ielūgumi tika nosūtīti tikai Windows atskaņotājiem, taču tam var būt daudz iemeslu. Mēs pieņemam, ka tas būs pieejams kādā brīdī pēc sākotnējās Windows izlaišanas.

Valve parasti ir atbalstījis spēles operētājsistēmā Mac, tāpēc būtu diezgan pārsteigums, ja tas tiktu pārtraukts. Tomēr nesen Valve paziņoja, ka Mac spēlētājiem tiek ieviesta atmaksas iespēja, tāpēc tas neliecina par labu.

Kāpēc Mac datorā programma Counter-Strike nebija populārāka?

Uz to nav vienas konkrētas atbildes. Valve ir atbalstījis Mac versiju, tāpēc tie, kas vēlas spēlēt, var. Tomēr Mac datorus biežāk izmanto citiem mērķiem, nevis spēlēm. Piemēram, mūzikas producēšana un video rediģēšana ir ļoti izplatīta operētājsistēmā Mac, un aparatūra ir pielāgota šiem uzdevumiem.

Tā galvenokārt ir demogrāfiska problēma. Tie, kas var atļauties Mac datoru, bieži var atļauties arī speciālu Windows spēļu datoru, kur ir daudz saprātīgāk spēlēt Counter-Strike, lai nodrošinātu daudz vienmērīgāku pieredzi.

Vai Mac saņēma katru Counter-Strike atjauninājumu?

Līdz šim, jā. Mac spēlētājiem bija piekļuve visam tam pašam saturam, kas bija Windows spēlētājiem, un viņi tika sarindoti kopā spēlēs. Tas saglabāja konsekvenci visās jomās un ļāva Mac spēlētājiem palikt pilnībā atjauninātiem.

Jaunākās ziņas

Optimizējiet savu VALORANT spēli, izmantojot smieklīgus krustpunktus
2023-11-26

Optimizējiet savu VALORANT spēli, izmantojot smieklīgus krustpunktus

Ziņas