Ziņas

October 28, 2023

COD Warzone Mobile: atgriešanās Verdaņskā jaunā Call of Duty laikmetā

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserAija ZariņaLocaliser

Call of Duty Warzone Mobile ir gatavs uzplaiksnīties spēļu pasaulē ar jau vairāk nekā 45 miljoniem iepriekšēju reģistrāciju. Spēle, kuru plānots izlaist 2024. gada pavasarī, fanu vidū ir izraisījusi milzīgas gaidas.

COD Warzone Mobile: atgriešanās Verdaņskā jaunā Call of Duty laikmetā

Atgriežoties Verdaņskā

COD Warzone Mobile atgriezīs spēlētājus pie iemīļotajām Verdanskas un Rebirth Island kartēm, kas tiek uzskatītas par ikoniskām battle royale žanrā. Līdz šim izdotie spēles klipi ir saņēmuši pozitīvas atsauksmes, kas vēl vairāk vairo satraukumu par spēli.

Jauns Call of Duty laikmets

Ar gaidāmo Modern Warfare III izlaišanu 10. novembrī, kam sekos jaunā Warzone pieredze Urzikstanā, Call of Duty ieiet jaunā ērā. Spēlētāji ar nepacietību var sadarboties ar ikonisko varoni Vladimiru Makarovu un piedzīvot Modern Warfare III ātro kustību un jauno mehāniku.

Kā pievienoties akcijai

Lai pievienotos COD Warzone Mobile rindai, vienkārši pārejiet uz Call of Duty Warzone Mobile lapu iOS veikalā vai Google Play veikalā un noklikšķiniet uz "Iepriekšēja reģistrācija". Kad būsiet iepriekš reģistrējies, jūs saņemsiet paziņojumu, kad spēle sāks darboties 2024. gada pavasarī.

Spēle ar neierobežotu potenciālu

Paredzams, ka COD Warzone Mobile no jauna definēs mobilās spēles ar savu aizraujošo spēli un nostalģisko vērtību. Tā ir viena no visvairāk gaidītajām mobilajām spēlēm pēdējos gados, un tā jau ir piesaistījusi 45 miljonus spēlētāju.

Sekojiet līdzi Esports.net, lai uzzinātu vairāk par aizraujošām mobilo spēļu ziņām.

Jaunākās ziņas

Optimizējiet savu VALORANT spēli, izmantojot smieklīgus krustpunktus
2023-11-26

Optimizējiet savu VALORANT spēli, izmantojot smieklīgus krustpunktus

Ziņas