Ziņas

October 29, 2023

Call of Duty League 2024 sezona: ir atklātas garās starpsezonas beigas un aizraujošs grafiks

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserAija ZariņaLocaliser

Saskaņā ar jaunāko ziņojumu Call of Duty League starpsezona beidzot tuvojas beigām. Profesionālie COD spēlētāji ar nepacietību gaidīja jaunās sezonas sākumu, jo pēdējos piecus mēnešus ir bijuši bez konkurences. Kamēr daži spēlētāji ir spēlējuši citas spēles, lai aizpildītu tukšumu, Call of Duty League 2024. gada sezonas gaidas ir augušas.

Call of Duty League 2024 sezona: ir atklātas garās starpsezonas beigas un aizraujošs grafiks

Ilgā starpsezona

Starpsezona Call of Duty esportā ir atkārtota problēma. Pēc Call of Duty League čempionāta parasti ir klusuma periods, kurā netiek izspēlēti turnīri. Šī gada starpsezonu daļēji aizpildīja World Series of Warzone, taču ar to nebija pietiekami, lai apmierinātu spēlētāju sacensību garu.

CDL 2024 grafiks

Džeikobs Heils, ievērojamais Call of Duty reportieris, nesen Twitter ievietoja ziņojumu, kurā izklāstīts Call of Duty League 2024. gada sezonas grafiks. Lai gan avoti nav apstiprināti, Heilam ir spēcīga pieredze Call of Duty esporta ziņās. Pēc viņa ziņojuma, sezona sastāvēs no četriem galvenajiem turnīriem un čempionāta. Šeit ir datumi:

  • I galvenais: kvalifikācijas turnīri no 8. decembra līdz 21. janvārim, LAN no 25. līdz 28. janvārim
  • II galvenais: kvalifikācijas turnīri no 16. februāra līdz 17. martam, LAN no 21. līdz 24. martam
  • III galvenais: kvalifikācijas turnīri no 12. aprīļa līdz 12. maijam, LAN no 16. līdz 19. maijam
  • IV galvenais: kvalifikācijas turnīri no 24. maija līdz 16. jūnijam, LAN no 20. līdz 23. jūnijam
  • Čempionāts: no 11. līdz 14. jūlijam

Heils arī pieminēja, ka janvārī Bostonā spēlēs Major I, kas varētu radīt interesantus laika apstākļus. Viņš uzsvēra, ka LAN pasākumiem būs lielāks svars nekā tiešsaistes sacensībām.

Oficiālais paziņojums

Paredzams, ka Activision Blizzard oficiālo paziņojumu par Call of Duty League 2024. gada sezonu paziņos 2. novembrī. Šis paziņojums apstiprinās, vai Džeikoba Heila izklāstītais grafiks ir likumīgs.

Prestižā Call of Duty līga

Call of Duty League ir prestižākais turnīrs Call of Duty esporta vidē. Šeit tiek kronēti pasaules čempioni un sacenšas augstākā līmeņa komandas. Pagājušajā sezonā Ņujorkas Subliners kļuva par trīskārtējiem čempioniem, uzvarot Major I, Major V un Call of Duty līgas čempionātā. Šosezon uz sastāvu tiek liktas lielas cerības, taču viņus gaida smaga konkurence no citām komandām.

Lai uzzinātu vairāk par Call of Duty esporta jaunumiem, sekojiet līdzi vietnei Esports.net.

Jaunākās ziņas

Optimizējiet savu VALORANT spēli, izmantojot smieklīgus krustpunktus
2023-11-26

Optimizējiet savu VALORANT spēli, izmantojot smieklīgus krustpunktus

Ziņas