Ziņas

November 10, 2023

5 labākās CS2 kartes: ikoniskas vietas un unikāla spēle

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserAija ZariņaLocaliser

Counter-Strike sērija pastāv jau vairāk nekā 20 gadus, un tās kartes ir kļuvušas par ikoniskām vietām videospēļu pasaulē. Šajā rakstā mēs apspriedīsim mūsu 5 labākās CS2 kartes, kuras vajadzētu piedzīvot katram Counter-Strike spēlētājam.

5 labākās CS2 kartes: ikoniskas vietas un unikāla spēle

CS kartes gadu gaitā

Sarindojot labākās CS2 kartes, ir svarīgi izprast to attīstību gadu gaitā. Dažas kartes tika ieviestas ar sākotnējo Counter-Strike laidienu pirms 23 gadiem, un tās ir atjauninātas, lai tās būtu svaigas. Citi ir jaunāki papildinājumi, kas nāk no dažādiem franšīzes ierakstiem vai pat no fanu karšu veidotājiem. Šīs kartes ir pievienotas, pamatojoties uz spēlētāju populāro pieprasījumu.

5: Sens

Ancient ieņem 5. vietu mūsu sarakstā. Tā ir jaunākā karte, kas tika izdota CS:GO 2020. gadā un 2021. gadā tika pievienota konkurētspējīgu aktīvo dienestu sarakstam. Ancient atšķir no citām CS2 kartēm tās vertikalitāte. Karte ir sadalīta 3 galvenajās uzbrukuma līnijās no T puses, bet tā pārvēršas par 2 dažādām bumbu vietām. Lai līdzsvarotu šo šķirni, T piekļuve lielajam viduspunktam ir ierobežota, izmantojot snaipera ligzdu. Tas dod CT pusei ievērojamas priekšrocības, tāpēc pareiza koordinācija un lietderības izmantošana ir ļoti svarīga T pusei.

4: putekļi 2

Dust 2 ir mūžīga klasika. Tā ir oriģinālās Putekļu kartes pārtaisīta versija, kas tika ieviesta CS 1.1 pirms vairāk nekā 2 gadu desmitiem. Dust 2 piedāvā perfektu šauru droseles punktu un aizraujošu atvērtu skata līniju sajaukumu. Tā ir viena no visplašāk apspriestajām un analizētajām kartēm CS2. Neskatoties uz savu vecumu, Dust 2 joprojām ir līdzsvarots starp T un CT pusēm, padarot to par iecienītu gan ikdienišķai, gan sacensību spēlei.

3: Estakda

Overpass nopelna vietu sarakstā, pateicoties tā konkurētspējīgajiem ciltsrakstiem. Tā ir pazīstama ar vienu no ikoniskākajām lugām konkurējošā Counter-Strike vēsturē — The Olofboost, kurā piedalās FNATIC Olofmeister. Šajā spēlē Olofmeisters lēca uz savas komandas galvām, lai iegūtu augstu priekšrocību un likvidētu apjukušos LDLC dalībniekus. Overpass, kas ir pārveidots CS2, ir visu laiku klasika.

2: Mirāža

Mirage izceļas starp citām šī saraksta kartēm, jo ​​to izveidoja kopienas loceklis Maikls Hīls. Lai gan Mirage ieguva popularitāti jau CS 1.1, tas tika oficiāli pievienots karšu pūlam pēc CS:GO izlaišanas. Mirage tiek uzskatīta par vienu no labākajām CS2 kartēm jauniem spēlētājiem, pateicoties tās lietotājam draudzīgajam izkārtojumam un noderīgajam sastāvam, kas iemāca spēlētājiem efektīvi izmantot utilītas.

1: Kodols

Nuke ieņem augstāko vietu kā viena no populārākajām spēles kartēm. Tās dizains nodrošina jaunu pieredzi katrā spēlē. Ārējās zonas turēšana var izraisīt ātrus AWP nogalināšanu, bet labi ieplānoti zibšņi var traucēt aizstāvošos spēlētājus. Nuke izcilais līdzsvars ļauj izpausties katra spēlētāja stiprajām pusēm. Ar savu pazemes kustību, vertikālo sprādzienbīstamību un aizraujošām garām skata līnijām, Nuke ir bijusi daļa no Counter-Strike sērijas kopš sākotnējās CS Beta versijas pirms 23 gadiem, un tā joprojām ir viena no ikoniskākajām vietām CS2.

Noslēgumā jāsaka, ka šīs ir mūsu 5 labākās CS2 kartes, kas piedāvā unikālu spēles pieredzi un ir atstājušas ilgstošu ietekmi uz Counter-Strike kopienu. Neatkarīgi no tā, vai esat jauns spēlētājs vai pieredzējis veterāns, noteikti izpētiet šīs kartes, lai iegūtu neaizmirstamu Counter-Strike pieredzi.

Jaunākās ziņas

Optimizējiet savu VALORANT spēli, izmantojot smieklīgus krustpunktus
2023-11-26

Optimizējiet savu VALORANT spēli, izmantojot smieklīgus krustpunktus

Ziņas