Populārākie esporta tituli, uz kuriem derēt Āzijā

Pamācības

2023-02-23

Katrin Becker

Esports ir viens no labākajiem izklaides avotiem Āzijā. Tas ir sacensību veids, kas ietver videospēles. Turnīros tiek spēlētas vairāku spēlētāju spēles, un spēlētāji tajās piedalās komandu formā. Protams, to organizē daži lieli vārdi, un balvu fonds ir ārprātīgs.

Populārākie esporta tituli, uz kuriem derēt Āzijā

Tagad, tāpat kā azartspēlēs, jūs, iespējams, zināt, ka varat veikt likmes uz esportu. Varat likt likmes uz to, kura komanda uzvarēs turnīrā, jo katrā turnīrā vienmēr ir favorīti. Taču, protams, ne vienmēr uzvar favorīti, tāpēc esiet gudri ar savām likmēm. 

Ja meklējat, uz kuriem esporta tituliem varat likt likmes, jūs esat īstajā vietā. Šeit ir 5 populārākie esporta veidi, uz kuriem var veikt likmes Āzijā 2023. gadā. 

Dota 2

Pirmā, par kuru mēs runāsim, ir viena no slavenākajām un neprātīgāk spēlētajām spēlēm Dota 2. Spēli ikdienā spēlē miljoniem cilvēku, lai izbaudītu unikālo pieredzi, ko sniedz Dota 2. Šī spēle tika izlaista 2013. gadā, un, bez šaubām, Dota ir visdziļākā vairāku spēlētāju darbības RTS spēle, kas jebkad ir radīta. Esporta turnīrā jūs varat likmes uz Dota 2, jo būs daudz komandu, uz kurām likt likmes. 

Dota 2 turnīrā ir lielākais balvu fonds Esports vēsturē. Šī spēle ir viens no iecienītākajiem e-sporta veidiem Āzijas valstīs. 

PUBG Mobile

Players Unkown Battleground Mobile ir viena no visvairāk spēlētajām spēlēm pēdējos gados. Šī spēle pārņēma internetu, un gandrīz visi spēlēja šo spēli. PUBG Mobile ir bezmaksas spēle un viena no labākajām battle royale spēlēm, ko izstrādājusi Tencent Games nodaļa LightSpeed & Quantum Studio. PUBG Mobile battle royale spēlē 100 spēlētāji, un katrā komandā ir līdz 4 spēlētājiem.

PUBG Mobile nav bijis bizness ilgu laiku, taču šī spēle joprojām nodrošina vienu no labākajām derību iespējām. Tas ir esports, uz kuru var likt likmes, jo komandas, kas spēlē turnīrā, ir labi zināmas, un vienmēr ir favorīti. 

Valor arēna

Tāpat kā PUBG, arī Mobile Arena of Valor ir jauna spēle. Šī spēle agrāk bija pazīstama kā Strike of Kings, un tā ir starptautiska versija Honor of the Knights. Arena of Valor ir tiešsaistes vairāku spēlētāju kaujas arēna izstrādāja Timi Studio un publicēja Level Infinite. Ir tik daudz lielisku un unikālu varoņu, kurus varat atlasīt, un šī spēle sniedz diezgan unikālu pieredzi. 

To sakot, tas ir viens no populārākajiem Esport veidiem, uz kuru cilvēki liek likmes Āzijas valstīs. Turklāt šī sporta veida balvu fonds ir diezgan dāsns. Pārlēksim uz nākamo.

FIFA 23

FIFA 23 ir viena no populārākajām videospēlēm, ko spēlē miljoniem cilvēku. Gandrīz katrs futbola fans ir spēlējis šo spēli, jo viņiem patīk simulācija. Lai gan ir mazliet skumji, ka tā ir FIFA sērijas 30. daļa, tā ir arī pēdējā. Tas nozīmē, ka mēs neredzēsim nevienu citu FIFA spēli. Tomēr tas nenozīmē, ka šis vairs nebūs esports, jo tiks rīkoti FIFA 23 turnīri.

FIFA 23 ir lieliska spēle, uz kuru var likt likmes, ja atrodaties kādā no Āzijas valstīm. Jūs varat likt likmes uz jebkuru komandu, bet galu galā uzvarēs prasmīgākais. Tas ir arī veiksmes jautājums, tāpēc jums var paveicies. 

leģendu Līga

League of Legends ir viena no slavenākajām spēlēm, un miljoniem spēlētāju spēlē šo spēli. Šo spēli parasti dēvē par līgu, un tas ir 2009. gada vairāku spēlētāju tiešsaistes kaujas arēnas video. Spēlei joprojām ir liela ietekme uz esport derību cienītājiem Āzijas reģionos, neskatoties uz to, ka tā tika izlaista pirms vairāk nekā desmit gadiem. Tas neapšaubāmi ir lielisks varoņdarbs. League of Legends ir bezmaksas spēle, un tā ir komandas spēle.

Secinājums

Esports ir strauji augošs sporta derību nozares segments visā pasaulē, un tas neatšķiras arī Āzijas valstīs. Jūs varat atrast vairākus licencēti esporta bukmeikeri kas piedāvā spēles, kas ir ļoti populāras starp esporta faniem Singapūrā, Japānā, Korejā un citos Āzijas reģionos.

Jaunākās ziņas

Fortnite derību pamati
2023-03-30

Fortnite derību pamati

Ziņas