Kriptovalūtu izmantošana Esports derībām

Crypto Betting

2022-11-10

Kriptovalūtas jau kādu laiku ir dzirdējušas daudzu cilvēku lūpas. Jo vairāk cilvēku uzzina par šīm digitālajām valūtām, jo vairāk viņi aizraujas ar to izmantošanu biznesa un personīgos jautājumos. Tomēr, tāpat kā jebkura cita laba lieta, kriptovalūtu derības ir sava ēnas puse, it īpaši, ja tās izmanto e-sporta derībām. 

Kriptovalūtu izmantošana Esports derībām

Derību entuziastiem, kuri apsver iespēju pāriet no fiat valūtām, ir ļoti svarīgi izprast azartspēļu plusus un mīnusus ar šīm digitālajām monētām. Par laimi, tas veido šī raksta būtību.

Plusi azartspēlēm ar kriptovalūtām

Privātums

Tiešsaistes derību entuziasti zina, ka parasti ir pietiekami daudz norēķinu iespēju, sākot no debetkartēm un kredītkartēm līdz e-makiem un priekšapmaksas kartēm. Tomēr viena no galvenajām problēmām, ko šīs maksājumu metodes nevar garantēt, ir pilnīga anonimitāte vai privātums. Citiem vārdiem sakot, spēlētājiem, izmantojot šos datus, ir jāatklāj daži personas dati depozīta metodes

Piemēram, pieņemsim, ka lietotājs nekopīgo savus datus ar spēļu nodrošinātāju (piemēram, e-maku gadījumā). Tādā gadījumā viņiem vismaz daļa savas personiskās/finansiālās informācijas ir jādalās ar starpniekiem vai trešajām personām.

Ar kriptovalūtām visi darījumi paliek anonīmi. Privātuma līmenis, ko eSporta spēlētāji un citi tiešsaistes spēlmaņi iegūst, izmantojot Bitcoin, Ethereum, Litecoin vai jebkura cita kriptovalūta ir vienkārši nepārspējama. Iedzīvotāji valstīs, kur azartspēles ir aizliegtas, dod priekšroku kriptovalūtām, lai nodrošinātu, ka viņu tiešsaistes aktivitātes nav izsekojamas.

Ātri Darījumi

Visiem derību slēdzējiem patīk nekavējoties veikt iemaksu savā tiešsaistes eSporta derību kontā un nekavējoties sākt derības. Galu galā tas ir iemesls, kāpēc cilvēki reģistrējas sporta totalizatoros un citās tiešsaistes azartspēļu platformās. Tāpēc var būt ļoti nomākta, ka jāgaida, lai veiktu derības tikai tāpēc, ka depozīts nav apstrādāts. 

Lai gan lielākā daļa maksājumu metožu ir ātras, kriptovalūtu darījumi ir tūlītēji. Turklāt kriptomaksājumu apstrādē nav iesaistītas trešās puses, kā tas ir ar kredītkartēm un e-makiem. Tas samazina darījuma laiku.

Paaugstināta drošība

Lielākā daļa e-sporta derību vietnes Uztver drošību tik nopietni, ka viņi daudz iegulda stabilās SSL šifrēšanas tehnoloģijās, lai nodrošinātu, ka klientu finanšu dati ir zem atslēgas un bloķēšanas. Tomēr kriptovalūtas paceļ datu drošību pilnīgi jaunā līmenī, izmantojot tā dēvēto blokķēdes tehnoloģiju, kas ir pārāka par SSL šifrēšanu.

Nav atrašanās vietas ierobežojumu

Daži maksājumu risinājumi ierobežo darījumus, veicot derības tiešsaistes eSporta derību vietnēs noteiktās jurisdikcijās vai valstīs. Dažos gadījumos azartspēļu platforma var neatbalstīt valstī izmantotās maksājumu iespējas vai valūtu. 

Turklāt ir valstis, kurās tiešsaistes derības un azartspēles kopumā ir aizliegtas, lai gan ārzonas azartspēļu platforma tomēr uzņemtu spēlētājus no šīm valstīm. Derības ar kriptovalūtām ļauj spēlētājiem apiet visus šos ierobežojumus, ļaujot viņiem veikt derības neatkarīgi no atrašanās vietas.

Specializēti bonusi un veicināšanas pasākumi

Daudzi eSport derību vietnes piedāvā bonusus un akcijas īpaši paredzēts tiem, kuri veic depozītu ar kriptovalūtu. Lai gan šie labumi atšķiras no sporta totalizatora uz sporta totalizatoru, viena nemainīga ir tāda, ka derību slēdzējiem ir jāizmanto kriptovalūta, lai viņi varētu saņemt šos bonusus. 

Tas mudina spēlētājus pieņemt digitālās valūtas, jo pasaule pakāpeniski attālinās no fiat valūtām. Tomēr viens no būtiskākajiem eSporta derību padomiem ir likt spēlētājiem pārbaudīt šo bonusu un akciju noteikumus un nosacījumus.

Mīnusi

Vērtības / nepastāvības svārstības

Kriptovalūtu tirgus ir nepastāvīgs, kas nozīmē, ka jebkura kriptovalūtas cena var būtiski mainīties jebkurā virzienā bez brīdinājuma. Piemēram, maksātājs var konvertēt savus 200 USD par Bitcoin un iemaksāt naudu savā eSport derību kontā, lai vēlāk konstatētu, ka Bitcoin vērtība ir samazinājusies. 

Šajā gadījumā derības slēdzējam būs jācieš zaudējums. Protams, tas varētu iet uz otru pusi un gūt peļņu, taču fakts paliek fakts, ka kriptovalūtas ir nestabilas.

Neliela vai nav valdības uzraudzības

Kriptovalūtu tirgus nedarbojas nevienas iestādes vai valdības regulējumā. Tas nozīmē, ka lietotājiem ir ļoti maz iespēju, pie kā vērsties naudas problēmu gadījumā. Tomēr tas nenozīmē, ka kriptovalūtas eSport derību vietnes darbojas bez licences. 

Protams, liela daļa no tām ir licencētas un regulētas. Pat tie, kuriem nav atļaujas, joprojām var būt patiesi, tikai to, ka spēlētāji nevēlas neko atstāt nejaušības ziņā.

Nav Take Backs

Kad derību slēdzējs ir nosūtījis līdzekļus savā kriptovalūtas makā, tas vairs nav. Ja nauda tiek nosūtīta uz nepareizu adresi, atlīdzības nav. Šī ir viena no jomām, kurā maksājumu metodes, piemēram, PayPal un kredītkartes, pārspēj kripto maksājumus. 

Tāpēc spēlētājiem ir jābūt īpaši uzmanīgiem, spēlējot ar kriptovalūtām. Maka adreses ir jāfiksē precīzi.

Iesaiņošana

Kriptovalūta ir nogājusi garu ceļu kopš tās pirmās parādīšanās 2009. gadā. Jā, spēļu pakalpojumu sniedzēji nodarbojas ar naudas pelnīšanu, un arvien vairāk vietņu, kas pieņem kriptovalūtas, pakalpojumu sniedzēji lēnām, bet noteikti pārvērš uzmanību uz to, ko viņu klienti visvairāk vēlas. Un, lai gan kriptovalūtām ir gan priekšrocības, gan trūkumi, pirmais padara tās pievilcīgas spēlētājiem.

Jaunākās ziņas

Fortnite derību pamati
2023-03-30

Fortnite derību pamati

Ziņas