Likme uz World of Tanks Grand Finals 2024

World of Tanks Grand Finals ir viens no lielākajiem eSport turnīriem, kurā galvenokārt piedalās World of Tanks eSports spēlētāji. Turnīrs notiek katru gadu, un to organizē spēles izstrādātāji Wargaming. Tomēr turnīrs ieņēma pārtraukumu no 2017. gada, taču ir paredzēts atgriezties. Tajā parasti piedalās 12 labākās komandas no četrām Wargaming reģionālajām eSport līgām, kuras cīnās par čempiona titulu tūkstošiem tiešraides skatītāju un miljoniem tiešsaistes skatītāju.

Pasākums notiek dažādās vietās. Rīkotāji izvēlas vietas, ņemot vērā sēdvietu skaitu, ērtības un juridiskos apsvērumus. World of Tanks Grand Finals uzvarētāji parasti saņem naudas balvas. Baseina balva tiek sadalīta starp astoņām labākajām komandām, kas nozīmē, ka tikai četras labākās komandas paliek bez kopvērtējuma daļas.

Par Tanku pasauliKāpēc World of Tanks Grand Finals ir populārs?World of Tanks Grand Final uzvarētāju komandasKur likt likmes uz World of Tanks Grand Finals
Aija Zariņa
WriterAija ZariņaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Par Tanku pasauli

Turnīra popularitāte attiecas arī uz azartspēļu nozari. E-sporta spēlētāji vienmēr ar nepacietību gaida notikumu, jo tas sniedz milzīgas derību iespējas. Lielākā daļa eSporta derību vietņu parasti piedāvā garu notikuma derību tirgu sarakstu, tādējādi derību slēdzējiem ir vieglāk atrast un izdarīt likmes.

World of Tanks ir vairāku spēlētāju spēle, ko izstrādājusi Baltkrievijas kompānija Wargaming. Atzinību ieguvušais eSport tituls tika paziņots un izlaists 2009. gada aprīlī alfa testēšanai, tajā laikā tikai sešiem dažādiem transportlīdzekļiem. Un 2011. gada 12. aprīlī spēle tika oficiāli izlaista Ziemeļamerika un Eiropa.

World of Tanks piedāvā kaujas transportlīdzekļus, kas ir no 20. gadsimta laikmeta. Spēles izstrādātājs izmanto freemium biznesa modeli. Tas nozīmē, ka spēli var spēlēt bez maksas visi lietotāji. Tomēr spēlētāji var izvēlēties maksāt, lai piekļūtu augstākās klases funkcijām aizraujošākai un aizraujošākai spēļu pieredzei. Spēli var spēlēt no spēļu datora vai dažādām spēļu konsolēm, tostarp Xbox One un PlayStation 4.

Spēles gaita

Spēlē ir iesaistīti spēlētāji, kuri pārņem vadību pār pašpiedziņas artilērijas transportlīdzekļiem vai atsevišķiem bruņu tankiem, kuriem viņi dod priekšroku. Turklāt spēlētājiem ir tiesības kontrolēt transportlīdzekļu kustības un ieroču šaušanu. Viņi var arī sazināties ar citiem spēlētājiem, izmantojot balss vai drukātas tērzēšanas sarunas. Vienkāršās spēlēs spēlētāji uzvar, iznīcinot visus pretinieku komandas tankus vai sagūstot viņu bāzi. Komanda var ieņemt pretinieka bāzi, uzturoties tajā pietiekami ilgi, nesabojājoties.

Galvenā atšķirība ir Spēle World of Tanks režīms ir kaujas noteikumi. Tomēr spēles mehānika visiem spēles režīmiem paliek nemainīga. Spēļu mehānikas dažādība ietver čaumalu rikošetus, maskēšanos, moduļu bojājumus un personiskus bojājumus.

World of Tanks spēlētāji var izvēlēties no sešiem galvenajiem cīņu veidiem. Lielākajā daļā šo eSport tiešsaistes turnīru iekļautās cīņas tanku kompāniju kaujas, komandu apmācības cīņas, komandu cīņas, cietokšņu cīņas, izlases cīņas, un īpašas cīņas. Spēlētāji var arī izpildīt spēles misijas, saņemot dažādas balvas. Nejaušajās cīņās katrā komandā var būt līdz 15 spēlētājiem. Komandas var izmantot botus, lai aizpildītu trūkstošo spēlētāju vietas.

Transportlīdzekļi

Lielākā daļa World of Tanks izmantoto transportlīdzekļu ir izstrādāti tā, lai tie atgādinātu reālās dzīves modeļus, un tikai daži parametri ir pārveidoti, lai tie atbilstu spēles mehānikai un uzlabotu spēli. Spēlē ir pieci dažādi transportlīdzekļu veidi: pašpiedziņas artilērija, tanku iznīcinātāji, smagie tanki, vidēji tanki un vieglie tanki. Šobrīd spēlē ir vairāk nekā 600 bruņumašīnu no 11 valstīm.

Piedāvātajās valstīs parasti ir tehnoloģiju koks ar transportlīdzekļu zariem, kas svārstās no 1. līmeņa līdz X līmenim. Spēlētāji spēles gaitā iegūst piekļuvi augstāka līmeņa transportlīdzekļiem. Ir pieejami papildu augstākās klases transportlīdzekļi, taču tie nav iekļauti tehnoloģiju kokā, kuriem var piekļūt, izmantojot spēles kredītus vai skaidru naudu.

Spēlētāji var vizuāli un noteiktā līmenī pielāgot visus World of Tanks transportlīdzekļus. Lielāko daļu detaļu, kas nepieciešamas automašīnu pielāgošanai, piemēram, torņus, ieročus un dzinējus, var iegādāties no spēles tehnoloģiju koka. Tvertnēm ir arī divas maskēšanās shēmas, tostarp spēlei raksturīgi un vēsturiski precīzi modeļi ātrai pielāgošanai.

Tanku pasaule Blitz

Wargaming paziņoja par World of Tanks Blitz 2013. gada maijā. World of Tanks mobilo versiju var atskaņot viedtālruņos un planšetdatoros, kas darbojas operētājsistēmās Windows, iOS un Android. Spēles gaita ir līdzīga galvenajai spēlei, ar nelielām atšķirībām. Tas pieļauj ne vairāk kā septiņus spēlētājus vienā komandā, atšķirībā no galvenās spēles, kas pieļauj 15 spēlētājus vienā komandā.

Kāpēc World of Tanks Grand Finals ir populārs?

World of Tanks Grand Finals tiek uzskatīts par vienu no labākie eSporta turnīri daudzu iemeslu dēļ. Tajā piedalās komandas no dažādiem pasaules reģioniem. Katrai komandai ir daudz līdzjutēju globālā līmenī, kuri visi seko līdzi savu iecienītāko komandu sniegumam čempionātā.

Spēlētāji, kuri piedalās World of Tanks lielajā finālā, tiek uzskatīti par labākajiem sacensībās. Viņiem ir pārsteidzošas prasmes un viņi izmanto bijību iedvesmojošas stratēģijas, kas ir pievilcīgas World of Tanks spēles faniem. Turklāt pasākums parasti ietver vairākus citus izklaides veidus, ko var baudīt skatītāji un tiešsaistes skatītāji.

Vēl viens galvenais World of Tanks Grand Finals popularitātes iemesls ir tas, ka tas piedāvā plašas derību iespējas spēlētājiem, kuri liek likmes uz eSport turnīriem. Tas ir viens no visvairāk gaidītajiem eSporta notikumiem spēlētāju vidū. Gandrīz visas galvenās eSporta derību vietnes parasti nodrošina dažādus derību tirgus šajos eSport čempionātos, padarot notikumu daudz populārāku.

Acīmredzams iemesls, kāpēc spēle ir populāra, ir tas, ka tā ir bezmaksas. Spēlētāji var viegli lejupielādēt un izbaudīt spēli un pēc tam strādāt, lai kļūtu par daļu no World of Tanks Grand Finals. Viņiem tikai jābūt iekļautiem komandā, kas piedalās Wargaming.net reģionālajā līgā, un jāpalīdz komandai uzvarēt līgā, lai piedalītos lielajā finālā.

World of Tanks Grand Final uzvarētāju komandas

Vairākas dažādas komandas ir uzvarējuši World of Tanks Grand Final čempionātā. Katrā no šiem lielākajiem eSport turnīriem vienmēr ir bijis jauns uzvarētājs, kas norāda uz turnīra konkurētspēju. Tālāk ir norādītas dažas uzvarējušajām komandām un citām komandām, kuras ir vērts atzīmēt to lielisko sniegumu dēļ.

Tornado enerģija

Tornado Energy komanda uzvarēja World of Tanks Grand Finals 2017. gadā. Tā ir PUBG komanda, ko sponsorē uzņēmums Tornado Energy Drink Company. Komandu saraksts ir diezgan iespaidīgs, jo tajā ir vairāki labi pazīstami spēlētāji no Krievijas, Moldovas un Gruzijas, kuri ir iekļauti esporta turnīru sarakstā. Tornado energy ir nopelnījis vairāk nekā 540 000 USD tikai 19 eSport turnīros, kuros viņi ir piedalījušies 77% no ieņēmumiem, kas gūti tieši no spēles World of Tanks.

Natuss Vincere

Natus Vincere, tautā pazīstams kā Na'Vi, šobrīd tiek ierindota kā labākā komanda World of Tanks spēlē. Komanda ir attaisnojusi savu nosaukumu, kas nozīmē "dzimis, lai uzvarētu". Organizācija atrodas Ukrainā un piedalās vairākās citās e-sporta spēlēs, izņemot World of Tanks.

Komanda ir laimējusi vairāk nekā $18 miljonus naudas balvu no vairāk nekā 500 turnīriem, kuros tā ir piedalījusies. Vairāk nekā $860,000 no laimestiem ir no spēles World of Tanks. Viens no komandas galvenajiem sasniegumiem bija uzvara 2016. gada World of Tanks lielajā finālā.

HellRaisers

KellRaisers ir vēl viena labākā eSporta komanda, kas ir uzvarējusi vairākos turnīros, tostarp 2015. gada World of Tanks Grand Finals. Komanda arī kvalificējās 2016. gada World of Tanks lielajam finālam, taču uzvaru neizcīnīja. Tomēr tas darbojās pietiekami labi, lai ieņemtu otro pozīciju. Komanda ir nopelnījusi vairāk nekā 1,8 miljonus ASV dolāru naudas balvās tikai no 150 turnīriem. Vairāk nekā 25% no laimestiem ir no spēles World of Tanks.

Virtus.pro

Virtus.pro ir populāra eSporta komanda pieminēšanas vērts attiecībā uz sniegumu World of Tanks lielajā finālā. Komanda vēl nekad nav uzvarējusi šajā pasākumā. Tomēr tā kvalificējās dalībai 2015. un 2016. gada čempionātos, kuros demonstrēja pārsteidzošus sniegumus. Komandai ir vairāk nekā 18 miljoni ASV dolāru kā naudas balvas, kas nopelnītas vairāk nekā 570 turnīros, kuros tā ir piedalījusies. Vairāk nekā $121 000 no naudas balvas ir no World of Tanks Grand turnīriem.

Citas pieminēšanas ietver RoX, Elevate, Team Dignitas, un PENTA sports.

Kur likt likmes uz World of Tanks Grand Finals

Vienkāršākais veids, kā likt likmes uz World of Tanks Grand Finals, ir cauri tiešsaistes eSport derību vietnes. Ir simtiem e-sporta derību vietņu, kas atspoguļo notikumu. Tomēr spēlētājiem ir jāņem vērā vairāki faktori, pirms izlemt par jebkuru bukmeikeri. Piemēram, spēlētājiem jāapsver piedāvātās izredzes. Izvēloties vietni ar salīdzinoši lielākiem koeficientiem, spēlētājiem tiek piedāvātas lielākas iespējamās laimesta summas. Citiem apsvērumiem jāietver licencēšana, atbilstība, bonusu piedāvājumi un notikumam piedāvāto derību tirgu skaits.

Kā likt likmes uz World of Tanks Grand Finals

Spēlētājiem jāsāk ar reģistrāciju eSporta derību vietnē, kas piedāvā World of Tanks Grand Finals derību tirgus. Dažādām derību vietnēm var būt atšķirīgi reģistrācijas procesi un prasības. Nākamais solis ir naudas iemaksa derību kontā. Līdzekļi tiks izmantoti kā derības, lai veiktu likmes. Spēlētāji var arī izmantot bonusus derību vietnēs bez depozīta bonusa piedāvājumiem veikt likmes, neveicot depozītu vai neriskējot ar savu naudu.

Visbeidzot, spēlētājs var izvēlēties sev vēlamo likmes veidu jebkurai turnīram paredzētajai spēlei un veikt atbilstošās darbības, lai veiktu likmi. Ir vērts atzīmēt, ka dažiem e-sporta derību pakalpojumu sniedzējiem ir noteiktas minimālās un maksimālās prasības attiecībā uz likmju summām, kuras jāņem vērā.

About the author
Aija Zariņa
Aija Zariņa
About

Aija Zariņa, lepna latviete ar izpratni par tehnoloģijām un spēlēm, ir kļuvusi par neaizstājamu eksperti tiešsaistes kazino lokalizācijas jomā. Apvienojot mīlestību pret savu dzimteni ar dinamisko digitālo spēļu pasauli, viņa ir tilts starp tradicionālo Latviju un mūsdienīgu tiešsaistes kazino pasauli.

Background (in Latvian): Dzimusi gleznainajā Cēsu pilsētā, Aija izaugusi Latvijas bagātīgās vēsturē un tradīcijās. Viņas sajūsma par tehnoloģiju un kultūru krustpunktu noveda pie Digitālā medija studijām Rīgā. Iepazīstoties ar plašo tiešsaistes spēļu pasauli, viņa saskatīja nišu kaz

Send email
More posts by Aija Zariņa