Likme uz World Electronic Sports Games 2024

Starptautisks esporta turnīrs ar nosaukumu World Electronic Sports Games (WESG) ir digitālas sacensības, kas atrodas Šanhajā un kuru pamatā ir olimpiskās spēles. Kopš 2016. gada spēlētāji no tām pašām valstīm sacenšas ar citām nacionālajām spēlētāju komandām. Šīs unikālās esporta sacensības šķir vīriešus un sievietes, spēlētājiem sacenšoties ar citiem tā paša dzimuma spēlētājiem. 2016. gadā pirmajā turnīrā tika piedāvāts 5,5 miljonu dolāru balvu fonds.

Pasākuma pirmajā gadā valsts komandā varēja startēt tikai valsts pilsoņi. Turnīra noteikumi ir attīstījušies, un tagad katrā komandā ir atļauti divi ārzemju dalībnieki. Turnīra dalībnieki ir tie, kuri uzvar turnīrā, pamatojoties uz vienas izslēgšanas protokoliem.

Aija Zariņa
WriterAija ZariņaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Spēles WESG

Izmantojot vairākas populāras spēles, WESG spēlētāji sacenšas visaugstākajā līmenī.

Counter Strike

Counter Strike (CS:GO) ir spēle, kas notiek dažādās pasaules vietās. Spēlētāji kontrolē pretinieku pretterorisma vai teroristu kaujinieku varoņus. Katrā spēles kārtā komandas strādā, lai uzvarētu viena otru, sasniedzot mērķus, kas iznīcina visus pretinieku komandu. Spēle ļauj pielāgot piederumus un ieročus.

Dota 2

Ar Dota 2, spēlētāji spēlē 5 spēlētāju komandās pret citu komandu, kas vai nu aizsargā, vai ieņem bāzi kartē. Katrs spēlētājs kontrolē varoni, ko sauc par varoni un kuram ir spēcīgas spējas. Spēlētāji var izvēlēties no 122 varoņiem, lai kontrolētu un vāktu punktus varonim, kad tas uzvar pretinieku komandas varoni. Lai uzvarētu, komandai ir jāiznīcina liela struktūra uz otras komandas bāzes, ko sauc par Seno.

Hearthstone

Hearthstone ir digitāla kāršu spēle, kuru var spēlēt bez maksas. Balstoties uz Warcraft sēriju, spēle izmanto tos pašus varoņus un elementus. 2014. gadā Blizzard Entertainment izlaida spēli operētājsistēmai MacOS un Windows. Vēlāk gadā uzņēmums izlaida arī Android un iOS versijas.

Izmantojot starpplatformu tehnoloģiju, nosaukums atbalsta spēlēšanu starp spēlētājiem dažādās ierīcēs. Divi pretinieki izmanto 30 kāršu klājus, kontrolējot varoni ar unikālām spējām. Spēlētāji izmanto kristālus, lai izsauktu minionus, lai uzbruktu pretiniekam, galu galā iznīcinot sacensību varoni.

Kāpēc Pasaules elektroniskās sporta spēles ir populāras?

Tā kā WESG pamatā ir olimpiskās spēles, līdzjutēji izjūt nacionālo lepnumu, skatoties spēles un rezultātus. Turklāt tiešsaistes derības ir palielinājušas plaši apmeklētu digitālo pasākumu popularitāti. Vairāku miljardu dolāru vērtā esporta nozare piesaista derību slēdzējus visā pasaulē.

Derības veicina profesionāli spēlmaņi un amatieru fani, kuri vēlas piedzīvot citu azarta līmeni, skatoties spēļu sacensības. Tā kā mobilo tālruņu popularitāte turpina augt, tirgus ļauj spēlētājiem skatīties un veikt likmes uz visiem WESG sacensības ceļā. Vienkārša piekļuve, globāla popularitāte un aizraujoša spēle palielina WESG popularitāti visā pasaulē.

Priekšrocības

Tā kā cilvēki visā pasaulē vairāk laika pavada digitālajām spēlēm, WESG piedāvā unikālu veidu, kā izbaudīt esportu. Neatkarīgi no tā, vai jūs skatāties, spēlējat spēles vai veicat derības, turnīrs piedāvā dažādas izklaides iespējas spēļu entuziastiem.

Jauni spēlētāji

WESG veicina jaunu spēlētāju līdzdalību e-sportā, paplašinot spēļu iespējas spēlētājiem, kuri piedalās sacensībās. Turnīra pieaugošā popularitāte palīdz izcelt turnīra spēles, piesaistot jaunus spēlētājus visā pasaulē.

Balvas

Ar savu vairāku miljonu dolāru balvu fondu WESG sniedz spēlētājiem iespēju laimēt ievērojamas naudas summas. Papildus sacensībām derību slēdzēji liek likmes uz turnīru, cerot izraudzīties uzvarējušos spēlētājus un komandas. Spēles praktizēšana un izpratne palīdz konkurentiem iegūt naudas balvas. Gudri izpētot un veicot derības, spēlētājs palielina savas izredzes laimēt.

Kāpēc šis turnīrs ir populārs, lai veiktu likmes?

Viens no iemesliem turnīrs ir populārs likt likmes ir dažādu derību iespēju skaits. Tā kā ir pieejams tik plašs elektronisko spēļu klāsts, kas pieejams skatīšanai un derībām, spēlētāji bauda derības uz atsevišķām spēlēm vai sacensībām. Tā kā spēles veicina nacionālo lepnumu, iedzīvotāji bieži vien vēlas likt likmes uz savas valsts komandu. Derības ir vēl viens veids, kā pievienot aizrautību konkurences saviļņojumam.

Pasaules elektronisko sporta spēļu uzvarētāju komandas un lielākie mirkļi

2016. gadā pirmajā turnīrā Šanhajā notika kvalifikācijas kārtas. Pat ar ievērojamām naudas balvām, daudzi labākie spēlētāji neapmeklēja atklāšanas turnīru. Tā vietā vairākas pasaulē atzīti spēlētāji izvēlējās apmeklēt populārākus pasākumus, piemēram, ELEAGUE Major. WESG joprojām baudīja spēcīgu konkurenci, Francijas EnVyUs komandai CS:GO pārspējot Kinguin komandu no Polijas, lai mājās pārvestu lielu balvu fondu.

TNC Pro Team uzvarēja Dānijas Cloud9 Dota 2, lai iegūtu galveno balvu. Zviedrijas alianses komanda izcīnīja uzvaru pret Bēdīgi slaveno komandu no Peru, izcīnot bronzu. Korejieši StarCraft 2 konkursā, lai uzvarētu. Trešajā vietā amerikānis Alekss Sanderhafts pārspēja vācieti Tobiasu Zīberu. Lielajā finālā Hītstonas čempions Euneils Javinjass no Filipīnām uzvarēja zviedru Jonu Vestbergu.

Kur un kā likt likmes uz Pasaules elektroniskajām sporta spēlēm

Lai veiktu derības un uzvarētu, derību slēdzējam ir jāizpēta komandas un atsevišķi spēlētāji, kas sacenšas WESG. Tāpat kā derības uz parastajiem sporta veidiem, ir svarīgi zināt visus dalībniekus pirms derību veikšanas. Pēc koeficientu pārskatīšanas spēlētājs laimē naudu, uzminot pareizos individuālo un komandu sacensību uzvarētājus. Šeit ir daži no turnīrā pieejamajiem derību iespēju veidiem.

Esporta kopienās azartspēļu spēlētāji tiekas sociālajos medijos, lai neformāli veiktu derības draugu lokā. Šīs likmes bieži vien ir uz faktisku naudu vai citiem priekšmetiem atkarībā no noteikumiem, kas noteikti starp divām personām vai grupu. Tomēr sociālās derības ne vienmēr ir laba ideja. Derības pret draugiem var izraisīt nesaskaņas, un derību likšana ar svešiniekiem tiešsaistē ir riskanti.

Likmes klātienē vai abpusēji ļauj spēlētājam likt likmes ar citiem spēlētājiem, kuri neformāli veic derības savā starpā. Spēļu vietnes piedāvā arī abpusējas derības. Konkurenti maksā dalības maksu, un uzvarētājs saņem naudas balvu, kas ir samaksāto maksu kombinācija.

Īstas esporta derības ietver naudas ievietošanu indivīdam vai komandai, kura, visticamāk, uzvarēs, izmantojot tiešsaistes platformu vai sauszemes uzņēmumu. Tomēr, ja cilvēks nav labi orientēts spēlē un spēlētāju vēsturē, labāk naudu netērēt. Tikai prasmīgi derību veicēji, kuri izprot e-sporta stratēģiju, iegūst konsekventas peļņas likmes.

Protams, spēlētāji var veikt arī fantāzijas likmes, kas patiesībā nav derības. Līdzīgi kā fantāzijas futbols, fantāzijas esporta komandas sastāv no esporta spēlētāju sarakstiem. Fantāzijas esporta entuziasti prognozē uzvarētājus jautrības pēc, neliekot naudu.

Kur un kā spēlētājs var likt likmes uz šo turnīru?

Cienījama tiešsaistes esportsbooks piedāvā esport derību iespējas un izredzes faniem likt likmes uz WESG. Pirms derību veikšanas ir ļoti svarīgi pārbaudīt vietnes licencēšanas akreditācijas datus un reputāciju. Derību slēdzēju pieredzē ar augstas kvalitātes un zemas kvalitātes derību vietnēm ir izteikta atšķirība.

Uzticamas vietnes piedāvā skaidrus pakalpojumu sniegšanas noteikumus, labi redzamus licencēšanas akreditācijas datus un labas atsauksmes. Nav droši likt likmes uz nejaušu sporta totalizatoru. Izvēloties bukmeikeri, derību slēdzējiem ir jāpārliecinās, vai tiešsaistes vietnei ir šādas īpašības:

  • Sporta totalizators pozitīva operāciju vēsture apliecina derību slēdzējam, ka viņš saņems samaksu par laimestu.
  • Populāras sporta totalizators parasti patīk laba tiešsaistes reputācija, kas piesaista esporta entuziastus.
  • Tehniskā uzticamība nodrošina patērētājiem gandrīz 100% pieejamību likmju veikšanai.
  • Labas bonusu struktūras ir konkurētspējīgas ar citām tīmekļa vietnēm tirgū.
  • Vienkārši lietojamas saskarnes ļauj derību slēdzējiem viegli pārvietoties vietnē.
  • WESG notikumu pārklājums palielina tiešraides derību aizrautību
  • Derību iespējas piedāvā dažādus likmju veikšanas veidus.
  • Labvēlīgas likmes ir konkurētspējīgas ar citām sporta totalizatoriem.
  • Cienījamas noguldījumu metodes piedāvā uzticamus digitālo līdzekļu pārskaitījumus.
  • Ātri, vienkārši izņemšanas procesi nodrošina nevainojamu pieredzi.

Tiešsaistes azartspēles dod iespēju spēlētājiem un faniem viegli likt naudu uz WESG. Derības strauji kļūst par vienu no aizraujošākajiem digitālo spēļu un esporta aspektiem. Nodrošinot jaunu veidu, kā fani var baudīt spēles, tiešsaistes sporta totalizatori sacenšas savā starpā, lai iegūtu ievērojamu daļu esporta derību tirgus.

Likmes tiešsaistē papildina turnīra jautrību un aizrautību. Izmantojot interneta iespējas, sporta totalizators piedāvā faniem iespēju spēlēt azartspēles no jebkuras vietas pasaulē. No Āzijas līdz Eiropai WESG entuziasti var izdarīt likmes uz labvēlīgām komandām un spēlētājiem, atrodoties mājās. Tāpat kā Olimpiskās spēles, turnīrs izraisa nacionāla lepnuma sajūtu esporta faniem neatkarīgi no viņu dzīvesvietas.

Kāda ir labākā stratēģija, lai liktu uz šo turnīru?

Zināšanas ir karalis esporta derībās. Gudri derības nozīmē, ka esporta fans izpēta komandas un spēlētājus pirms naudas derību veikšanas. Komandai var būt priekšrocības, ja tā pirms turnīra ir ieguvusi ranga augstāko spēlētāju.

Aplūkojot vēsturiskos datus, kuros ir detalizēti norādīti spēlētāji, kuri uzvar visbiežāk, spēlmaņiem palīdzēs veikt pārliecinošas likmes. Ar nelielām zināšanām un lielu veiksmi esporta entuziastiem var patikt likt likmes uz komandām un spēlētājiem, kas sacenšas Pasaules elektroniskajā sporta spēlēs.

About the author
Aija Zariņa
Aija Zariņa
About

Aija Zariņa, lepna latviete ar izpratni par tehnoloģijām un spēlēm, ir kļuvusi par neaizstājamu eksperti tiešsaistes kazino lokalizācijas jomā. Apvienojot mīlestību pret savu dzimteni ar dinamisko digitālo spēļu pasauli, viņa ir tilts starp tradicionālo Latviju un mūsdienīgu tiešsaistes kazino pasauli.

Background (in Latvian): Dzimusi gleznainajā Cēsu pilsētā, Aija izaugusi Latvijas bagātīgās vēsturē un tradīcijās. Viņas sajūsma par tehnoloģiju un kultūru krustpunktu noveda pie Digitālā medija studijām Rīgā. Iepazīstoties ar plašo tiešsaistes spēļu pasauli, viņa saskatīja nišu kaz

Send email
More posts by Aija Zariņa