Jūsu Red Bull Wololo turnīra ceļvedis 2024

Ja esat Age of Empires spēļu fans, Red Bull Wololo ir viens esporta turnīrs, kuram vēlaties sekot. Red Bull Wololo, kas 1 pret 1 formātā piesaista spēlētājus no visas pasaules, lai iegūtu milzīgu balvu fondu, apvieno gan amatieru, gan profesionālus spēlētājus godības meklējumos.

Red Bull Wololo piedāvā unikālu formātu, kas ir piemērots darbībai, un tas ir saistīts ar augstākās klases spēlēm, aizrautību un kvalitatīvu izklaidi – un, ja esat esporta cienītājs, tas attiecas arī uz derībām. Ar sacensībām, kurās tiek svinētas dažādas Age of Empires spēles, Red Bull Wololo ir reāllaika stratēģijas turnīrs, kuru skatīties ir tikpat aizraujoši kā piedalīties. Uzziniet vairāk par to, kas padara šo turnīru tik populāru un kā maksimāli izmantot jūsu Red Bull Wololo esports likmes.

Aija Zariņa
WriterAija ZariņaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Kas ir Red Bull Wololo?

Lai saprastu Red Bull Wololo, vispirms ir svarīgi saprast Age of Empires spēles.

Kas ir Age of Empires spēļu sērija?

Šī RTS (reāllaika stratēģijas) spēle pirmo reizi tika izlaista 1997. gadā. Līdz šim ir izlaistas 9 spēles un daudzas paplašināšanas pakotnes, un jaunākā versija ir Age of Empires IV, kas tika izlaista 2021. gada oktobrī.

Age of Empires, ko izveidojusi Ensemble Studios un izdevusi Xbox Game Studios, ir vēsturiska RTS spēle, kas ved spēlētājus cauri notikumiem Āfrikā, Eiropā un Āzijā, virzoties cauri laika posmiem no akmens laikmeta līdz dzelzs laikmetam un beidzot ar Romas impēriju. Katram jaunajam izdevumam uzlabojot grafiku un spēles gaitu, spēle ir guvusi spēcīgu sekotāju skaitu, un tā ir pazīstama ar godīgu spēli un koncentrēšanos uz vēsturiskiem notikumiem.

Red Bull Wololo sērija

Kā Age of Empires sērijas fani zinās, “Wololo” ir Priest vienības kaujas sauciens spēles sākotnējā versijā, un kopš 2020. gada tas ir aicinājums spēlētājiem apvienoties un cīnīties vienam ar otru Red Bull Wololo sērijā. , ko rīko Red Bull Gaming.

Sērija, kas pirmo reizi tika izlaista 2020. gadā, sākotnēji koncentrējās uz Age of Empires II ar dažādiem tiešsaistes turnīri notiek un kopējais balvu fonds €20 000 apmērā tiek izdalīts. Pēc pirmā turnīra panākumiem Red Bull Wololo turpināja ar vairākām sacensībām, katrai no kurām spēlētājiem sekoja cits sižets, sākot no cīņas par kontroli pār pili otrajā sērijā, līdz Āzijas civilizācijai trešajā un vikingu karavīriem. ceturtais.

 1. gadā Red Bull Wololo V kļuva par pirmo ievērojamo LAN notikumu šajā sērijā, piesaistot 70 000 skatītāju finālam karstā cīņā par $100 000 balvu fondu.

 2. gadā pasākums atgriezās savā sestajā turnīrā kā Red Bull Wololo Legacy — Red Bull Gaming svinības 25 gadu Age of Empires seriālam, kurā vienlaikus tika izspēlēts nevis viens, bet trīs tituli. Profesionāļiem un amatieriem vienlaikus sacenšoties Age of Empires I: The Rise of Rome, Age of Empires II un Age of Empires IV turnīros, sērija noslēdzās ar finālu Heidelbergas pilī Vācijā.

Piedāvājot kopējo balvu fondu 550 000 $ apmērā visos trīs pasākumos, 2022. gads bija Red Bull Wololo līdz šim lielākais notikums, un šķiet, ka sērija turpināsies tikpat spēcīgi arī turpmāk.

Red Bull Wololo turnīra struktūra

Lai gan Red Bull Wololo stāsta loks var mainīties atkarībā no notikuma, atkarībā no spēlējamās Age of Empires versijas, katram turnīram vienmēr ir bijusi līdzīga pamatstruktūra:

 • Sacensības sākas ar grupu kārtu, kurā piedalās no 8 līdz 16 spēlētājiem.
 • Grupu kārtā piedalās vai nu uzaicinātie profesionāļi, vai arī amatieri, kas sacenšas par savu vietu atklātā kvalifikācijā, piemēram, Road To Wololo sākotnējās kvalifikācijas turnīrā Legacy 2022.
 • Pasākums notiek formātā 1v1 ar vienu izslēgšanas grupu.
 • Grupu posms notiek vairākos "Best of" kārtās, piemēram, "Labākais no 3" vai "Labākais no 5".
 • Pēc grupu turnīra uzvarētāji iekļūst izslēgšanas spēlēs.
 • Izslēgšanas spēles notiek ceturtdaļfināla sērijā un pēc tam pusfinālā.
 • Pēdējie divi spēlētāji, kas stāv pēc pusfināla, sacenšas turnīra finālā, šoreiz ar "Best of 7" formātu.

Lai izlaistu spēles sākotnējos posmus un dotos tieši uz darbību, turnīros notiek nedaudz mainīta Age of Empires versija. Piemēram, Red Bull Wololo V spēlētāji sacentās Age of Empires II: Definitive Edition un sāka ar jau iekārtotu 27 ciematu ekonomiku, kā arī vairākiem citiem elementiem, piemēram, kalēju un kazarmām, kas jau bija nodrošinātas. Tas ļauj uzvarēt vai zaudēt spēles pirmajās minūtēs un garantē tūlītēju darbību.

Kā likt likmes uz Red Bull Wololo

Derības uz Red Bull Wololo un esports spēlēm kopumā var izpausties dažādos veidos, un tās aptver visus nozares aspektus, sākot no spēlēm tiešraidē līdz turnīriem un arī Twitch straumēšanai. Lai gan ir jāveic daudzas derības uz tādiem elementiem kā fantāzijas derības, derības uz straumētājiem un derības baseinā, viens no populārākās esporta derību metodes ir derības uz īstu naudu.

Kas ir derības par reālu naudu?

Likmes par īstu naudu esportā un tradicionālās sporta derības notiek pēc tāda paša formāta. Vienkārši izvēlieties turnīru vai notikumu, uz kuru vēlaties likt likmes, piemēram, Red Bull Wololo, izvēlieties savu derību tirgu, veiciet likmi un gaidiet, līdz iznāks.

Liekot likmi, jāņem vērā katra atsevišķā spēlētāja forma, viņa stratēģija un tas, cik veiksmīgi viņš to izpildīs. Vai daži spēlētāji mēģinās uzvarēt spēles sākumā, vai arī citi atturēsies un spēlēs ilgāku spēli?

Vēl viens punkts, kas jāņem vērā Red Bull Wololo, ir tas, ka atšķirībā no dažiem citiem turnīriem uzaicinātie spēlētāji piedalās grupu posmos, nevis izlaiž uzreiz uz priekšu, kas var mainīt spēles gaitu.

Ņemiet vērā visus šos punktus, veiciet izpēti pirms laika, un tad varēsiet pieņemt apzinātus lēmumus par to, kāda veida likmes uz reālu naudu ir vislabāk piemērotas.

Labākie derību padomi

Ja ir atļautas likmes tiešraidē, pirms likmes veikšanas, iespējams, ir vērts noskatīties spēlētāju sniegumu, lai labāk izprastu viņu formu un stāvokli.

Vispirms ziniet, kā spēlēt spēli. Ja jūs nekad neesat spēlējis Impēriju laikmets IV pirms, piemēram, jūs nezināt, uz ko jūs veicat derības. Jo vairāk jūs zināt par katru spēles veidu pirms likmes veikšanas, jo labāk.

Izpētiet spēlētājus pirms laika uzziniet viņu stiprās un vājās puses un dažos gadījumos pat apsveriet arī mazāko spēlētāju, jo tā varētu izrādīties vērtīgāka likme. Turnīra dienā viss var mainīties, tāpēc saglabājiet prātu un veiciet likmes saprātīgi.

Populārākās esporta derību vietnes

Kad esat pabeidzis izpēti un esat pārliecināts par likmēm, kuras vēlaties veikt, jums būs jāatrod e-sporta vietne kvalitātes pakalpojumu sniedzējam. Visā pasaulē ir vairākas lieliskas esporta vietnes, kas ļauj veikt likmes uz Age of Empires, tostarp:

 • 1xBet
 • 10 Bet
 • 22Bet
 • Bet365
 • Betsons
 • Starpnieks
 • Casumo
 • Thunderpick
 • TonyBet

Red Bull Wololo likmju veidi

Likmes uzlikšana uz Red Bull Wololo turnīru ir vienkārša — neatkarīgi no tā, vai veicat likmi uz atsevišķas spēles iznākumu vai derat uz vairākiem iznākumiem, lai mēģinātu reizināt savus laimestus, jūs atradīsit daudzus derību tirgus, no kuriem izvēlēties.

Lai gan katram turnīram būs savi dažādi konkurenti un notikumi, parasti visizplatītākie esporta derību veidi ietver:

Uzvarētāju likmes

Veiciet likmi uz spēles uzvarētāju, un jūs veiksiet likmi uz konkrētas spēles uzvarētāju. Tā ir vienkārša likme, ko varat izdarīt lielākajā daļā esporta spēļu veidu.

Tiešas likmes

Šeit jūs veiksiet likmes uz to, kurš spēlētājs uzvarēs turnīrā. Šāda veida likme parasti ir jāveic iepriekš, tādēļ, ja jums ir labas sajūtas par tiešu likmi, mēģiniet to izdarīt laicīgi.

Sistēmas likmes

Izmantojot sistēmas likmi, jūs veiksit vairāk nekā vienu likmi, izmantojot noteiktu sistēmu. Jūs varēsiet uzvarēt tikai tad, ja visas jūsu izvēles būs pareizas, taču uzvaras no sistēmas likmēm var būt iespaidīgas.

Esporta likmes

Šeit jūs veiksiet likmi, kas ir raksturīga konkrētam sporta veidam, šajā gadījumā Red Bull Wololo. Pārbaudiet savu izvēlēto derību vietni tuvāk nākamajam turnīram un uzziniet, kuras konkrētas likmes būs pieejamas, lai jūs varētu izvēlēties.

Likmes uz Red Bull Wololo Online

Kāpēc Red Bull Wololo ir kļuvis par tik populāru esporta turnīru? Tas attiecas uz pašu Age of Empires — spēli, kas kopš pirmās izlaišanas ir guvusi lojālus sekotājus. Ar katru versiju, kas vēlāk tiek uzlabota, salīdzinot ar iepriekšējo, Age of Empires apvieno aizraujošus vēsturiskus sižetus ar reāllaika stratēģiju spēlē, kas ir bezgala izklaidējoša un uzreiz aizraujoša. Tieši šo evolūciju ir atspoguļojis Red Bull Wololo, pielāgojoties katram notikumam, sākot no 2020. gada.

Red Bull Wololo turnīru vēsture

Red Bull Wololo I: 16 spēlētāji piedalījās pašā pirmajā Red Bull Wololo 2020. gadā, spēlējot Age of Empires II: Definitive Edition Empire Wars režīmā par balvu fondu €20 000.

Red Bull Wololo II: Otrais sērijā Red Bull Wololo II notika 2020. gada beigās, un tajā Age of Empires II cīnījās vēl 16 spēlētāji, šoreiz par balvu fondu 30 000 $.

Red Bull Wololo III: Vēl 16 spēlētāji cīnīsies savā starpā spēlē Age of Empires II: Definitive Edition 2021. gada sākumā, un uz spēles ir likts $30 000 balvu fonds.

Red Bull Wololo IV: 2021. gada vidū darbība pārgāja uz Age of Empires II: Lords of the West, kurā 16 spēlētāji cīnījās par $30 000 balvu fondu.

Red Bull Wololo V: Noslēdzot 2021. gada sāgu, 14 spēlētāji cīnījās Age of Empires II spēlē par milzīgu balvu fondu 100 000 $.

Red Bull Wololo mantojums: Sestajā turnīrā Red Bull Wololo Legacy redzēja profesionāļus un amatierus, kuri vienlaikus cīnījās par trim tituliem:

 • 8 spēlētāji sacenšas par $50 000 spēlē Age of Empires I: The Rise of Rome
 • 16, kas sacenšas par 200 000 USD spēlē Age of Empires II
 • 16 spēlētāji sacenšas par $300 000 Age of Empires IV spēlē

Kā veikt likmi

 1. Izvēlieties esporta operatoru
 2. Atveriet kontu tiešsaistē
 3. Iestatiet maksājuma veidu un papildiniet savu kontu
 4. Izpētiet Age of Empires un pārliecinieties, ka zināt spēles un spēlētājus
 5. Izvēlieties un veiciet likmes

Jo vairāk izpētīsit, jo vairāk apzinātus lēmumus varēsit pieņemt, un jo lielāka iespēja gūt panākumus.

Veiksmīgas Red Bull Wololo derības

Veiksmīgs iznākums jebkurā esporta turnīrā ir atkarīgs no jūsu veikto likmju veidiem, un, ja runa ir par Red Bull Wololo un Age of Empires, populārie likmju veidi ietver:

Mača uzvarētājs - Likmes uz indivīda uzvaru noteiktā spēlē.

Tiešām - Likmes uz indivīdu, lai pilnībā uzvarētu visā turnīrā.

Spēles ilgums - Likmes uz to, cik ilgi konkrēta spēle ilgs, piemēram, 25 līdz 30 minūtes, 35 līdz 45 minūtes utt.

Īpašās likmes - Likmes uz kādu konkrētu elementu Age of Empires spēlē, piemēram, kāda veida uzvara (1 no 3) uzvarēs spēlē tā spēlētājam.

Citi Esporta turnīri

Papildus Red Bull Wololo un Age of Empires, ir arī vairākas citas populāras sacensības, no kurām izvēlēties, kad runa ir par esporta derībām:

Starptautiskais: Globāls Dota 2 esporta turnīrs, kas notiek katru gadu kopš 2011. gada (izņemot atcelšanu 2020. gadā Covid-19 uzliesmojuma dēļ).

League of Legends pasaules čempionāts: Ikgadējais turnīrs, kurā labākās LoL komandas no visas pasaules sacenšas par sezonas titulu.

PUBG globālais čempionāts: Viens no lielākajiem tiešsaistes esporta turnīriem pasaulē, kurā piedalās spēles labākie spēlētāji.

About the author
Aija Zariņa
Aija Zariņa
About

Aija Zariņa, lepna latviete ar izpratni par tehnoloģijām un spēlēm, ir kļuvusi par neaizstājamu eksperti tiešsaistes kazino lokalizācijas jomā. Apvienojot mīlestību pret savu dzimteni ar dinamisko digitālo spēļu pasauli, viņa ir tilts starp tradicionālo Latviju un mūsdienīgu tiešsaistes kazino pasauli.

Background (in Latvian): Dzimusi gleznainajā Cēsu pilsētā, Aija izaugusi Latvijas bagātīgās vēsturē un tradīcijās. Viņas sajūsma par tehnoloģiju un kultūru krustpunktu noveda pie Digitālā medija studijām Rīgā. Iepazīstoties ar plašo tiešsaistes spēļu pasauli, viņa saskatīja nišu kaz

Send email
More posts by Aija Zariņa

Faq

Viss, kas jums jāzina par kazino

Kas ir Red Bull Wololo?

Red Bull Wololo ir Age of Empires esporta turnīrs, kas tika uzsākts 2020. gadā.

Kāds ir turnīra formāts?

Red Bull Wololo ir 1 pret 1 turnīrs, kas notiek vairākās grupu spēlēs, kam seko ceturtdaļfināli, pusfināli un fināli.

Kā es varu iekļūt Red Bull Wololo?

Spēlētāji var piedalīties vai nu ar ielūgumu palīdzību, vai arī piedaloties un uzvarot vairākos atklātos kvalifikācijas turnīros.

Kā es varu derēt uz Red Bull Wololo?

Vienkārši izvēlieties esporta operatoru, atveriet kontu, finansējiet savu kontu, izpētiet dažādus pieejamos spēlētājus un spēles un veiciet likmi.

Cik vecam man ir jābūt, lai derētu uz esportu?

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, lai gan daudzi esporta cienītāji ir jaunāki par 18 gadiem, jūs varat likumīgi veikt likmes uz e-sportu tikai tad, ja esat sasniedzis 18 gadu vecumu vai esat sasniedzis pilngadību jūsu valstī.