Likme uz Rainbow Six Siege World Cup 2024

Rainbow Six Siege Pasaules kauss ir sezonāls pasākums, kas pulcē labākos Rainbow Six Siege spēlētājus visā pasaulē, lai sacenstos spēles augstākajā līmenī. Pasākums ir arī unikāla iespēja faniem pasaules mērogā dalīties aizrautībā, lepnumā un mīlestībā pret spēli ar savām iecienītākajām komandām.

Tom Clancy's Rainbow Six Siege, tautā Rainbow Six Siege, ir e-sporta spēle, ko izstrādājis Ubisoft Montreal. Videospēli var spēlēt tiešsaistē Microsoft Windows, Xbox un PlayStation platformās. Pirmā Rainbow Six Siege versija tika izlaista 2015. gada decembrī un nekavējoties pārņēma spēļu pasauli.

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserAija ZariņaLocaliser
Viss par Rainbow Six Siege Pasaules kausu

Viss par Rainbow Six Siege Pasaules kausu

Pirmais Rainbow Six Siege Pasaules kauss bija paredzēts 2021. gada vasarā. Pēc organizatoru domām, atklāšanas pasākumā bija paredzēts piedalīties 20 komandām. Četrpadsmit komandas uzaicināja tieši Ubisoft, bet sešām citām komandām bija jāsacenšas un jāuzvar kvalifikācijas kārtās, lai piedalītos Pasaules kausa izcīņā.

31 komanda no dažādas valstis un reģioniem bija jāpiedalās kvalifikācijas posmos. Diemžēl pasākumu nācās atlikt Covid-19 pandēmijas dēļ, kas tajā laikā skāra pasauli.

Līdz 2020. gadam R6 bija vairāk nekā 70 miljoni aktīvo spēlētāju — jaunākā spēles versija tika izlaista 2022. gada janvārī. Versija ir pazīstama kā Rainbow Six Extraction, un tajā ir iekļauta lielākā daļa no Siege varoņiem.

Viss par Rainbow Six Siege Pasaules kausu
R6 spēle

R6 spēle

Rainbow Six Siege ir tiešsaistes pirmās personas šāvēja spēle. Spēlētāji var izvēlēties un izmantot jebkuru operatoru no daudzajām iespējām. Katram varonim ir dažādas spējas, sīkrīki, ieroči un tautības, ļaujot spēlētājiem izvēlēties to, kas vislabāk atbilst viņu spēļu prasmēm un vēlmēm. Tomēr varoņu spēju atšķirības nozīmē, ka komandām parasti ir izteikta konkurences priekšrocība.

Parasti spēli spēlē divas komandas, no kurām viena sastāv no teroristiem, bet otra darbojas kā pretterorisma vienība. Katras komandas galvenie mērķi atšķiras atkarībā no spēlētā spēles režīma.

Piemēram, ķīlnieku režīmā uzbrucēja galvenais mērķis ir izvilkt ķīlniekus no aizsargiem, jo pēdējie neļauj uzbrucējiem glābt ķīlniekus. Bumbas režīmā uzbrucēju galvenais mērķis ir atrast un neitralizēt bumbas, kamēr aizsargi strādā, lai nogalinātu uzbrucējus vai iznīcinātu defuzeru.

Citi Rainbow Six Siege spēles režīmi ietver Secure Area, Tactical Realism un Outbreak. Spēli ir iespējams izbaudīt arī solo, spēlējot Situācijas vai Training Grounds režīmu. Turklāt katru gadu parasti notiek vairāki sezonas pasākumi.

R6 spēle
Rainbow Six Siege Pasaules kausa derību likmes

Rainbow Six Siege Pasaules kausa derību likmes

Pirms Rainbow Six Siege Pasaules kausa pārcelšanas vairāki e-sporta derību vietnes jau bija piedāvājis derību tirgus šim pasākumam. Spēles un pasākuma popularitātes dēļ eSporta derību nodrošinātāji piedāvā ļoti konkurētspējīgas likmes.

Pēc ekspertu domām, salīdzinoši līdzīgas izredzes uz notikumu tiks piedāvātas eGaming derību vietnēs, kas, visticamāk, notiks pirms gada beigām. Ubisoft vēl nav paziņojis oficiālos pasākuma datumus.

Derību tirgi un likmes

Galvenie derību tirgi, kas tiek piedāvāti lielākajā daļā eSporta derību vietņu Rainbow Six Siege notikumiem, ir atklātās derības, lielākā daļa nogalināto un maču uzvarētāji. Tiešās likmes paredz turnīra kopējo uzvarētāju. Izredzes uz šādām likmēm parasti ir vidējas notikuma favorītiem, taču tās var būt ļoti augstas attiecībā uz mazākajām likmēm.

The derību koeficienti vairumam nogalināšanas gadījumu parasti ir augsts, jo ir grūti precīzi paredzēt jebkura spēlētāja nogalināto skaitu. Izredzes uz mača uzvarētāju derību tirgiem atšķiras atkarībā no tā, kuras komandas spēlē savā starpā, un izlases komandai, kas uzvarēs, ir zemākas izredzes.

Turklāt daži derību operatori piedāvā unikālus derību tirgus, piemēram, derības par to, vai ķīlnieks tiks ievainots vai komandai izdosies izmantot defuzeru.

Rainbow Six Siege Pasaules kausa derību likmes
Kāpēc Rainbow Six Siege Pasaules kauss ir populārs, lai veiktu likmes?

Kāpēc Rainbow Six Siege Pasaules kauss ir populārs, lai veiktu likmes?

Viens no galvenajiem Rainbow Six Siege Pasaules kausa popularitātes iemesliem ir tas, ka tajā piedalās pasaules labākie spēlētāji un komandas, kas spēlē savā starpā. Līdzjutēji to uzskata par īstu baudījumu, jo viņi skatās, kā viņu iecienītākie spēlētāji sacenšas visaugstākajā līmenī, vienlaikus izbaudot labākās prasmes un taktiku, ko izmanto piedalās komandas.

Vēl viens galvenais iemesls ir tas, ka notikums piedāvā spēlētājiem daudzus derību tirgus. Gandrīz visas populārākās e-sporta derību vietnes piedāvā Rainbow Six Siege Pasaules kausa derību tirgus, īpaši tos, kuros jau ir citi eSport spēļu pasākumi.

Likmju izredzes arī, visticamāk, būs labākas nekā lielākajai daļai citu eSporta notikumu, jo mači būs konkurētspējīgi, kas ir izdevīgi spēlētājiem.

Saskaņā ar Rainbow Six Siege Pasaules kausa rīkotāju teikto, spēlētāju un komandu atlases process ir godīgs, caurspīdīgs un balstīts uz nopelniem. Tādējādi jebkurš spēlētājs var kvalificēties un piedalīties turnīrā, ja vien ir pietiekami labs. Tas mudina un motivē miljoniem spēlētāju visā pasaulē izmēģināt veiksmi, lai iekļūtu turnīrā, palīdzot palielināt pasākuma popularitāti.

Kāpēc Rainbow Six Siege Pasaules kauss ir populārs, lai veiktu likmes?
Rainbow Six Siege Pasaules kausa labākās komandas

Rainbow Six Siege Pasaules kausa labākās komandas

Kā minēts iepriekš, 2021. gadā paredzēto Rainbow Six Siege Pasaules kausu nācās pārcelt Covid-19 pandēmijas dēļ. Tomēr jau bija detalizēti plāni, kā visam bija jānotiek, kas, visticamāk, paliks nemainīgs, kad notikums notiks.

Iesaistītās komandas

Rainbow Six Siege Pasaules kauss būs pirmais Rainbow Six Siege turnīrs valstī, kurā piedalīsies 45 komandas no dažādiem reģioniem un valstīm. Dalību apstiprinājušas tikai 14 komandas ar tiešiem ielūgumiem.

Pārējai 31 komandai būs jāsacenšas kvalificējošās Rainbow Six Siege Pasaules kausa līgās, lai nopelnītu vietu pirmajā no daudzajiem lielākajiem Rainbow Six Siege Pasaules kausa turnīriem. Turnīram kvalificēsies sešas komandas, kas uzvarēs no kvalifikācijas, kopā 20 komandas sacentīsies Rainbow Six Siege Pasaules kausa pēdējā posmā.

Komandas atlases process

Ir noteikti noteikumi, kas tiks izmantoti, lai noteiktu, kuri spēlētāji spēlēs katrā no izlasēm. Katrai komandai Rainbow Six Siege Pasaules kausa tiešsaistes turnīros būs nacionālā komiteja, kurā būs trīs menedžeri. Pirmais komandas vadītājs būs vietējās Rainbow Six Siege vietējās kopienas izvēlēts pārstāvis.

Otro izvēlēsies vietējie profesionālie spēlētāji un treneri, bet trešo – Ubisoft vietējā eSports komanda. Visiem komandas menedžeriem ir jābūt 18 gadus veciem vai vecākiem un viņiem ir jābūt tās valsts pilsonībai, kuru viņi pārstāv. Pēc tam menedžeri izvēlēsies piecus spēlētājus savām komandām. Katrā komandā var būt ne vairāk kā divi spēlētāji no vienas profesionālās organizācijas.

Rainbow Six Siege Pasaules kausa labākās komandas
R6 Pasaules kausa vēstnieks

R6 Pasaules kausa vēstnieks

Ņemot vērā lielāko Rainbow Six Siege Pasaules kausa turnīru nozīmi, Ubisoft uzskatīja, ka vislabāk ir atrast vienu no ietekmīgākajiem un populārākajiem sportistiem par pasākuma vēstnieku. Viņi arī sazinājās ar Toniju Pārkeru, starptautiski atzītu sportistu, kurš spēlēja NBA, lai uzņemtos lomu.

Tonijam Pārkeram ir vairāk nekā 20 gadu pieredze profesionālajās sacensībās, ar daudziem apbalvojumiem un 4 NBA čempiona tituliem. Viņam ir arī patiesa aizraušanās ar eSporta spēlēm. Kā norāda pasākuma organizatori, Tonijs Pārkers ar spēlētājiem var dalīties savās vērtīgajās atziņās par Rainbow Six Siege Pasaules kausa čempionātiem.

Performance

Prognozes par uzvarējušajām komandām joprojām ir sarežģīti, jo vēl nav bijuši oficiāli paziņojumi par to, kuri spēlētāji spēlēs attiecīgajās komandās. Var teikt tikai to, ka konkurence būs sīva. Nav arī oficiālas informācijas par to, cik liela būs fonda balva.

R6 Pasaules kausa vēstnieks
Kur likt likmes uz Rainbow Six Siege Pasaules kausu

Kur likt likmes uz Rainbow Six Siege Pasaules kausu

Derības uz Rainbow Six Siege Pasaules kausu būs līdzīgas videospēļu derībām. Rainbow Six pasākumi un turnīri. Iesācējiem spēlētājiem ir jāatrod tiešsaistes eSport derību vietnes, kas piedāvā derību tirgus par notikumu.

Spēlētājiem var būt dažādas preferences, kas nozīmē, ka neviens konkrēts eSporta derību pakalpojumu sniedzējs nevar tikt uzskatīts par piemērotāko ikvienam. Vienkāršs risinājums tam ir e-sporta pakalpojumu sniedzēju reitinga vietnes apmeklēšana. Uzticamā reitinga vietnē ir jābūt visai informācijai un atbilstošiem ieteikumiem e-sporta derību slēdzējiem.

Nākamais solis, kas jāveic, veicot derības uz Rainbow Six Siege Pasaules kausa turnīriem, ir piemērota derību tirgus izvēle. Tas var būt no derībām uz mača vai turnīra iznākumu līdz spēles specifikai, piemēram, kuram spēlētājam būs visvairāk nogalināto. Tāpat kā ar eSporta turnīru sarakstu, lielākajai daļai derību tirgu bieži ir atšķirīgas likmes, kuras spēlētājiem ir jāņem vērā pirms likmes izdarīšanas.

Kur likt likmes uz Rainbow Six Siege Pasaules kausu
Derību stratēģijas R6 Pasaules kausam

Derību stratēģijas R6 Pasaules kausam

Spēlētājiem ir jāizpēta komandas un spēlētāji, pirms tiek liktas likmes uz labākajiem Rainbow Six Siege Pasaules kausa turnīriem. Tas ietver informāciju par pagātnes sniegumu un komandas snieguma salīdzināšanu, lai palīdzētu pieņemt apzinātus lēmumus par iespējamiem rezultātiem.

Jaunajiem spēlētājiem vajadzētu apsvērt iespēju sākt ar mazumiņu, līdz viņi ir pieraduši pie e-spēļu derībām. Visbeidzot, spēlētājiem vajadzētu izvairīties no pārāk riskantām likmēm, neskatoties uz pievilcīgajām izredzēm.

Derību stratēģijas R6 Pasaules kausam