Likme uz Arena Pasaules čempionāts 2023

Pasaules čempionāts arēnā, populāri AWC, ir globāls e-sporta pasākums, ko rīko Blizzard Entertainment un kas debitēja tikai pirms 15 gadiem. Šis turnīrs sniedz spēlētājiem platformu, lai sacenstos un pierādītu, ka viņi ir labākie. Sacensības sākas ar arēnas spēlētājiem no Eiropas un Amerikas, kas sacenšas, cerot pierādīt sevi cīņā un nopelnīt vietu sava reģiona AWC trasē.

Komandas sāk ar dalību Arēnas kausos, kas ir 3 pret 3 turnīru sērija, kurā var piedalīties spēlētāji. Tikai labākie spēlētāji (gladiatori) kvalificējas AWC.

Kas ir pasaules čempionāts arēnā

Kas ir pasaules čempionāts arēnā

 1. gada pasākumā sacensībām ir reģistrējies milzīgs skaits spēlētāju. Ņemot to vērā, turnīrā tiks izmantota dubultā izslēgšana un labākais no piecām, kas ir gājiens, kura mērķis ir dot katram spēlētājam vienādu iespēju kāpt uz augšu. Sacensību provizoriskie datumi ir šādi:
 • 1. kauss: 18.-19.marts
 • 2. kauss: 25.-26.marts
 • 3. kauss: 1.-3. aprīlis
 • 4. kauss: 8.-10. aprīlis

Balvu fonds

Papildus šim čempionātam piešķirtajam godam un titulam spēlētājiem ir arī iespēja laimēt lielas balvas visa pasākuma laikā. Tā kā 2022. gada atklātā kausa izcīņa jau notiek, katrs reģions saņems līdz pat 10 000 $ iknedēļas balvās. Astoņas labākās komandas no katra reģiona iekļūst trasē un globālajā finālā, kur tās cīnīsies par $700 000 balvu fondu (2022. gada sacensības).

Kas ir pasaules čempionāts arēnā
Par Warcraft

Par Warcraft

World of Warcraft, vienkārši Warcraft, ir masveida vairāku spēlētāju tiešsaistes lomu spēle (MMORPG), kurā tūkstošiem spēlētāju sacenšas savā starpā cīņā, veicot varonīgus uzdevumus un grandiozu piedzīvojumu. Spēle ir izveidota fantāzijas zemē, kur spēlētāji cīnās ar dažādām radībām. Warcraft piedāvā arī citas jomas, kurās spēlētājiem ir iespēja izvēlēties, kad iesaistīties cīņā pret spēlētāju.

Īsa World of Warcraft (WoW) vēsture

Tās palaišanas laikā Blizzard Entertainment nedomāja pievienot nekādus PvP (player-versus-player) elementus. Tomēr izstrādātājs ātri pievienoja PvP Honor sistēmu ar kaujas laukiem un arēnu. Kaujas lauki ļāva spēlētāju komandām cīnīties savā starpā, savukārt arēna pievienoja spēlei konkurētspējīgu pavērsienu.

Gadu gaitā arēna tika papildināta ar jaunām kartēm, līderu sarakstiem un atsevišķām sezonām. Izcilā attīstība Warcraft vēsturē notika 2017. gadā pēc Mythic Dungeon Invitation Tournament ieviešanas, kas vēlāk tika pārdēvēts par Mythic Dungeon Invitational. Šis jaunais solis lika spēlētājiem sacensties ar vidi, tādējādi uzsverot, cik svarīgi ir komandām, kas strādā kopā.

Par Warcraft
Kā darbojas WoW

Kā darbojas WoW

Kā minēts iepriekš, WoW eSports ir 3 pret 3 cīņas spēle. Katra komanda vispirms cenšas nogalināt visus pretējās puses locekļus. Spēli raksturo virkne uzbrukuma un aizsardzības atdzišanas. Stratēģija un komandas darbs ir jebkuras komandas veiksmes neatņemama sastāvdaļa, jo dalībnieki cenšas dot sitienu izdevīgā laikā, lai nogalinātu.

Ir vērts atzīmēt, ka eSports galvenā uzmanība tiek pievērsta spēles PvP pusei. Tomēr WoW spēlētāji var spēlēt arī citus sacensību režīmus, tostarp reidus, sacensties ar laiku, lai uzvarētu AI kontrolētos priekšniekus, un Mythic Dungeon Invitational.

Piedzīvojumi un izaicinājumi spēles laikā stimulē spēlētāju savstarpējo mijiedarbību. WoW padara šo iesaistīšanos iespējamu, pievienojot tērzēšanas un audio funkcijas ērtai saziņai starp spēlētājiem. Sacensību sociālais aspekts nozīmē, ka spēlētāji nav gluži tādi paši kā citi varoņi uz ekrāna, bet arī visu laiku paliek cilvēki.

Warcraft ir piedzīvojis ievērojamu ceļojumu e-sporta jomā. Lai gan AWC tiek atzīmēts kā spēles virsotne, ir arī vairāki citi patīkami notikumi. Neatkarīgi no tā, vai tas ir klasiskais aspekts spēlētājs pret spēlētāju vai spēlētājs pret vidi, e-sporta entuziastiem ir daudz iespēju.

Kā darbojas WoW
Kāpēc pasaules čempionāts arēnā ir populārs?

Kāpēc pasaules čempionāts arēnā ir populārs?

Pasaules čempionāts arēnā neapšaubāmi ir viens no labākajiem eSport tiešsaistes turnīriem World of Warcraft derību slēdzējiem. Šis eSporta turnīrs ir redzams to eSporta turnīru sarakstā, kas ir īpaši populāri starp spēlētājiem, kuriem patīk MOBA tituli, piemēram, atzītā Leģendu līga. Nav pārsteigums, ka šāda mēroga spēle, kas notiek kopš 2004. gada novembra, turpina piesaistīt arvien lielāku auditoriju starp spēlētājiem, kuri veic derības uz eSport turnīriem.

Derību aina ap AWC pēdējos gados ir uzplaukusi, pateicoties palielinātajai naudas balvai un labākajai labāko spēlētāju un komandu informētībai. Tas padara AWC derības par galveno tirgu tiešsaistes eSport derību vietnēm, kas meklē jaunus klientus.

Vēl viens atribūts, kas padara AWC par vienu no lielākajiem e-sporta turnīriem, ir tā vienkāršība. Likmes uz WoW AWC būtībā ietver tādas pašas darbības kā derības uz citiem e-sporta nosaukumiem, piemēram, Call of Duty vai CS:GO. Viss, kas spēlētājam ir nepieciešams, ir atrast cienīgu tiešsaistes eSport derību vietne aptverot galvenos eSport turnīrus, pirms tie sāk likt likmes.

Lai gan WoW, iespējams, nebija izstrādāts kā eSports, populārie bukmeikeri izvēlējās savam piedāvājumam pievienot WoW derības, kas ātri liek WoW ieņemt tādu pašu vietu kā daži no labākajiem esporta turnīriem un līgām.

Kāpēc pasaules čempionāts arēnā ir populārs?
AWC uzvarētāju komandas un lielākie mirkļi

AWC uzvarētāju komandas un lielākie mirkļi

WoW stāsts pārsniedz to, kā lielākā daļa cilvēku saprot video spēle. No otras puses, AWC darbina burtiski ikviens. Kamēr komandai būs viss, kas nepieciešams, lai dominētu kvalifikācijas posmos, tā iekļūs AWC.

Warcraft pagātnē ir bijusi sava daļa nozīmīgu mirkļu. Ar ievērojamām organizācijām, milzīgiem balvu fondiem un lielu skatītāju skaitu WoW sniegs milzīgus panākumus 2022. gadā un turpmāk. Pasākums jau ir apstiprināts, un nevar noliegt, ka AWC ir šeit, lai paliktu.

Melnā metode

Metods Bleks bija 2019. gada pasaules čempions arēnā. 2019. gada uzvara nodrošināja, ka komanda otro gadu nodrošināja Metoda dominējošo stāvokli PvP kategorijā. Uzvarot 2019. gadā, viņi otro reizi stājās pretī Wildcard Gaming pēc tam, kad viņi uzvarēja augstākajā finālā. Šī uzvara sekoja Method Black visu gadu dominējošajam ES sezonā.

Method Black ieiet vēsturē kā pirmie 2020. gada Warcraft AWC sezonas čempioni. ES komanda uzvarēja ES kausa 1 lielajā finālā. Šī vēsturiskā uzvara tika gūta pēc smagas cīņas, kas ilga septiņas spēles, pirms Method Black uzvarēja. Šo komandu vada Method Organization, kas vada Ziemeļamerikas Method Orange, kas ir augsti novērtēta Amerikā.

Mākonis 9

Mākonis9 neapšaubāmi ir vadošais spēks AWC. Pēc salīdzinoši neilgas uzturēšanās World of Warcraft arēnā 2015. gadā Cloud9 atgriezās turnīrā 2019. gadā un ātri darīja zināmus savus nodomus. Šī Ziemeļamerikas komanda ir izcīnījusi abpusēji AWC titulus, ierindojoties Ziemeļamerikas augstākā līmeņa komandu vidū.

Cloud9 pieder Cloud9 Esports, Inc. — organizācijai, kas gadu gaitā ir aktīvi piedalījusies daudzās eSport līgās, padarot to par iecienītu vārdu to spēlētāju vidū, kuri veic derības uz eSport turnīriem.

Metode Apelsīns

Method Orange iegāja vēsturē, uzvarot AWC 2018. gadā. Šī uzvara tika gūta pēc ilgas sezonas un 1. vietas Amerikas reģionā. 2018. gada sezonā Method Orange izslēdza savus Eiropas kolēģus. Fināls bija nedaudz pretklimatisks, jo Method Orange pietrūka tikai četras uzvaras no septiņu spēļu fināla. Šī uzvara arī parādīja, cik spēcīga bija 2018. gada komanda.

ABC

 1. gada Pasaules eSporta čempionāts arēnā notika Anaheimas konferenču centrā Dienvidkalifonijā. Eiropas komanda ABC uzvarēja, pārspējot NA komandu Panda Global. Šis neapšaubāmi bija viens no vieglajiem fināliem, kad ABC pārspēja Panda Global ar 4:0.
AWC uzvarētāju komandas un lielākie mirkļi
Kur un kā likt likmes uz Pasaules čempionātu arēnā?

Kur un kā likt likmes uz Pasaules čempionātu arēnā?

AWC derību vietnes izvēle

Tagad, kad ir skaidrs, ka AWC ir viens no populārākie turnīri e-sporta spēļu pasaulē derību slēdzējiem, kas veic derības World of Warcraft, ir jāizsijā garš tiešsaistes eSport derību vietņu saraksts. Kas attiecas uz e-sporta derību vietnes izvēli, tad, izvēloties labāko AWC derību vietni, noderēs tālāk norādītās norādes.

 • Bukmeikeru reputācija
 • Piedāvāto izredžu kvalitāte
 • WoW derību tirgu pieejamība
 • Akcijas un stimuli
 • Tiešraides straumes funkcija

Kā likt likmes uz AWC

WoW piedāvā virkni derību tirgu. Unikālais sporta veids sniedz spēlētājiem iespēju izklaidēties ar savām likmēm. Iesācējiem zināšanas par World of Warcraft ir ļoti svarīgas, lai spēlētāji varētu izbaudīt savu derību pieredzi. Turklāt zināšanas par veikto likmju veidu ir lielisks veids, kā stiprināt spēļu pieredzi.

Zināšanām par likmju veidiem un spēles dinamiku ir būtiska nozīme AWC derībās. Papildus pienācīgai spēles izpratnei, pievienošanās WoW kopienai ir noderīga, lai uzlabotu spēlētāja izpratni par spēli un e-sporta ekosistēmā notiekošo.

Kur un kā likt likmes uz Pasaules čempionātu arēnā?