Likme uz Arena of Valor International Championship 2024

Arena of Valor, iepriekš Strike of Kings, ir tiešsaistes videospēle, ko izstrādājusi TiMi Studio Group. Tas ir pieejams iOS, Android un Nintendo Switch ierīcēs. Tā ir viena no populārākajām spēlēm Āzijā, jo tā tiek rādīta gandrīz visos lielākajos e-sporta pasākumos reģionā.

Arena of Valor Starptautiskais čempionāts ir Arena of Valor slavenākais notikums. Šis turnīrs AIC franšīzes ietvaros notiek katru gadu pēdējo piecu gadu laikā. Sestā iterācija, ko organizēja VSPN, Level Infinite un Garena, sākās 2022. gada 16. jūnijā un beigsies 2022. gada 10. jūlijā. Fonda balva parasti mainās katru gadu, un 2022. gada notikumam ir iestatīta augstākā kopvērtējuma balva: 2 miljoni dolāru. Līdz šim visi Arena of Valor starptautiskā čempionāta pasākumi ir notikuši tiešsaistē.

Aija Zariņa
WriterAija ZariņaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Viss, kas jums jāzina par Arena of Valor International Championship

Valor arēna, iepriekš Strike of Kings, ir tiešsaistes videospēle, ko izstrādājusi TiMi Studio Group. Tas ir pieejams iOS, Android un Nintendo Switch ierīcēs. Tā ir viena no populārākajām spēlēm Āzijā, jo tā tiek rādīta gandrīz visos lielākajos e-sporta pasākumos reģionā.

AoV spēle

Arena of Valor ir vairāku spēlētāju spēle, kurā ir kaujas arēna. Katrs spēlētājs izvēlas varoni, kuru vadīt kaujas laukā. Spēles varoņi tiek saukti par varoņiem, un katram ir unikālas spējas.

Jo vairāk spēlētājs izmanto varoni, jo vairāk varonis iegūst iespējas. Spēlētāji var nopelnīt pieredzi un zeltu vairākos veidos, tostarp nogalinot monstrus un minionus, iznīcinot struktūras un pieveicot citus spēlētājus.

Pēc tam zeltu var izmantot, lai iegādātos īpašus spēles priekšmetus, kas sniedz spēlētājam izcilas spējas, kas noder kaujas arēnā. Turklāt zelts var palīdzēt spēlētājiem iegādāties vairāk varoņu. No otras puses, iegūtā pieredze var atbloķēt un paplašināt vairāk spēju, lai padarītu varoni spēcīgāku.

Spēļu režīmi

Arena of Valor ir vairāki spēles režīmi, no kuriem populārākais ir 5v5, ko parasti sauc par Grand Battle. Spēlētāju galvenais mērķis šajā režīmā ir iznīcināt ienaidnieka torņus un nodrošināt vairākas misijas, piemēram, nogalināt Dark Slayer un iznīcināt pretinieka kodolu. Lielās kaujas spēles parasti ilgst no 12 līdz 18 minūtēm.

Black City Arena, kas ir 1 pret 1 režīms, ir vēl viens populārs spēles režīms. Tajā ir tikai viena josla, tornis, kodols sarkanai un zilai krāsai, divas otas horizontālā kaujas lauka malās un HP katls.

Parasti tiek spēlēts arī Ēnu duelis. Šis 3 pret 3 režīms tiek spēlēts Flatland Battlefield, un tajā ir mazāka karte. Tam ir tikai viens tornītis, un katrai komandai ir galvenā bāze. Spēles ir ātrākas, katra ilgst no 4 līdz 6 minūtēm.

Citi ievērojami spēles režīmi ietver Abyssal Clash, Hook Wars, Football Fever, Death Match, Gladiator's Summit, Mayhem Mode un Duo Race.

Arena of Valor Starptautiskā čempionāta derību likmes

Spēlētāji, kuri vēlas likt likmes uz Arena of Valor starptautiskā čempionāta turnīriem, lielākoties vēlas pārbaudīt piedāvātās likmes dažādas e-sporta derību vietnes. Ideālā gadījumā Arena of Valor derību koeficienti parasti atšķiras atkarībā no vairākiem faktoriem, piemēram, likmes veida un izvēlētās eSporta derību vietnes. Lielākā daļa eSporta derību pakalpojumu sniedzēju parasti piedāvā plašu likmju veidu klāstu praktiski visām notikuma spēlēm.

Mača uzvarētājs ir viens no populārākie likmju veidi labāko Arena of Valor International Championship turnīros. Redzes spēlētāji prognozē, kura komanda uzvarēs konkrētajā mačā. Likmes iznākums var būt gan uzvara, gan zaudējums.

Izredzes uz iecienītāko komandu parasti ir ievērojami zemākas. Vēl viens saistīts likmju veids ir notikuma uzvarētājs. Par to spēlētāji uzliek likmi, kura komanda uzvarēs čempionātā.

Handikapa likmju veidi redz ierobežojumus, kas ir saistīti ar iecienītāko komandu, lai uzvarētu, kas padara likmes vienmērīgākas. Rezultāts ir tāds, ka arī izredzes kļūst tuvākas, kas vislabāk darbojas tiem, kuri vēlas likt likmes uz zemākas komandas uzvaru.

Virs/zem likmes veids liek spēlētājiem likt likmes uz to, vai komanda iegūs vairāk vai mazāk par noteiktu skaitu. Ideālā gadījumā šī likme dod spēlētājiem brīvību prognozēt rezultātus plašākā diapazonā.

Citi likmju veidi Arena of Valor International Championship ietver pareizu rezultātu, pirmās asinis, kopējo nogalināto skaitu, kartes handikapu un kartes uzvarētāju.

Kāpēc Arena of Valor International Championship ir populārs starp spēlētājiem?

Derību tirgu dažādība neapšaubāmi ir viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ Arena of Valor International Championship ir populāra spēlētāju vidū. Lielākā daļa cienījamu tiešsaistes eSport derību vietņu nodrošina derību tirgus gandrīz visām notikuma spēlēm, padarot tos spēlētājus, kuriem patīk šī spēle, viegli likt likmes uz mīļākie spēlētāji un komandas.

Vēl viens iemesls ir tas, ka lielākā daļa eSporta derību vietņu piedāvā pievilcīgus koeficientus (zemas peļņas normas) lielākajai daļai Arena of Valor spēļu. Izredzes ir pievilcīgākas nekā parasti un piesaista vairāk spēlētāju attiecīgajās vietnēs. Iespējamās summas, ko spēlētāji var laimēt, veicot likmes turnīrā, palielinās līdz ar uzlabotajām izredzēm.

Likmes uz Arena of Valor International Championship līgām ir arī salīdzinoši vienkāršas. Lielākā daļa likmju veidu, ko piedāvā eSports derību pakalpojumu sniedzēji, ir viegli saprotami un izvietojami. Tas padara tos piemērotus pat tiem, kam nav derību pieredzes. Lielākā daļa bukmeikeru piedāvā arī tiešraides derību tirgus turnīrs.

Tas ir noderīgi, jo tas ļauj spēlētājiem analizēt spēles un veikt tiešraides likmes, pamatojoties uz uzticamu reāllaika informāciju. Turklāt visas spēles parasti ir labi ieplānotas pirms turnīra, tādējādi spēlētājiem ir viegli redzēt visas spēles tiešraidē.

AoV starptautiskā čempionāta uzvarētāju komandas un lielākie mirkļi

Daudzas Arena of Valor komandas ir piedalījušās sešās līdz šim notikušajās starptautiskā Arena of Valor čempionāta atkārtojumos, un vairumam no tām katru gadu ir dažādi spēlētāji.

Tomēr vairākas komandas un spēlētāji sacensībās izcēlušies ar iespaidīgu sniegumu. Spriežot pēc viņu iespaidīgā snieguma, šeit ir redzami pēdējos gados notikušie galvenie Arena of Valor International Championship turnīri.

Burrium United E-Sports

Burriam United eSports ir 2021. gada Arena of Valor starptautiskā čempionāta titula īpašnieks. Komanda ieguva 40% no $1 miljona balvu fonda, un 20% saņēma pirmā otrās vietas ieguvēja V Gaming. Honkongas attieksme bija otrā otrā vieta, iegūstot 15% no balvu fonda.

Burriam United eSports ir profesionāla e-sporta organizācija, kas atrodas taju valodā. Starp aktīviem spēlētājiem, kuri uzvarēja čempionātā 2021. gadā, bija Satittirat Chetnarong, Anurak Saengjan, Pakinai Srivijarn un Weerapat Rungchaeng.

Komandas sniegums bija tik iespaidīgs, ka lielākā daļa tās spēlētāju tika apbalvoti. NuNu, kas tika identificēts pēc spēlētāju ID, ieguva fināla MVP balvu un labāko spēlētāju vidū, Overfly ieguva labākā Dark Slayer sastāva balvu, bet Difoxn ieguva balvu par labāko Abyssal Dragon.

MAD komanda

MAD komanda uzvarēja starptautiskā čempionāta Arena of Valor ceturtajā atkārtojumā, kas notika 2020. gadā. Šī profesionālā eSporta komanda atrodas Taivānā. Pēc izcilā snieguma komandai tika piešķirti 40% no naudas balvu fonda, kas bija 200 000 USD.

Daži no vienības spēlētājiem, kuriem bija iespaidīgs sniegums, bija spēlētājs 03.22, kurš bija fināla MVP un labākais sastāvs Abyssal Dragon, un KuKu, kurš bija labākā sastāva atbalsta uzvarētājs.

Komanda Flash

  1. gada Arena of Valor starptautiskajā čempionātā piedalījās divpadsmit komandas, un Team Flash kļuva par čempioniem. Komanda ieguva 200 000 USD no balvu fonda 500 000 USD. Divi Team Flash spēlētāji, kas šajā pasākumā izcēlās visvairāk, bija XB, kurš ieguva fināla MVP balvu, un ADC, kurš ieguva labākā sastāva džungļu balvu.

J komanda

  1. gadā komanda J Team uzvarēja Arena of Valor starptautiskajā čempionātā, nopelnot 250 000 USD no balvu fonda. Turnīra MVP balvu saņēma J Team spēlētājs ar lietotājvārdu Neil.

Joprojām pārvietojas zem ieroču uguns

Still Moving Under Gunfire komanda bija pirmā komanda, kas uzvarējusi Arena of Valor starptautiskajā čempionātā. Komanda uzvarēja pirmajā turnīra atkārtojumā, kas notika 2017. gadā, sacentoties ar 11 citām starptautiskām pro komandām. Uzvarētāju komandas naudas balva bija 200 000 USD.

Kur likt likmes uz Arena of Valor starptautisko čempionātu

Atrast piemērotu eSporta derību vietni, lai veiktu likmes uz lielākajiem Valor International Championship turnīriem, var būt izaicinājums, jo eSporta derību slēdzējiem ir pieejamas plašas iespējas. Dažas videospēļu derību vietnes nav tik labas un var izraisīt sliktu derību pieredzi.

Aplūkojot eSporta turnīru un derību platformu sarakstu, atrast piemērotāko egaming derību platformu var būt diezgan grūts uzdevums. Viens no efektīvākajiem risinājumiem ir speciālas eSporta derību reitinga vietnes apmeklēšana. Šādās vietnēs parasti ir visa atbilstošā informācija, kas nepieciešama, lai izvēlētos piemērotas eSporta derību vietnes, pamatojoties uz vēlmēm, tostarp populārākie ieteikumi.

Kā likt likmes uz AoV IC

Pēc eSporta derību vietnes izvēles derību veikšanas process ir salīdzinoši vienkāršs. Spēlētājiem vispirms ir jāreģistrējas un jāpiesakās derību vietnē, kā arī jāfinansē savi derību konti. Pēc tam viņiem ir jāizvēlas derību veids un derību tirgus pēc savas izvēles. Atlases pamatā var būt daudzi faktori, tostarp izredzes un iespējamie rezultāti.

Turklāt spēlētājiem ir jāizlemj arī par naudas summu, ko viņi vēlas likt par katru likmi. Soli pa solim likmju izdarīšanas process dažādās eSporta derību vietnēs var atšķirties, taču parasti tas ietver tikai dažus klikšķus. Jāatzīmē, ka visas likmes ir jāveic laicīgi, parasti pirms attiecīgo maču sākuma.

About the author
Aija Zariņa
Aija Zariņa
About

Aija Zariņa, lepna latviete ar izpratni par tehnoloģijām un spēlēm, ir kļuvusi par neaizstājamu eksperti tiešsaistes kazino lokalizācijas jomā. Apvienojot mīlestību pret savu dzimteni ar dinamisko digitālo spēļu pasauli, viņa ir tilts starp tradicionālo Latviju un mūsdienīgu tiešsaistes kazino pasauli.

Background (in Latvian): Dzimusi gleznainajā Cēsu pilsētā, Aija izaugusi Latvijas bagātīgās vēsturē un tradīcijās. Viņas sajūsma par tehnoloģiju un kultūru krustpunktu noveda pie Digitālā medija studijām Rīgā. Iepazīstoties ar plašo tiešsaistes spēļu pasauli, viņa saskatīja nišu kaz

Send email
More posts by Aija Zariņa