Viss, kas jāzina par: Matched Betting

Pirmkārt, parunāsim par to, kas īsti ir e-sporta derības. Esports saskaņotās derības ir paņēmiens, ko spēlētāji izmanto, lai bezriska izdarītu likmi uz esporta notikumu. Teorētiski saskaņota likme radīs nulles zaudējumus, ja darīsit lietas pareizi.

Vienkārši sakot, esports saskaņotās derības darbojas, ja izmantojat bezmaksas likmi uz vienu esporta pasākuma iznākumu un pēc tam izmantojat citu platformu, lai ar savu naudu veiktu likmi uz citu tā paša notikuma iznākumu.

Ja notiek pirmais iznākums, jūs zaudējat apmaksāto likmi, bet saņemat atlīdzību no bezmaksas likmes. Ja notiek otrais iznākums, jūs zaudējat bezmaksas likmi, bet jūs uzvarat likmi par pirmo iznākumu.

Tātad būtībā tā ir abpusēji izdevīga situācija. Tomēr faktiskais atbilstošās likmes uzlikšanas process uz esportu ir nedaudz sarežģītāks.

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserAija ZariņaLocaliser
Svarīgi Esports derību noteikumi Esports saskaņotajām derībām

Svarīgi Esports derību noteikumi Esports saskaņotajām derībām

Pirms sākam padziļināti aplūkot atbilstošās esporta derības, šeit ir daži svarīgi esporta derību noteikumi, kas jums jāzina:

Esports Betting Odds

Derību koeficienti ir veids, kā izteikt iespējamo iznākuma cēloni. Izredzes arī nosaka, cik lielu atlīdzību jūs saņemsiet, ja rezultāts patiešām notiks. Ir vairāki veidi, kā norādīt koeficientus, taču vispopulārākais esporta derībās ir decimāldaļas.

Piemēram, pieņemsim, ka jūs veicat 10 ASV dolāru likmi uz A komandas uzvaru ar decimāldaļas koeficientu 2,4. Ja komanda A uzvar, jūs saņemat 24 ASV dolārus, kas ir 10 reizes 2,4.

Esports bukmeikers vai sporta totalizators

Esports bukmeikers (tiešsaistes bukmeikers, esports sportsbook) ir tiešsaistes platforma, kas piedāvā derību tirgus spēlētājiem veikt likmes.

Atpakaļ Bet

Atpakaļ likme ir likme uz noteiktu iznākumu. Piemēram, ja jūs veicat atpakaļ likmi uz komandu A, kas sacenšas esporta pasākumā, jūs uzvarēsit, ja uzvarēs komanda A. Jūs zaudēsiet, ja būs kāds cits iznākums, piemēram, spēle beidzas ar neizšķirtu vai A komanda zaudēs.

Esporta derību biržas

Esporta derību birža ir platforma, kas ļauj citiem cilvēkiem darboties kā bukmeikeri, un tā ir arī vienīgā vieta, kur varat veikt likmes.

Likt

Likmes ir likmes uz to, ka rezultāts nenotiks. Piemēram, ja jūs veicat likmi uz A komandu, jūs uzvarēsit, ja komanda A neuzvarēs. Jūs uzvarat arī tad, ja mačs ir neizšķirts, jo tas ietilpst kategorijā A komanda "NE" uzvar.

Atbildība

Veicot likmi, ja zaudējat, jums ir jāmaksā papildu summa. Ja veicat 10 ASV dolāru likmi uz komandu A ar koeficientu 2 un komanda A uzvar, jūs zaudējat 10 ASV dolārus. Tomēr jums ir jāmaksā arī papildu 10 ASV dolāri, jo izredzes bija 2.

Šī iemesla dēļ jums biržā ir jāpatur 20 ASV dolāri, ja vēlaties veikt 10 ASV dolāru likmi ar koeficientu 2. Ja izredzes ir 3, jums būs jāpatur 30 ASV dolāri.

Svarīgi Esports derību noteikumi Esports saskaņotajām derībām
Kā izmantot Esports saskaņotās derības?

Kā izmantot Esports saskaņotās derības?

Lai veiktu atbilstošās derības e-sportā, ir nepieciešamas divas platformas, no kurām pirmā ir an esporta tiešsaistes bukmeikers un otrā ir esporta birža. Bukmeikers atļaus uzlikt atpakaļ likmi, kas nozīmē, ka maču uzvarēs noteikta komanda, savukārt maiņa ļaus izdarīt likmi, kas nozīmē, ka maču neuzvarēs viena un tā pati komanda.

Jūs izmantosiet bezmaksas likmi uz bukmeikeru, lai izdarītu atpakaļ likmi uz notikumu un savu naudu, lai veiktu likmi biržā. Lai lietas būtu vieglāk saprotamas, šeit ir sniegts detalizēts ceļvedis par to, kā izmantot atbilstošās esporta derības.

Esports saskaņotās derības, soli pa solim

 1. Izvēlieties tiešsaistes bukmeikeri.
 2. Izvēlieties esporta derību biržu.
 3. Atveriet tiešsaistes bukmeikeru vai sporta totalizatora galveno lapu.
 4. Pieprasiet bezmaksas likmi, ko piedāvā bukmeikers.
 5. Izvēlieties esporta notikumu ar derību tirgu, kurā ir uzvarētāji. (Pārliecinieties, vai šis notikums ir pieejams jūsu izvēlētajā esporta derību biržā un ka esporta derību birža piedāvā līdzīgas likmes šim notikumam)
 6. Izmantojiet bezmaksas likmi, par kuru tikko pieteicāties, lai veiktu atpakaļ likmi uz esporta notikumu.
 7. Atveriet esporta derību biržu.
 8. Atlasiet to pašu esporta notikumu, uz kuru veicāt atpakaļ likmi.
 9. Izdariet likmi, kuras vērtība ir tāda pati, kā veicāt atpakaļ likmi. (Pārliecinieties, ka biržā ir pietiekams atlikums, kas sedz saistības)
 10. Pagaidiet, līdz pasākums beigsies, un pieprasiet laimestu.
Kā izmantot Esports saskaņotās derības?
Kā izvēlēties Esports Betting Bookie un Esports Betting Exchange

Kā izvēlēties Esports Betting Bookie un Esports Betting Exchange

Izvēloties tiešsaistes esporta bukmeikeri un esporta derību biržu, jums ir jāpārliecinās, lai esporta derības darbotos, vai abas platformas aptver vienu un to pašu notikumu, uz kuru vēlaties veikt likmes. Vēl viena lieta, kas nepieciešama, lai esporta derības darbotos, ir bezmaksas likme. Pārliecinieties, ka jūsu izvēlētais tiešsaistes bukmeikers piedāvā bezmaksas likmes.

Tomēr nav nozīmes tam, vai abiem ir viens un tas pats esporta pasākums, ja vai nu tiešsaistes bukmeikers, vai birža nav likumīga, vai arī ir vairākas drošības problēmas. Internetā ir daudz ziņojumu par cilvēkiem, kuri tiek apkrāpti tiešsaistes bukmeikeru vai esporta derību biržās.

Šī iemesla dēļ pārliecinieties, vai abas platformas ir likumīgas un tām ir piemēroti drošības pasākumi, piemēram, vietņu šifrēšana. Varat arī aplūkot subjektīvās iezīmes, piemēram, kādas ir viņu iemaksas metodes un kādas spēles tās aptver.

Kā izvēlēties Esports Betting Bookie un Esports Betting Exchange
Kā darbojas Esports Matched derības

Kā darbojas Esports Matched derības

Lai izskaidrotu, kā darbojas derības ar e-sportu, šeit ir piemērs.

 • Pieņemsim, ka esat atradis tiešsaistes bukmeikeri, kas piedāvā bezmaksas likmi 20 ASV dolāru vērtībā. Jūs atradāt arī esporta derību biržu, kas aptver to pašu esporta notikumu, ko aptver tiešsaistes bukmeikers.
 • Bukmeikers piedāvā koeficientu 2, lai komanda A uzvarētu, un esporta birža piedāvā koeficientu 2, lai komanda A neuzvarētu. Jūs izmantojat savu 20 ASV dolāru bezmaksas likmi, lai izdarītu atpakaļ likmi uz A komandu.
 • Pēc tam jūs biržā iemaksājat 40 ASV dolārus, 20 ASV dolārus par likmi un 20 ASV dolārus par saistībām. Pēc tam jūs veicat likmi uz A komandu par 20 ASV dolāriem.
 • Ja komanda A neuzvar maču, jūs zaudējat bezmaksas likmi, bet jūs paturat 20 ASV dolārus no liktās likmes un 20 ASV dolārus no atbildības. Jūs saņemat arī 20 ASV dolāru atlīdzību. Jūs iztērējāt 40 ASV dolārus un pretī saņēmāt 60 ASV dolārus.
 • No otras puses, ja komanda A uzvar, jūs zaudējat 40 ASV dolārus no liktās likmes, bet jūs uzvarat bezmaksas likmi un saņemat 40, ASV dolārus. Jūs iztērējāt 40 ASV dolārus un saņēmāt 40 ASV dolārus. Jūs neko neuzvarējāt, bet arī neko nezaudējāt, tāpēc esporta derības ir bezriska.
Kā darbojas Esports Matched derības

Faq

Viss, kas jums jāzina par kazino

Vai jūs varat nonākt nepatikšanās, veicot e-sporta derības?

Esports saskaņotās derības ir pilnīgi likumīgas. Tomēr jums var rasties problēmas, izveidojot divus kontus vienā platformā saskaņotajām derībām. Turklāt noteiktās pasaules daļās nav atļautas jebkāda veida derības, tāpēc pirms likmju veikšanas pārbaudiet savas valsts tiesību aktus.

Vai esporta derības darbojas visu laiku?

Esports saskaņotās derības būtībā ir simtprocentīgi bezriska derības. Tomēr tas darbojas tikai tad, ja izredzes ir līdzīgas gan biržā, gan tiešsaistes bukmeikeru tīklā.

Vai ir droši izmantot e-sporta derības?

Esports saskaņotās derības ir pilnīgi drošas tikai tad, ja izmantojat likumīgas platformas. Ir vairāki ziņojumi par cilvēkiem, kuri tiek krāpti tiešsaistes bukmeikeru vai esporta derību biržās. Pārliecinieties, ka izmantojat tikai likumīgas platformas.

Vai varu izmantot e-sporta derības citos tirgos?

Lai e-sporta derības darbotos, jums ir nepieciešams derību tirgus ar tikai diviem rezultātiem. Tātad, jā, jūs varat izmantot e-sporta derības jebkurā tirgū, ja ir tikai divi rezultāti.