Esporta derību ceļvedis: fantāzijas derības iesācējiem

Fantāzijas derības tiešsaistes azartspēļu jomā ir strauji izplatījušās, pateicoties to uzmundrinošajam un ātrajam raksturam, kā arī faktam, ka sporta entuziastiem, kuriem ir ieskats spēlētāju statistikā un sportā kopumā, ir raksturīgas prasmes, kad runa ir par komandas pamatiem. atlase — un tas būtībā ir fantāzijas pamatā.

Īsumā, fantāzijas sporta derības var raksturot kā tiešsaistes iemaņu spēli, kurā derības slēdzējs veido virtuālu spēlētāju komandu, kas krāj punktus, pamatojoties uz noteiktu ar sporta veidu saistītu statistiku.

Vai vēlaties to izmēģināt? Šeit ir sniegta informācija par visiem pamatiem, piemēram, kā spēlēt fantāziju, izvēlēties uzticamu sporta totalizatoru, populārus sporta veidus, uz kuriem veikt likmes, un padomiem, trikiem un stratēģijām, lai palielinātu jūsu uzvaras potenciālu.

Aija Zariņa
WriterAija ZariņaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Izskaidrots fantāzijas sports

Iepriekš mēs piedāvājām pamata skaidrojumu par fantāzijas sporta derībām, un patiesībā tās ir diezgan vienkāršas. Kā prasmju spēle jums noderētu izpratne par sporta veidu, uz kuru veicat likmi, taču pat iesācēji var to izmēģināt, apgūstot dažas no atbilstošām taktikām, pielāgojot tās un improvizējot niansēs. no spēles.

Fantāzijas derību veikšanai jums vienkārši ir jāsavāc spēlētāju komanda, pamatojoties uz noteiktiem atlases kritērijiem. Pēc tam jūsu spēlētāji nopelna punktus jūsu virtuālajai komandai, pamatojoties uz viņu sniegumu reālās tiešraides spēlēs, un, ja jūsu kopējais punktu skaits ir lielākais, jūs esat uzvarētājs.

Viegli, vai ne?

Ar tradicionālās sporta derības, derību slēdzēji liek derības uz sporta notikumu iznākumu, bet fantāzijas derībās jūs veicat likmes ar citiem derību slēdzējiem, kuri arī ir izveidojuši fantāzijas komandas, un uzvar tas, kura komanda pārspēj pārējos.

Ņemt vērā:

Lai gan fantāzijas derības tiek uzskatītas par prasmju spēli, tajā ir arī nejaušības elements. Derību slēdzējiem — neatkarīgi no viņu zināšanu vai kompetences līmeņa — uzvara nekad netiek garantēta. Pat ar labākajiem, visaugstāk novērtētajiem spēlētājiem komandas var un zaudē maču, turnīru, sezonu utt. Dažas traumas rodas, un šie neveiksmīgie, neparedzētie notikumi negatīvi ietekmē jūsu izredzes, taču tie ir neatņemama sastāvdaļa un bieži vien palielina spēļu gaidīšana un satraukums.

Kā spēlēt fantāzijas sporta derības

Kā jau minēts iepriekš, ir vairāki veidi, kā likt likmes fantāzijas sporta derībās, taču jūsu izvēlētais likmju veids ir atkarīgs no sporta veida un no tā, vai jūs piedalāties līgā visu sezonu vai izvēlaties likmi ikdienas fantāzijas sporta veidos.

Komandu izveides noteikumi atšķiras arī atkarībā no sporta veida, taču lielākoties jums ir noteikts budžets vai algas griesti, lai izvēlētos spēlētājus (katram viņiem ir pievienota cenu zīme) savai komandai. Punkti un vērtēšanas sistēmas arī atšķiras. Piemēram, tas, kā jūsu komanda nopelna punktus futbolā, atšķirsies no tā, kā viņi tos nopelna beisbolā vai futbolā. Futbolā spēlētājs platā uztvērēja pozīcijā krātu punktus, pamatojoties uz viņa jardiem, piezemējumiem utt., turpretim futbolists ierindojas pēc vārtiem, soda sitieniem utt.

Fantāzijas līgas

Jūs jau zināt, ka fantāzijas līgas parasti ietver spēli pret citu fantāzijas komandu. Futbolā uzvarētājs tiek kronēts, ja viņa komanda savā sākumsastāvā gūst visvairāk punktu, tāpēc mērķis ir izvēlēties sastāvu, kas nodrošinās labāko kopējo statistiku, tādējādi iegūstot vairāk punktu, un, visbeidzot, balvu fonda ieguvēju. .

Tomēr dažas līgas nepiešķir 100% no balvu fonda. Tā vietā uzvarētāji saņem noteiktu procentuālo daļu no tā, un otrās vietas ieguvējiem tiek piešķirtas mazākas summas.

Fantāzijas sporta derību veicēji var arī izvēlēties spēlēt tikai pret vienu pretinieku. Viņu liktās likmes būtu vienādas, un uzvarētāju (kurš dodas prom ar pretinieka likmi) nosaka pēc tā, kura komanda iegūst visvairāk punktu.

Ikdienas fantāzijas sports

Ikdienas fantāzijas sporta veidi sadala klasisko fantāzijas līgu vairākus mēnešus ilgušo pilnas sezonas formātu mazākos, vairāk darbības gabalos, kur katru dienu vai nedēļu varat izvēlēties savus iecienītākos spēlētājus. Tas nav saistīts ar lielu apņemšanos, tāpēc jūs neesat iestrēdzis, piemēram, ar sliktu spēlētāju izvēli (mēnešus un mēnešus pēc kārtas), kas nesniedz rezultātus vai negūst naudu.

Ikdienas fantāzijas sporta veidos savainojumi un slikti caurvējš un darījumi nav problēma, kā tas ir sezonas versijā.

Trakie sporta fani un fantāzijas sporta cienītāji var sagaidīt nepārtrauktu izklaidi un izklaidi, izvēloties precīzu sākuma sastāvu vai komandu pēc savas izvēles. Ir arī vairāk iespēju laimēt, jo konkursi pastāvīgi notiek ar ikdienas un iknedēļas derībām.

Algu griesti, kas zināmā mērā ierobežo jūsu izvēli, joprojām ir spēkā, taču tas ne vienmēr kavē jūsu kontroli. Atcerieties, ka ne vienmēr dārgākie spēlētāji ir labākie — tas jo īpaši attiecas uz ikdienas fantāzijas sporta veidiem.

Šīs ir darbības, lai sāktu ar fantāzijas derībām:

1. Atrodiet cienījamu sporta totalizatoru. Izvēlieties uzticamu fantāzijas vietni vai sporta totalizatoru (vairāk par to tikai nedaudz).

2. Reģistrējieties vai pierakstieties. Izveidojiet kontu, ja esat jauns, vai vienkārši piesakieties.

3. Izvēlieties fantāzijas sporta veidu. Pārejiet uz ikdienas fantāzijas sporta veidu piedāvājumu un atlasiet to, par kuru esat visdrošākais. Jums ir jābūt pietiekamām zināšanām par šo sporta veidu, kā arī ieskatiem par spēlētājiem, komandām un spēles gaitu.

4. Izvēlieties spēles veidu. Izvēlieties savu derību vai spēles veidu (par to mēs runāsim nākamajā sadaļā).

Ikdienas fantāzijas spēles veida un līgas lieluma izvēle

Bezmaksas Roll spēles

Šeit mēs iesakām sākt savu fantāzijas derību ceļojumu. Risks nepastāv, jo to var spēlēt bez maksas, tāpēc depozīts vai derības nav nepieciešamas, un tas ļauj laimēt reālu naudu, lai palielinātu savu bankrota bilanci. Jums joprojām ir arī iespēja izvēlēties sev vēlamo spēles veidu: “Head-to-Head” (H2H), Double Up (50/50) vai garantēto balvu fondu (GPP).

Savstarpēji un dubultā

Šie spēļu veidi piedāvā aptuveni 50% iespēju laimēt noteiktu naudas summu vai burtiski dubultot savu naudu. H2H spēlēs jūs spēlējat pret vienu pretinieku, savukārt 50/50 spēlēs jums ir jāpārspēj puse no laukuma. Šo veidu pozitīvā puse ir tāda, ka jums nav jāveido labākā komanda, lai uzvarētu — tā vietā varat izveidot daudz noapaļotāku komandu ar drošām iespējām.

Garantētais balvu fonds

Šīs spēles ir nedaudz grūtākas, taču pozitīvais ir tas, ka dalības maksa ir zema, un, ja jūsu izvēlētajai komandai veicas labi, balvas parasti ir lielas. GPP turnīrā jūs cīnāties pret daudziem citiem derību slēdzējiem, tāpēc jūsu zināšanām un spēlētāju izpratnei utt. ir jābūt izcili labām.

Kā izvēlēties labāko fantāzijas derību vietni

Fantāzijas sporta derības netiek klasificētas kā tradicionālās azartspēles, jo tās vairāk tiek uzskatītas par prasmju, nevis veiksmes vai nejaušības spēli. Taču, lai gan prasme jūsu izvēlētajā fantāzijas sporta veidā noteikti ir svarīga, rezultāts nekad nav skaidrs, jo būtībā jūs veicat likmi uz īstu spēli, kuru jūs nevarat kontrolēt. Ja vien jūs nespēlējat bezmaksas fantāzijas spēli, jebkāda veida derību likšana par spēles rezultātiem nozīmē, ka vienmēr būs saistīts ar zināmu risku.

Pirms ķeramies pie fantāzijas vietnes izvēles, jāuzsver, cik svarīgi ir nodarboties ar atbildīgām azartspēlēm. Pirms spēlējat fantāziju uz īstu naudu, nosakiet reālistisku budžetu un nekad nepārsniedziet to.

Kritēriji, izvēloties e-sporta vietni vai sporta totalizatoru

Labākā tiešsaistes derību vietne dažādiem cilvēkiem būs atšķirīga, atkarībā no konkrētām spēlēm vai turnīriem un konkursiem, uz kuriem viņi vēlas likt likmes — daudziem pat piedāvāto likmju veidi ir jāņem vērā. Šeit ir norādītas labu e-sporta vietņu galvenās iezīmes:

Uzticama licence

Pārliecinieties, vai jūsu izvēlētajam sporta totalizatoram ir cienījamas azartspēļu iestādes licence. Juridiskā licence nozīmē, ka vietne tiek nepārtraukti uzraudzīta, un tā kalpo kā garantija, ka bukmeikers darbojas godīgi un droši.

Maksājumu veidi

Pārejiet uz maksājuma iespējām un pārliecinieties, vai esat izvēlējies iemaksas un izņemšanas metodes tiek atbalstīti.

Brīva spēle

Tas ir īpaši svarīgi jauniem derību slēdzējiem. Spēlēt bezmaksas fantāzijas sporta veidus ir tikpat aizraujoši, taču tas ir bezriska un lielisks veids, kā iegūt pareizu priekšstatu par spēli, pirms tiek likts uz īstu naudu.

Akcijas un bonusi

Daudzas eSporta derību vietnes piedāvā jaunajiem klientiem akcijas un bonusus lai sāktu savu bankrollu. Naudas bonuss nozīmē, ka derību slēdzējiem ir jāuztraucas tikai par pirmās iemaksas veikšanu vēlāk.

Klientu atbalsts

Gadījumā, ja kaut kas noiet greizi, ir svarīgi, lai būtu zvanu centrs, palīdzības līnija vai sociālo mediju klātbūtne, kas apkalpo derību slēdzējus visu diennakti.

Lietotāja pieredze

Sporta totalizatoram, kuru izvēlaties fantāzijas sporta veidiem, ir jābūt fantastiskam lietotāja interfeisam, un tajā ir jāizmanto tikai labākā programmatūra no vadošajiem pakalpojumu sniedzējiem šajā nozarē.

Populāri fantāzijas sporta veidi, uz kuriem derēt

Futbols

Amerikāņu futbols (un jo īpaši NFL) dominē fantāzijā ASV. Slavenajā virtuālajā līgā fanu bāze ir vairāk nekā 35 miljoni cilvēku, kas atbilst aptuveni 78% fantāzijas spēlētāju valstī.

Futbols

Futbols ir vadošais fantāzijas sporta veids Apvienotajā Karalistē ar aptuveni 8 miljoniem aktīvu fantāzijas spēlētāju. Fanu bāze turpina pieaugt, pateicoties sporta veida popularitātei visā pasaulē. Premjerlīgai — lielākajai futbola līgai pasaulē — pieder tās oficiālā fantāzijas spēle — Fantasy Premier League (FPL).

Krikets

Indijā, fantāzijas krikets ierindojas topos ar satriecošu sekotāju skaitu vairāk nekā 100 miljonu spēlētāju. IPL un Twenty20 kriketa čempionāts ir primārais virtuālais fokuss, un eksperti uzskata, ka nākamajā desmitgadē tas pieaugs līdz aptuveni 400 miljoniem.

Basketbols

Basketbols ir ikdienas fantāzijas sporta līderu augšgalā. Basketbola fanātiķi nevar iegūt pietiekami daudz ar darbību, tāpēc ir loģiski, ka arī tā eSporta klātbūtne ir milzīga. ASV šobrīd ir visaktīvākie lietotāji, un dažādu NBA komandu sadursmes ir galvenais fantāzijas fokuss.

Fantāzijas derību padomi un triki panākumu gūšanai

Likmes uz īstu naudu? Piešķiriet sev priekšrocības fantāzijas sporta arēnā, izmantojot šīs uzvaras stratēģijas:

Sekojiet līdzi spēlētājiem

Jums ir ļoti labi jāsaprot katra spēlētāja augstākie un zemākie rādītāji, un vienīgais veids, kā jūs varat sekot līdzi spēļu tiešraidēm, ir sekot līdzi šai statistikai. Spēlētāja tipiskā snieguma izpratne palīdzēs prognozēt viņa spējas turpmākajās spēlēs.

Zināt sportu

Tas iet roku rokā ar katra spēlētāja snieguma pārzināšanu. Lai izceltos un maksimāli izmantotu fantāzijas iespējas, jums ir jābūt šī sporta veida cienītājam vai labi jāizprot spēle.

Ir stratēģija

Ir derību stratēģija ir par izpratni par spēlētāju sniegumu un lielisku izpratni par sportu kopumā. Slikta stratēģija bez pārdomām var sabojāt jūsu fantāzijas sezonu, pirms tā pat sākusies. Labāko spēlētāju draftēšana nenozīmē, ka viņiem visiem ir jābūt augstākajiem. Tas viss ir saistīts ar līdzsvaru — un jums vienmēr vajadzētu apsvērt iespēju ietaupīt daļu sava budžeta (algu griestus, par kuriem mēs runājām iepriekš) sezonas vidus darījumiem utt.

Sāciet ar lētākām līgām

Mēs uzsaucām populārākie līgas sporta veidi, uz kuriem var likt likmes fantāzijā, taču atcerieties, ka arī to spēlēšana ir dārgāka. Ja esat iesācējs fantāzijas sporta derību jomā, sāciet ar lētākām līgām, lai ietaupītu naudu (līdz esat gatavs palielināt savas likmes) un iepazītos ar to, kā lietas darbojas.

Vienmēr ir jautri

Protams, neliela konkurētspēja ir lieliski, taču dienas beigās dalībai (un pat skatīšanai) jebkurā sporta veidā, gan reālā, gan virtuālā, ir jābūt jautram. Tāpat pārziniet savus ierobežojumus un praktizējiet atbildīgu azartspēļu spēlēšanu.

About the author
Aija Zariņa
Aija Zariņa
About

Aija Zariņa, lepna latviete ar izpratni par tehnoloģijām un spēlēm, ir kļuvusi par neaizstājamu eksperti tiešsaistes kazino lokalizācijas jomā. Apvienojot mīlestību pret savu dzimteni ar dinamisko digitālo spēļu pasauli, viņa ir tilts starp tradicionālo Latviju un mūsdienīgu tiešsaistes kazino pasauli.

Background (in Latvian): Dzimusi gleznainajā Cēsu pilsētā, Aija izaugusi Latvijas bagātīgās vēsturē un tradīcijās. Viņas sajūsma par tehnoloģiju un kultūru krustpunktu noveda pie Digitālā medija studijām Rīgā. Iepazīstoties ar plašo tiešsaistes spēļu pasauli, viņa saskatīja nišu kaz

Send email
More posts by Aija Zariņa

Faq

Viss, kas jums jāzina par kazino

Kas ir fantāzijas derības?

Fantāzijas likmes ir tiešsaistes iemaņu spēle, kurā derību veicējs izveido virtuālu spēlētāju komandu, kas uzkrāj punktus, pamatojoties uz noteiktu statistiku, kas attiecas uz sporta veidu.

Uz kuru fantāzijas sporta veidu ir visvieglāk likt likmes?

Vienkāršākais fantāzijas sporta veids ir tas, uz kuru jūs zināt vislabāk, jo jūs varēsit pieņemt labākus lēmumus un jūsu veiksmes stratēģiju motivēs jūsu izpratne par spēli.

Vai jūs varat spēlēt fantāzijas sporta derības bez maksas?

Jā, jūs varat spēlēt fantāzijas sporta likmes bez maksas daudzās atzītās un uzticamās e-sporta derību vietnēs. Bezmaksas spēle samazina jebkādu naudas zaudēšanas risku, kā arī sniedz iespēju labāk iepazīties ar spēli.

Vai fantāzijas derības ir azartspēļu veids?

Fantāzijas sporta derības juridiski netiek uzskatītas par tradicionālajām azartspēlēm, jo tās tiek uzskatītas par prasmju spēlēm. Tomēr derību slēdzēji liek likmes uz reālu naudu, tāpēc šī ir nedaudz pelēkā zona.