Viss par derībām uz Team Spirit

Team Spirit ir Maskavā bāzēta Krievijas spēļu organizācija. Viesmīlis, modele un topošais ārsts izveidoja komandu pēc tam, kad pameta darbu un studijas, lai turpinātu aizraušanos ar spēlēm. Viņi izveidoja komandu 2015. gadā un ir piedalījušies Counter-Strike: Global Offensive, Dota 2, League of Legends un Hearthstone turnīros. Tikai sešu gadu laikā grupa ir kļuvusi par labāko esporta komandu.

Viņu galvenais mērķis ir sacensties ar labākajiem spēļu klubiem pasaulē un pastāvīgi darboties visaugstākajā līmenī. Izmantojot stratēģisku un mērķtiecīgu sadarbību, komandas mērķis ir ietekmēt savu sabiedrību.

Viss par derībām uz Team Spirit
Flag

No matches found, please try:

lv Country FlagCheckmark

Loot.bet

lv Country FlagCheckmark
BonusSaņemiet savu 100 € depozīta bonusu

18+ | Spēlējiet atbildīgi | gamblingtherapy.org | Tiek piemēroti N&N

Show less...Rādīt vairāk
Saņemt bonusu
 • Izcils Esport spēļu klāsts
 • Liela sporta veidu dažādība
 • Augstas vērtības akcijas un bonusi
Show less...
Rādīt vairāk
 • Izcils Esport spēļu klāsts
 • Liela sporta veidu dažādība
 • Augstas vērtības akcijas un bonusi

Loot.bet ir izcils esporta pakalpojumu sniedzējs, kas ir ļoti ieteicams tā uzticamības un izcilā pakalpojuma dēļ. Kā ilgstošas ESports opcija šis pakalpojumu sniedzējs ir izpelnījies labu reputāciju spēlētāju vidū kopš tā izveides 2016 . Pateicoties izcilībai un apņemšanās nodrošināt vislabāko iespējamo esporta pieredzi, Loot.bet ir kļuvusi par labāko spēlētāju izvēli visā pasaulē.

BonusSaņemiet depozīta bonusu līdz 500 €

18+ | Spēlējiet atbildīgi | gamblingtherapy.org | Tiek piemēroti N&N

Show less...Rādīt vairāk
 • Augstas vērtības akcijas un bonusi
 • Sacensības
 • Kriptovalūtas depozīta metodes
Show less...
Rādīt vairāk
 • Augstas vērtības akcijas un bonusi
 • Sacensības
 • Kriptovalūtas depozīta metodes

ThunderPick ir izcils esporta pakalpojumu sniedzējs, kas ir ļoti ieteicams tā uzticamības un izcilā pakalpojuma dēļ. Kā ilgstošas ESports opcija šis pakalpojumu sniedzējs ir izpelnījies labu reputāciju spēlētāju vidū kopš tā izveides 2017 . Pateicoties izcilībai un apņemšanās nodrošināt vislabāko iespējamo esporta pieredzi, ThunderPick ir kļuvusi par labāko spēlētāju izvēli visā pasaulē.

BonusReģistrācijas bonuss - 100% līdz pat €25 + €10 bezmaksas likmes
Show less...Rādīt vairāk
 • Tiešraides derības
 • Labākā programmatūra, no kuras izvēlēties
 • Liels depozītu metožu klāsts
Show less...
Rādīt vairāk
 • Tiešraides derības
 • Labākā programmatūra, no kuras izvēlēties
 • Liels depozītu metožu klāsts

Betsafe ir izcils esporta pakalpojumu sniedzējs, kas ir ļoti ieteicams tā uzticamības un izcilā pakalpojuma dēļ. Kā ilgstošas ESports opcija šis pakalpojumu sniedzējs ir izpelnījies labu reputāciju spēlētāju vidū kopš tā izveides 2006 . Pateicoties izcilībai un apņemšanās nodrošināt vislabāko iespējamo esporta pieredzi, Betsafe ir kļuvusi par labāko spēlētāju izvēli visā pasaulē.

Par komandas garu

Par komandas garu

 1. gada vasarā tika apstiprināts, ka DPC sezona sāksies tikai gada otrajā pusē. Šajā laikā Team Spirit eksperimentēja ar jaunām saraksta veidošanas stratēģijām. Viņi vēlējās atrast jaunus vārdus, lai palīdzētu viņiem izveidot vienu no labākajām esporta komandām. No vairāk nekā 80 ieinteresētajiem spēlētājiem tikai 12 tiks atlasīti uz visām pozīcijām.

Dzeltenās zemūdenes tērps tika dibināts un nekavējoties sāka pārstāvēt Komandas gars dažādās sacensībās. Pēc Čukaļina (grupas izpilddirektora) teiktā, visa renesanse un parakstīšana ar Yellow Submarine sarakstu bija daļa no komandas mērķiem.

Par parakstīšanu tika paziņots komandas oficiālajā mājaslapā un sociālo tīklu kontos. Esporta komanda arī paziņoja par Silent pievienošanu jaunajam trenerim (Airat Gaziev). 2020. gada decembrī Team Spirit triumfāli atgriezās Dota 2 ar bijušo Yellow Submarine sarakstu.

Par komandas garu
Team Spirit spēlētāji

Team Spirit spēlētāji

Katrs šīs komandas dalībnieks nolēma pārtraukt studijas un darbu, lai apmācītu. CS: GO komandas spēlētāji visi ir krievi. Tie ir Čopers (Višņakovs Leonīds), Magikss (Vorobjevs Boriss), Degsters (Gasanovs Abdulhaliks), Patsi (Isjanovs Roberts) un S1rens (Ogboblins Pāvels).

Trīs krievi, TORONTOTOKYO (Hertek Aleksandrs), Sabrukums (Halilovs Magomeds), Mipoška (Naidenovs Jaroslavs) un divi ukraiņi Mira (Kolpakovs Miroslavs) un Jatoro (Muļarčuks Iļja) veido komandas Dota 2 sarakstu.

Grifons (Gudkovs Ņikita), Dreampull (Leksins Marks) un Diamondprox (Rešetņikovs Daņils) ir trīs krievi no League of Legends komandas. Mitants (Zavaļnijs Jevgeņijs) un Edvards (Abgarjans Edvards no Armēnijas) nokomplektē 5 cilvēku komandu.

Vienīgais komandas pārstāvis Hītstonas turnīros ir Silvername (Vladislavs Sinotovs) no Krievijas.

Team Spirit spēlētāji
Team Spirit spēcīgākās spēles

Team Spirit spēcīgākās spēles

Dota 2

Pēc CIS Rejects iegādes 2015. gada decembrī Team Spirit debitēja šajā spēlē. Tas ir pieaudzis, pateicoties virknei dažādu rezultātu, lai kļūtu par vienu no spēcīgākajām komandām Dota 2 turnīros. Tas nostiprināja savu vietu starp pasaules labākajām komandām. 2021. gada starptautiskā turnīra lielajā finālā komanda uzvarēja PSG.LGD.

Viņi par šiem varoņdarbiem kopā nopelnīja 18 208 300 ASV dolārus. Tā bija visu laiku augstākā atlīdzība videospēļu vēsturē. Tā bija pirmā Austrumeiropas komanda, kas uzvarējusi starptautiskajā turnīrā kopš Natus Vincere uzvarēja debijas spēlē 2011. gadā. Pēc viņu uzvaras Team Spirit ir kļuvusi par vienu no populārākajām esporta komandām, kas ir guvusi lielu sekotāju skaitu un biznesa darījumus visā pasaulē.

Count-Strike: globālā ofensīva

2016. gada jūnijā organizācija parakstīja Team Phenomenon dalībniekus. Visu galveno čempionātu laikā grupa ir progresējusi, lai konkurētu godīgi. iDISBALANCE (Artjoms Jegorovs) un čoperis (Leonīds Višņakovs) komandai pievienojās trīs gadus pēc tās dibināšanas. Tajā pašā gadā no komandas tika atlaisti gan COLDYY1 (Pāvels Veklenko), gan SotF1k (Dmitrijs Forostjanko). Viņu mērķis ir piesaistīt daudzsološus spēlētājus, kuri varētu pārstāvēt klubu lielākajos turnīros visā pasaulē. Atlaisto spēlētāju vietā tika piesaistīts Mirs (Nikolajs Bitjukovs) no Gambit Gaming un 17 gadus vecais Magikss (Boriss Vorobjovs) no ESPADA komandas.

Team Spirit spēcīgākās spēles
Kāpēc Team Spirit ir populārs

Kāpēc Team Spirit ir populārs

Lai arī pēc izveidošanas komanda saskārās ar mājsaimniecību komandām, tā visiem ir pierādījusi, ka to nekādā gadījumā nedrīkst noniecināt. Arī pirmajos un turpmākajos turnīros viņiem neveicās, taču izcilie rezultāti dažās spēlēs likuši līdzjutējiem viņus atpazīt. Mācoties no savām kļūdām un nepārtraukti pilnveidojoties, komanda uzvarēja BTS Pro Series 4. sezonā: EU/CIS pēc tam, kad Epic Prime League 1. sezonā (2020. gadā) bija starp 5 labākajiem (4.).

Komandas gars ir ieguvis milzīgu popularitāti, izmantojot viņu Dota 2 tērpu. Labākās apdares dažādi turnīri kur viņi ir apbēdinājuši populārākie vārdi ir strādājuši par labu viņu popularitātei. International 10 bija viens no aizraujošākajiem turnīriem, ko skatīties, un līdzjutēji sekoja Team Spirit ceļojumam uz uzvaru. Toreiz viņi ieguva vislielāko popularitāti, uzvarot iepriekšējos čempionus (OG Esports), parādot, ka ir sezonas galvenais tumšais zirdziņš.

Eiropā bāzētā komanda (OG) Europe uzvarēja 2018. un 2019. gada izdevumos Starptautiskais. Viņi startēja apakšējās iekavās, izslēdzot turnīra favorītes un spēcīgākās komandas. Komanda lēnām progresēja, līdz beidzot ieguva lielāko balvu fondu videospēļu vēsturē pēc aizraujoša 5 spēļu fināla.

Kāpēc Team Spirit ir populārs
Team Spirit balvas un rezultāti

Team Spirit balvas un rezultāti

 1. gada augustā sākās lielā pašreizējā komandas gara ēra. Tajā brīdī pieci spēlētāji apvienojās ar nosaukumu Yellow Submarine. Komandai veicās izcili labi, pat sasniedzot NVS ranga augšgalu. Rezultātā Team Spirit to iegādājās kā vienu no savām nodaļām un piekrita parakstīt visus savus spēlētājus. Tomēr komanda nepiedalījās Dota (2020) čempionātā pēc tam, kad pasākums tika atcelts globālās COVID-19 pandēmijas dēļ.

Starptautiskais Dota 2 čempionāts ir ienesīgākie spēļu notikumi. Viņi ir uzstādījuši pasaules rekordu par piedāvātajām naudas balvām pēdējo sešu turnīru laikā. Pēc pasākuma norises vietas maiņas pagājušā gada pasākums notika Bukarestē, Rumānijā. Sākotnēji publikas parādīšanās tribīnēs bija paredzēta, taču COVID-19 izplatības draudu dēļ Valve (saimnieks) nolēma atteikties no publikas klātbūtnes un izvēlējās virtuālu modeli spēļu sekošanai.

Balvas

Naudas balvu ziņā 2021. gada turnīrs bija rekordliels notikums. Tās kopējā naudas balva bija 40 miljoni ASV dolāru, no kuriem 18 miljoni tika piešķirti uzvarētāju komandai Team Spirit. Viņiem izdevās revanšēties par iepriekšējo zaudējumu pret PSG: LCD OGA Dota PIT Invitational turnīrā, kur viņi izcīnīja otro vietu. Pateicoties kopienas Compendium un Battlepass iegādei, Valve varēja garantēt šo balvu. Šogad atsākoties Dota Pro Circuit, Team Spirit izmanto iepriekšējo turnīru pieredzi, lai iegūtu labāko aprīkojumu ikdienas treniņiem.

Citi ievērojami Dota sasniegumi Dota sacensībās ir: DPC EEU 2021/2022 Tour 1: Division I (Tier 2) un Pinnacle Cup (Tier 2) uzvarētāji. Viņiem arī izdevās 2018. gadā iegūt 3. vietu turnīrā Galaxy Battles II: Emerging Worlds pēc tam, kad 2017. gadā viņi bija ieguvuši Almeo Esports kausu (3. līmenis).

Team Spirit's CS: GO komandai ir vairāki sasniegumi dažādās sacensībās. Tas ir uzvarējis Pinnacle Cup II, DreamHack Open 2021. gada janvāris: Europe, Nine to Five #3, Eden Arena: Malta Vibes — 8. nedēļa, ESL One Road to Rio-CIS un SECTOR: MOSTBET 1. sezona.

Turklāt tā ir bijusi vicečempione arī dažās citās nozīmīgās sacensībās. Šie turnīri ir Čempionu kausa fināli, StarLadder & ImbaTV Invitational Chongqing, visi 2018. gadā, un CIS Minor čempionāts (2017) Atlantā.

Team Spirit balvas un rezultāti
Team Spirit labākie un populārākie spēlētāji

Team Spirit labākie un populārākie spēlētāji

Dota 2 saraksts ir vislabāk pazīstams ar atzinību Dota 2, kurā viņi ieguva galveno balvu starptautiskajā 2021. gadā. Diamondprox (Danils Rešetņikovs) un Edvards (Edvards Abgarjans) ir divi no pieredzējušākajiem spēlētājiem NVS arēnā. Diamondprox ir slavens džunglis ar lielu pieredzi. Otrajā un trešajā sezonā viņa drosmīgās stratēģijas veidoja sacensību spēli. Viņš bija pirmais, kurš atklāja pretdžungļu stratēģiskās pieejas efektīvu izmantošanu. Viņa spēles vienmēr tiek piedāvātas labākās esporta derību vietnes.

Edvards ir vislabāk pazīstams ar savu naidīgo spēles stilu kā atbalsts botlane un tiek uzskatīts par fantastisku Thresh spēlētāju (iespējams, līdzvērtīgi korejiešu spēlētājam MadLife). League of Legends turnīru sākuma dienās abi bija pazīstami kā Maskavas piecinieks. Komanda bija pazīstama visā pasaulē, jo tā bija pirmā, kas būtiski ietekmēja Korejas ainas pārākumu. Šie divi ir populāri spēļu kopienā un palīdz Team Spirit izaugsmei.

Slavenais esporta komandas vadītājs un vecākais dalībnieks Mipoška (Jaroslavs Naidenovs) 2017. gada turnīros sāka startēt atsevišķas komandas sastāvā. Viņš ātri iekļuva labāko spēlētāju desmitniekā un tika uzskatīts par daudzsološu kapteini. Viņa slava ātri izgaisa, un 2019. gadā viņam tika diagnosticēta depresija. Pēc gada viņš pievienojās Team Spirit un tagad ir viens no komandas labākajiem spēlētājiem.

Team Spirit labākie un populārākie spēlētāji
Kur un kā likt likmes uz Team Spirit

Kur un kā likt likmes uz Team Spirit

Lietotāji var izpētīt dažādus e-sporta tirgus, ja vien viņi ir likumīgā azartspēļu vecumā un esporta azartspēles ir likumīgas viņu valstī. Spēlētājiem, veicot derības, ir jāizvēlas starp reālu naudu un skiniem (virtuāliem priekšmetiem spēlēs). Skin azartspēles šobrīd ir daudz izplatītākas nekā naudas derības. Sporta totalizators, loterijas, rulete un monētu mešana ir populāri vietņu veidi. CS: GO skins ir vispopulārākā valūta skin bukmeikers un veido vairāk nekā 80% no visām derību aktivitātēm.

Betway ir labi pazīstama esporta derību vietne, kas nodrošina vislabāko vērtību likmju likmes uz esporta spēlēm. Tā ir viena no nedaudzajām vietnēm, kas piedāvā plašus derību tirgus plašā e-sporta klāstā. Tas ietver Dota 2 un CSGO, kā arī citas plašas esporta akcijas. GGBet arī turpina nodrošināt labākos esporta derību tirgus.

Likmes uz jebkuras Esport spēles uzvarētāju ir viena no labākajām stratēģijām. Labvēlīgas iespējas ir arī handikapa likmes spēles uzvarētāju tirgū un likmes uz pareizo punktu skaitu. Lietotāji var arī likt likmes uz karšu skaitu, ko komanda ir uzvarējusi sērijā un uzvarotajās kārtās kartes handikapa gadījumā. Drawn Game (vai papildlaiks) un Over/Under tirgi par kopējo spēļu skaitu kartē ir pieejami, lai gan tie ir nedaudz sarežģīti. Lai uzlabotu izredzes gūt panākumus, ir nepieciešams vairāk izpētīt komandu iepriekšējo sniegumu un pat pašreizējos paziņojumus.

Kur un kā likt likmes uz Team Spirit

Jaunākās ziņas

Komandas gars iegūst brīnišķīgu snaiperi
2022-08-18

Komandas gars iegūst brīnišķīgu snaiperi

Caur viņu Dota 2 nodaļa, Team Spirit ir piedzīvojusi milzīgu popularitāti. Viņu slavu veicinājuši augstākie finiši vairākās sacensībās, kurās tika pieveikti pazīstami sportisti. Līdzjutēji vēroja Team Spirit kāpiena triumfu vienā no aizraujošākajiem turnīriem The International 10.

Parimatch atstāj Krieviju, paplašinās Indijā
2022-06-09

Parimatch atstāj Krieviju, paplašinās Indijā

Parimatch ir viena no labākajām uzticamajām esporta derību vietnēm, kur spēlētāji vienmēr var likt likmes uz saviem iecienītākajiem sporta veidiem, turnīriem vai futbola klubiem. Parimatch piedāvā tiešsaistes derības, aktuālās sporta ziņas un čempionātu kopvērtējumu. Derību nodrošinātājs nodrošina arī detalizētu statistiku un ikdienas analīzi. Spēlētāji var likt likmes uz vairāk nekā divdesmit sporta veidiem no vairāk nekā piecdesmit valstīm. Šie pasākumi aptver vairāk nekā divsimt līgas, kurās katru dienu notiek vairāk nekā 500 sporta notikumu.

Neizlaidiet šādus bonusa piedāvājumus

Loot.bet
Loot.bet
100 € depozīta bonuss
Iemaksas metodes
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Saņemt bonusuLoot.bet pārskatīt

18+ | Spēlējiet atbildīgi | gamblingtherapy.org | Tiek piemēroti N&N

ThunderPick
ThunderPick
500 € depozīta bonuss
Saņemt bonusuThunderPick pārskatīt

18+ | Spēlējiet atbildīgi | gamblingtherapy.org | Tiek piemēroti N&N

Close