Pamācības

March 23, 2023

Rainbow 6 Betting: The Ultimate Guide

Aija Zariņa
WriterAija ZariņaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Rainbow Six Siege iespējamie esporta panākumi šķita neizbēgami. Kā pirmās personas šāvēja spēle noteikti piesaistīs prasmīgākos spēlētājus no visas pasaules. R6S, kā to sauc ļaudis, izmantoja taktiskāku pieeju FPS žanram nekā citi pirmās personas šāvēji.

Rainbow 6 Betting: The Ultimate Guide

Lai gan spēles, piemēram, Call of Duty, lielā mērā koncentrējas uz vardarbīgu skriešanas un ieroču spēli, R6S bija unikāls zvērs. Taktika, stratēģiskas kustības un labi koordinēts komandas darbs bija būtiskas uzvarai. Vairumā gadījumu jūs uzreiz zaudētu katru kārtu, ja bez prāta ienirt vidē.

Šī spēles lauka bezprecedenta aspekta dēļ konkurence ir liela, un līdz ar to ir izredzes gūt ievērojamus naudas ieguvumus.

Kas ir Rainbow Six?

Tom Clancy's Rainbow Six ir a videospēļu sērija publicēja Ubisoft, un Rainbow Six ir pirmā daļa. Kopš debijas 2015. gadā Rainbow Six Siege ir bijusi iecienītākā spēle esporta sacensībām, un likmes uz Rainbow Six: Siege ir kļuvušas ļoti populāras. Piecu cilvēku komandas sacenšas savā starpā uzbrucēju un aizsargu spēlēs, un stratēģiskajam komandas darbam ir izšķiroša nozīme iznākumā. Spēlētāji, iesaistoties cīņā, šķērso vairākas zonas, un katrā līmenī viņi var nojaukt noteiktas struktūras, lai palielinātu savas taktiskās iespējas. Tā ir pirmās personas šāvēja spēle, kas koncentrējas uz stratēģiju.

Rainbow Six Siege ir plašs spēles režīmu klāsts, katrs ar savu atšķirīgu spēles stilu:

  • Iekš Ķīlnieks konkurences režīmā uzbrucēju mērķis ir atbrīvot ķīlnieku, bet aizsargu mērķis ir viņus apturēt. Lai uzvarētu raundā kā aizsardzībā, jums ir jānogalina visi uzbrucēji vai jāsargā ķīlnieks spēles laikā. Uzbrucējiem jābūt uzmanīgiem, lai izglābtu gūstekni, neapdraudot viņus, pretējā gadījumā viņi riskē zaudēt scenāriju.
  • Iekš Bumba spēles režīmā spēlētājiem ir jāmeklē un jāatbrīvo viena no divām slēptajām sprāgstvielām. Ja aizsargi var iznīcināt uzbrucējus un iznīcināt defuzeru, viņi uzvarēs raundus. Ja aizsargi pēc tam, kad ir uzstādīts defuzers, veiksmīgi likvidēs uzbrucējus, bet nevar to atvairīt laikā, aizsargi cietīs sakāvi.
  • Iekš Droša zona režīmā, aizstāvji apsargā kameru, kurā atrodas bioloģiskās bīstamības tvertne, kamēr uzbrucēji mēģina to aizsargāt. Abi spēlētāji ir jāizslēdz, lai spēle beigtos, vai arī uzbrūkošajai komandai ir jānostiprina bioloģiskās bīstamības konteiners, kamēr nav nosakāms neviens aizsargs.

Rainbow Six eSports derību iespējas

Šie Rainbow Six Siege derību tirgi bieži vien uzkrāj lielākos fondus labākajās Rainbow Six derību vietnēs, jo lielākā daļa derību veicēju koncentrē savu naudu.

Finālists/turnīra uzvarētājs

Likmes uz spēles uzvarētājiem, kurās jūs izvēlaties vienas spēles uzvarētāju vai sērijas uzvarētāju bez turpmākiem ierobežojumiem, ir visvienkāršākais esporta derību veids. Derību slēdzējiem vajadzētu sagaidīt plašs neparedzamības un izredzes diapazons šajos tirgos. Lai gan pastāvīgo potenciālo pirkumu sniegums parasti ir paredzams, dažiem mazākajiem spēlētājiem vienmēr ir iespēja uzvarēt.

Kartes uzvarētājs

Viens no "tiešajiem uzvarētāju" tirgiem, šī likme ir balstīta uz to, kurš turnīrā izcīnīs pirmo vietu konkrētajā kartē. Likmes slēdzējiem jāizvairās izvēlēties pašreizējo turnīra tabulas līderi kā iespējamo kartes uzvarētāju. Nav nekas neparasts, ka spēle kartē ir atkarīga no viena vai divu spēlētāju snieguma noteiktā komandā.

Pareizs rezultāts

Tas ir gandrīz tāds pats kā iepriekšējā sadaļā, izņemot to, ka Rainbow Six likmju prognozei ir jābūt pēc iespējas precīzākai. Tā ir azartspēle ar augstām likmēm, kas ietver plašu visu komandu un spēļu izpēti, taču, ja jūs uzvarēsiet, potenciālā izmaksa ir ievērojama. Šis likmes veids prasa labākā Rainbow Six derību stratēģija lai pareizi prognozētu.

Virs/Zem

Likmes slēdzējs prognozē, ka R6 esporta turnīrā vai sērijas garumā iegūtie kumulatīvie punkti būs noteiktā diapazonā. Spēlētājs zaudēs savu likmi, ja pārsniegs noteiktos skaitļus. Augstākais iespējamais rezultāts rada augstāko iespējamo risku un retos gadījumos vislielāko reālo naudu, ko var dot Rainbow Six derības.

Lielākā daļa nogalina

Likmes slēdzēja uzdevums ir paredzēt, kurš mačā vai turnīrā savāks visvairāk nogalināto. Tas ir visizplatītākais Rainbow Six derību veids, jo tas ir tik vienkārši: daudzas komandas ieceļ savus izcilākos spēlētājus par "īpašiem postītājiem" esporta jomā un nodrošina viņus ar spēles visnāvējošākajiem uzbrukumiem.

Īpašas likmes

Dažādi bukmeikeri var nodrošināt arī dažādas citas īpašas likmes. Viena no šādām derībām ietver paredzēšanu, vai komanda sekmīgi izvietos defuzeru, vai ķīlnieks tiks ievainots vai nē, un tā tālāk.

Labākie Rainbow Seši turnīri, uz kuriem derēt

Ja jūs meklējat profesionāli Rainbow Six Siege turnīri, Ubisoft, spēles izdevējs, mitina trīs no tiem, un tie visi ir savstarpēji saistīti – Six Invitational, Six Major un Pro League. 

Spēļu konvenciju, piemēram, Gamers8, esporta vidē bieži tiek izmantots R6 Siege. Visbeidzot, kopienas locekļi var sagaidīt dažas ikgadējas esporta sacensības, kuras rīko spēļu izstrādātāji un finansē nozares sponsori. Daži no tiem kļūst par stabiliem fiksētiem viengadīgiem augiem, savukārt vairums no tiem ir tikai vienreizēji.

Seši ielūgumi

Six Invitational ir Ubisoft galvenais Rainbow Six Siege esporta turnīrs. Katru gadu 20 labākās komandas sacenšas starptautiskos esporta pasākumos. Šīs komandas ir reģionālo spēļu čempiones un neapšaubāmas līderes esportā. Galvenā balva Rainbow Six Siege Invitational ir $ 1 000 000, un kopējais balvu fonds ir $ 3 000 000. Desmitiem prezentētāju un straumētāju, kurus atbalstīja milzīgs analītiskais personāls, pārraidīja spēles starptautiskai auditorijai.

Cīņa ir brutāla, izklaide ir aizraujoša, un likmju rezultāti ir negaidīti. Laimīgie derību veicēji var laimēt dzīvi mainošas summas, neskatoties uz zemām derību izredzēm, kad jaunākas komandas negaidīti apspēlē tiešu čempionu, un neskaidri spēlētāji kļūst par zvaigznēm vienā dienā.

Seši majori

Rainbow Six: Siege's Six Major turnīri ir nedaudz mazāks, bet slavens notikums, kas notiek divas reizes gadā, maijā un novembrī, un kuru nosaukusi uzņēmēja pilsēta, piemēram, Six Major Paris. Ubisoft arī to rīko, un tā 16 komandas ir sadalītas četrās grupās: astoņi Pro līgas reģionālie čempioni, sešas komandas, kas iekļuvušas galvenajās un mazākajās kvalifikācijās, iepriekšējā gada turnīra čempions un saimnieku favorīts. Spēlētāji visaugstākajā līmenī joprojām tiek piesaistīti turnīra $500 000 balvu fondam.

Vispasaules līga un stingrais kvalifikācijas raunds paver plašu derību laukumu. Nav viegli paredzēt katru Rainbow Six Siege spēles iznākumu, piemēram, vai reģionālie čempioni ir viens otra cienīgi, vai arī izdevēja izvēlētais iekļūs pusfinālā. Lai no tā gūtu labumu, bukmeikeri piedāvā plašu salīdzinoši precīzu alternatīvu klāstu, katrai no kurām ir daudz augstākas derību izredzes un risks.

Pro līga

Ja meklējat nākamo lielo vārdu esportā, neejiet tālāk par Pro līgu. Divreiz gadā, pirms katra sešu galveno seta, notiek Pro līgas sezona. Pro līgas ietvaros notiek četri dažādi reģionālie čempionāti: Eiropā, Latīņamerikā, Ziemeļamerikā un Āzijā un Klusajā okeānā. Uzvarētāji iekļūst pēdējā kārtā un tiek izvēlēti, lai sacenstos galvenajā čempionātā. Tā kā Pro līgas spēļu sērija parasti ilgst dažus mēnešus, spēlētājiem ir pietiekami daudz laika, lai uzvarētu un analizētu labvēlīgās komandas.

Pro League derības ir gan vissarežģītākā, gan vienkāršākā šajā nozarē. Tā ir tikšanās vieta dažām pieredzējušām komandām ar plašu uzvaru sarakstu un daudzām topošajām komandām, kuru nosaukumos ir daži, ja tādi ir, sasniegumi. Galīgā uzvara parasti ir droša, tomēr brīnumi notiek. Tomēr klubi, kas ir zemāki par likmēm, dažādās spēlēs un sezonās var gūt lielas uzvaras.

Rainbow Six derību padomi

Jūs esat gandrīz gatavs sākt Rainbow Six Siege derības tagad, kad saprotat dažādus pieejamos tirgus un izredžu formātus. Palieliniet savas iespējas laimēt likmes Rainbow Six Siege, ievērojot tālāk sniegtos padomus.

1. Nosakiet iespējas atbalstīt favorītu vai mazāko spēlētāju

Zinot, kura puse ir favorīte un mazākā puse katrā R6 esporta tikšanās reizē, palīdzēs veikt likmes. R6 derībās, pārāk bieži atbalstot acīmredzamus favorītus, var tikt samazinātas jūsu izredzes uzvarēt.

2. Zināt spēles noteikumus

Lai uzvarētu derības, ir ļoti svarīgi zināt Rainbow Six Siege sīkumus un smalkumus, sākot no operatoriem (izmantojamiem varoņiem) un viņu prasmēm līdz standarta metodēm un spēlei. Spēlētājiem ir jāapgūst sava vēlamā operatora unikālās uzbrukuma, aizsardzības un atbalsta spējas. Zinot galvenos spēlētājus un to, kā viņi mijiedarbojas ar jūsu iecienītākajām komandām, jūs iegūsit priekšrocības un ļausit izpētīt niansētākus derību tirgus.

3. Iesaistieties lielākajā R6 kopienā un izpildiet mājasdarbus

Daudzi cilvēki spēlē Rainbow Six Siege, un viņiem visiem patīk runāt vienam ar otru un dalīties savās domās. Lielāko daļu profesionālo R6 spēlētāju, īpaši Twitter un Twitch, var atrast sociālajos medijos. Varat padarīt mācīšanos par R6 jautrāku, izveidojot spēcīgu saikni ar komandām, kuras vēlaties atbalstīt, skatoties to tiešraides un sekojot līdzi viņu sociālajiem medijiem. Spēlētāju operatori un kopējais spēles stils, ko skatāties tiešraidē, var jums daudz pastāstīt par spēli un komandu, par kuru jūs sakāt.

Pēdējās domas

Turnīri un citi Rainbow Six Siege pasākumi bieži notiek visu gadu. Rainbow Six jūs sagaida plaša azartspēļu ainava. Apskatiet dažas eSportsbooks esam novērtējuši vietnē eSportRanker un sāciet likt likmes, ja vēlaties iesaistīties darbībā.

About the author
Aija Zariņa
Aija Zariņa
About

Aija Zariņa, lepna latviete ar izpratni par tehnoloģijām un spēlēm, ir kļuvusi par neaizstājamu eksperti tiešsaistes kazino lokalizācijas jomā. Apvienojot mīlestību pret savu dzimteni ar dinamisko digitālo spēļu pasauli, viņa ir tilts starp tradicionālo Latviju un mūsdienīgu tiešsaistes kazino pasauli.

Background (in Latvian): Dzimusi gleznainajā Cēsu pilsētā, Aija izaugusi Latvijas bagātīgās vēsturē un tradīcijās. Viņas sajūsma par tehnoloģiju un kultūru krustpunktu noveda pie Digitālā medija studijām Rīgā. Iepazīstoties ar plašo tiešsaistes spēļu pasauli, viņa saskatīja nišu kaz

Send email
More posts by Aija Zariņa
undefined is not available in your country. Please try:

Jaunākās ziņas

ALGS 2024 sezonas otrā puse: dziļa ieniršana esporta fenomenā
2024-06-02

ALGS 2024 sezonas otrā puse: dziļa ieniršana esporta fenomenā

Ziņas