Ziņas

November 8, 2023

Vai Džonsijs atgriezīsies Fortnite OG? Iespējas un spekulācijas

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserAija ZariņaLocaliser

Fortnite Džonsijs ir spēles ikoniskākais personāžs, kas pazīstams ar dažādām ādām un centrālo lomu spēlē Fortnite. Daudzi spēlētāji domā, vai Džonsijs atgriezīsies Fortnite OG.

Vai Džonsijs atgriezīsies Fortnite OG? Iespējas un spekulācijas

Džonsija vēsture

Džonsijs pirmo reizi parādījās Fortnite 1. nodaļā kā noklusējuma varonis. Laika gaitā viņš ieguva popularitāti un kļuva par galveno Fortnite mācības sastāvdaļu. 2. nodaļā viņš iejutās aģenta Džonsija lomā, un viņam vienā POI bija vairākas sevis versijas.

Džonsija prombūtne 3. nodaļā

3. nodaļā Džonsijs nav bijis nozīmīgs spēlētājs spēles apziņā, liekot faniem apšaubīt viņa atgriešanos atdzimšanas OG sezonā.

Džonsija klātbūtne kartē

Maz ticams, ka Džonsijs parādīsies kartē kā viens no Fortnite NPC. 1. nodaļā NPC netika izmantoti tādā pašā veidā kā mūsdienu spēlē.

Džonsijs veikalā

Pastāv liela iespēja, ka sezonas laikā veikalā tiks izlaista jauna Jonsey versija. Šīs varoņa variācijas vienmēr ir populāras, un šķiet, ka 1. nodaļai būs jāatceras.

Džonsijs spēles pasākumā

Paredzams, ka OG Fortnite sezona 4. nodaļā beigsies ar notikumu spēlē. Iespējams, ka šī pasākuma laikā mēs redzēsim aģentu Džonsiju vai citu variantu. Sīkāka informācija vēl tiek atklāta.

Secinājums

Lai gan Džonsija atgriešanās Fortnite OG nav skaidra, ir pazīmes, ka viņš kaut kādā veidā varētu atgriezties. Neatkarīgi no tā, vai tas notiek ar jaunu apvalku veikalā vai lomu spēles pasākumā, faniem būs jāgaida un jāskatās, kāda būs Džonsija nākotne.

Jaunākās ziņas

Optimizējiet savu VALORANT spēli, izmantojot smieklīgus krustpunktus
2023-11-26

Optimizējiet savu VALORANT spēli, izmantojot smieklīgus krustpunktus

Ziņas