Ziņas

October 29, 2023

Spraiga cīņa Dota 2 lielajā finālā: Team Spirit pret Gaimin Gladiators

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserAija ZariņaLocaliser

Pēc 3 garajām nedēļas nogalēm beidzot ir pienācis laiks starptautiskajam Dota 2 lielajam finālam. Tā ir Eiropas titānu cīņa, jo iepriekšējiem čempioniem Team Spirit jācīnās ar Gaimin Gladiators. Daudzas spēles šajā līmenī tiek uzvarētas un zaudētas tikai draftos. Mēs tiešraidē izsekosim katru Lielā fināla projektu un izteiksim savas prognozes.

Spraiga cīņa Dota 2 lielajā finālā: Team Spirit pret Gaimin Gladiators

Aizraujoša Dota sērija

Šī ir viena no gada aizraujošākajām Dota sērijām. Abas komandas patiešām ir savas spēles virsotnē. Nebrīnītos, ja tas aizietu uz 5 spēlēm un grūti nosaukt, kurš iznāks virsū.

Komandas gars TI12

Team Spirit šajā turnīrā patiešām dominēja un bija pirmā komanda, kas iekļuva The International Dota 2 lielajā finālā. Tā nav zaudējusi nevienu sēriju un ir zaudējusi tikai dažas atsevišķas spēles. Daudzas komandas patiesi baidās stāties pretī Yatoro, un tas ir pamatota iemesla dēļ.

Lai gan galvenā uzmanība bieži tiek pievērsta Spirit's carry spēlētājiem, viņu atbalsta duets Mira un Miposhka ir viens no labākajiem spēlē. Paies ilgs laiks, līdz kāds aizmirsīs par Mipoškas spēles uzvarētāju Enchantress spēlēm šajā turnīrā.

Viņi ir kļuvuši arvien spēcīgāki, un, lai gan Gaimin Gladiators būs viņu visgrūtākā cīņa, ja kāds tos var pārvarēt, tas ir Team Spirit.

Gaimina gladiatori ir TI titāni

Gaimin Gladiators ir viena no iespaidīgākajām komandām Dota vēsturē. Viņi ir uzvarējuši katrā Major un DreamLeague, kā arī viņi ir uzvarējuši Liquid apakšējā iekavās. Lai gan fani atzīst viņu sasniegumus, daudziem ir apnicis redzēt, kā viņi uzvar katrā lielajā finālā. Vai viņi to var izdarīt vēl vienu reizi?

Lielāko gada daļu visi skatieni ir vērsti uz viduslīniju Kvinu, taču šķiet, ka Diračjo ir tas, kam jāskatās. Ļoti talantīgam spēlētājam ar milzīgu varoņu kopu vajadzētu būt pat vislabākajam trīcējam.

Ja mums būtu jāizsaka prognoze, mēs teiktu, ka Team Spirit būtu jāspēj izcīnīt uzvaru. Viņi nav zaudējuši nevienu Lielo finālu, ja vien ir tikuši tik tālu. Neatkarīgi no iznākuma šis fināls noteikti ieies Dota vēsturē.

Starptautiskā Dota 2 lielā fināla drafti

1. spēle – 14:00 PDT / 17:00 EDT / 21:00 GMT / 22:00 CET

Jaunākās ziņas

Optimizējiet savu VALORANT spēli, izmantojot smieklīgus krustpunktus
2023-11-26

Optimizējiet savu VALORANT spēli, izmantojot smieklīgus krustpunktus

Ziņas