Ziņas

October 29, 2023

Ringmaster: Jaunais Dota varonis, kas atklāts TI12

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserAija ZariņaLocaliser

Valve ir oficiāli paziņojis par jauna Dota varoņa Ringmaster ierašanos TI12. Lai gan šobrīd informācija ir ierobežota, tuvāko mēnešu laikā ir paredzēts atklāt vairāk informācijas.

Ringmaster: Jaunais Dota varonis, kas atklāts TI12

Ringmaster - jauns varonis

Videoklipā, kas tika publicēts īsi pirms TI12 Grand Finals, Valve apstiprināja, ka Ringmaster tiks izlaists 2024. gada sākumā. Videoklipā tika demonstrēts Axs spokainā cirka tematikā mežā, dzenoties pēc mehāniskā cirka džungļu ložņa. Tas izraisījis pieņēmumus, ka jaunajam varonim varētu būt lamatas elements. Beigās Cirvi ievilināja spēlē Pārbaudi savu spēku un ātri nogalināja Ringmaster, kurš izcēlās no Iron Maiden līdzīgas struktūras.

Jaunā Dota varoņa loma

Ringmaster reklāmas attēlā ir cirka tēma, un tajā tiek izsmieti vairāki varoņi, tostarp Pērtiķu karalis, Kunka, Cirvis, Mirana un Gaismas glabātājs. Lai gan tas nesniedz daudz norādes, tas liecina, ka Ringmaster, iespējams, būs tuvcīņas varonis, iespējams, ar izbīdāmām mehāniskām rokām. Ņemot vērā, ka iepriekšējais varonis Muerta bija tālvadības izlūkošanas pārnēsātājs, Dota fani var paredzēt jaunu tuvcīņas varoni.

Nākamajā gadā Valve Dota faniem ir aizraujoši plāni, un tikai laiks atklās visu izmaiņu apjomu.

Jaunākās ziņas

Optimizējiet savu VALORANT spēli, izmantojot smieklīgus krustpunktus
2023-11-26

Optimizējiet savu VALORANT spēli, izmantojot smieklīgus krustpunktus

Ziņas