Ziņas

November 3, 2022

Paf mākoņa sertifikāts Esport Bettors

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserAija ZariņaLocaliser

Daudzas tīmekļa vietnes sniedz lietotājiem iespēju spēlēt iecienītākos videospēļu turnīros. Lasītāji var apmeklēt EsportRanker ja viņi vēlas meklēt labākās pieejamās esporta derību vietnes. Paf izceļas ar savu neseno mākoņa sertifikātu. Šī attīstība, iespējams, piesaistīs esporta derības, kuri vēlas uzticamu sistēmas saskarni.

Paf mākoņa sertifikāts Esport Bettors

Paf esports bukmeikers darbojas mākoņtehnoloģijā. Tas ļauj vietnei darboties pēc iespējas efektīvāk. Agrāk esport bukmeikers bija prasījis dārgus serverus uz vietas. Tomēr, izmantojot mākoņsistēmu, vietne vairāk budžeta var novirzīt klientu pieredzes uzlabošanai. Daudzi bukmeikeri šī iemesla dēļ paļaujas uz trešās puses krātuvi. 

Paf ir viens no retajiem esporta uzņēmumiem, kas ir ieguvis ISO 27017 sertifikātu. Tā ir augstākā pieejamā verifikācija, kad runa ir par izcilību mākoņu kiberdrošībā. Tāpēc ir loģiski, ka arī Paf turpmākajos gados varētu piedzīvot jaunu klientu pieaugumu.

Kad spēlētājs meklē īstās esporta derību vietnes, viņš izvēlēsies tās, kas atbilst konkrētiem kritērijiem. Tas var ietvert lielisku bonusa akciju piedāvāšanu, dažādus esport tirgus un 24/7 klientu atbalstu. Tomēr vissvarīgākais faktors būs drošība. Spēlētājs uzticēs vietnei konfidenciālus datus par savu identitāti un bankas informāciju. 

Nozare bieži atsaucas uz licencēm kā leģitimitātes zīmi. Ja klients vēlas papildu drošības līmeni, viņš var izvēlēties Paf. Viņu nesenā mākoņdatošanas sertifikācija dod viņiem priekšrocības pār konkurējošiem esporta bukmeikeru uzņēmumiem.

Koncentrēšanās uz Zviedrijas tirgiem

No otras puses, ir pazīmes, ka Paf nesasniegs globālu auditoriju. Tas ir saistīts ar to, ka viņi koncentrējas uz Ziemeļvalstīs dzīvojošiem spēlētājiem. Piemēram, 2021. gadā uzņēmums iegādājās zīmolus, kas galvenokārt apkalpoja Zviedrijas klientus. Rezultātā Paf kļuva par sesto lielāko azartspēļu operatoru valstī. 

Šajā periodā Paf izpilddirektors Kristers Fahlsteds paziņoja, ka uzņēmums pārņems tikai tās azartspēļu vietnes, kas mudina uz atbildīgām azartspēlēm. Viņš arī paskaidroja, ka šādām vietnēm vajadzētu būt diezgan lielai un izveidotai klientu bāzei.

Tā nav nejaušība, ka Paf ir mērķējis uz Zviedriju. Viņu galvenā mītne atrodas Ālandu salās, teritorijā, kas robežojas ar Zviedriju un Somiju. Kristers Fahlsteds ir teicis, ka viens no galvenajiem Paf mērķiem ir kļūt par "vadošo spēlētāju Zviedrijas licencētajā tirgū". Tāpēc esporta derību fani, kas atrodas ārpus Skandināvijas, var būt vīlušies.

Izpratne par ievainojamībām

Ir vairāki iemesli, kāpēc Paf nesenā mākoņa sertifikācija būs esporta derību nozares skaudība. ISO 27017 verifikācija ietver iespējamo ievainojamību analīzi un dzīvotspējīgu risinājumu izstrādi. Kibernoziedzība kļūst arvien sarežģītāka. Lai to risinātu, bukmeikerim būs nepieciešams prakses kodekss, kas atpazīst jaunākos draudus. 

Izmantojot mākoņtehnoloģiju, tiek apdraudēti gan klientu, gan pakalpojumu sniedzēju dati. Paf ir paziņojis, ka regulāri pārskata savu ISMS (Informācijas drošības pārvaldības sistēmu), lai tā būtu pēc iespējas efektīvāka. ISO sertifikāta iegūšana liecina, ka šai vietnei ir ieviesta izcila tehniskā drošība.

Ja cita esporta derību vietne vēlas atdarināt šos panākumus, tai vispirms būs jāmaina sava politika. Tas varētu ietvert pilnīgu drošības sistēmas remontu. Tā vietā, lai gaidītu, kamēr viņu pašreizējais bukmeikers uzlabos viņu drošību, spēlētājs varētu pāriet uz Paf. Tomēr, kā minēts iepriekš, vietne galvenokārt ir paredzēta cilvēkiem, kas dzīvo Ziemeļvalstu valstīs.

Ārpus Esporta

Tāpat jāuzsver, ka esporta tirgi ir tikai viens no Paf aspektiem. Uzņēmums piedāvā arī regulāras sporta derības un kazino spēles, tostarp galda spēles un spēļu automātus. Viņu vietnes esport derību sadaļa piedāvā tikai a populārāko spēļu nosaukumu izvēle. Tajos ietilpst CS:GO, Dota 2, League of Legends un Starcraft 2. 

Paf nepatiks tiem, kas meklē nišas esport pieredzi. Tā vietā tas ir paredzēts spēlētājiem, kuri vēlas plašu vietni ar vislabāko iespējamo mākoņtehnoloģiju drošību.

Joprojām liels tirgus

Esporta derību ainava joprojām ir plaša. Tikai tāpēc, ka Paf ir augstākā līmeņa drošības sertifikāts, tas nenozīmē, ka lielākā daļa spēlētāju pulcēsies uz viņu vietni. Tirgū ir pārāk liels piesātinājums, lai tas notiktu. Esporta fani ar specializētām interesēm ir izplatīti dažādās vietnēs.

Visticamāk, ka šīs jaunākās ziņas liks daudziem bukmeikeri uzlabot savu vispārējo drošību. Par laimi, likumīgās vietnes jau ir diezgan drošas. Reti, bet ne neiespējami, ka šīs vietnes cieš no kiberuzbrukumiem. 

Klienti var sevi aizsargāt, izvēloties pareizos pakalpojumu sniedzējus. To var noteikt, izlasot pārskatus, kuros galvenā uzmanība pievērsta viņu mākoņsistēmu drošības ierakstiem. Paf ir pierādījis, ka mūsdienu esporta bukmeikeri var būt pēc iespējas drošāki. Arī citi uzņēmumi varētu kopēt šo piemēru.

Jaunākās ziņas

Optimizējiet savu VALORANT spēli, izmantojot smieklīgus krustpunktus
2023-11-26

Optimizējiet savu VALORANT spēli, izmantojot smieklīgus krustpunktus

Ziņas