Ziņas

October 31, 2023

Optimizējiet savus Nexus Blitz panākumus ar labākajiem čempioniem

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserAija ZariņaLocaliser

Nexus Blitz ir ierobežota laika spēles režīms League of Legends, kas piedāvā spēlētājiem unikālu un ātru pieredzi. Šajā rakstā mēs sniegsim jums sarakstu ar labākajiem čempioniem, kuri spēlē Nexus Blitz.

Optimizējiet savus Nexus Blitz panākumus ar labākajiem čempioniem

S līmeņa čempioni

S līmeņa čempioni ir spēcīgākie Nexus Blitz. Šiem čempioniem ir augsts uzvaru līmenis un tie var ievērojami palielināt jūsu izredzes uz uzvaru. Daži no S līmeņa čempioniem ir Lukss, Sveins, Tariks un Lilija.

A līmeņa čempioni

A līmeņa čempioni ir arī spēcīgi Nexus Blitz. Lai gan tie nav tik spēcīgi kā S līmeņa čempioni, tie joprojām ir stabila izvēle, kas var veicināt jūsu komandas panākumus. Daži no A līmeņa čempioniem ir Darius, Cho'Gath, Jarvan IV un Jinx.

B līmeņa čempioni

B līmeņa čempioni nav spēcīgākie, taču tie var būt efektīvi, ja tie ir savienoti pārī ar konkrētiem čempioniem vai komandu sastāviem. Šiem čempioniem bieži ir pūļa kontroles spējas vai instrumenti, kas uzlabo komandas sadursmes potenciālu. Daži no B līmeņa čempioniem ir Ashe, Alistar, Caitlyn un Galio.

C līmeņa čempioni

C līmeņa čempioni ir ļoti situācijas izvēlēti. Lai tie būtu efektīvi, tiem ir nepieciešamas augsta līmeņa mehāniskās prasmes, vai arī tos var izmantot kā pretsparu konkrētiem ienaidnieka izvēlēm. Daži no C līmeņa čempioniem ir Briar, Illoai, Master Yi un Twitch.

D līmeņa čempioni

D līmeņa čempioni ir Nexus Blitz vājākās izvēles iespējas. Ieteicams izvairīties no spēlēšanas ar šiem čempioniem, jo ​​tie var būtiski neietekmēt spēļu iznākumu. Daži no D līmeņa čempioniem ir Zeri, Gnar, Quinn un Gangplank.

Visbeidzot, spēlējot Nexus Blitz, ir svarīgi izvēlēties čempionus no augstākajiem līmeņiem, lai palielinātu izredzes gūt panākumus. Tomēr, izvēloties čempionu, ir svarīgi ņemt vērā arī savu spēles stilu un vēlmes. Eksperimentējiet ar dažādiem čempioniem un atrodiet tos, kas vislabāk atbilst jūsu spēles stilam. Veiksmi un izklaidējieties Nexus Blitz!

Jaunākās ziņas

Optimizējiet savu VALORANT spēli, izmantojot smieklīgus krustpunktus
2023-11-26

Optimizējiet savu VALORANT spēli, izmantojot smieklīgus krustpunktus

Ziņas