Ziņas

October 28, 2023

Gaimin Gladiators triumfē pār Team Liquid starptautiskajā turnīrā 12

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserAija ZariņaLocaliser

Mačs starp Team Liquid un Gaimin Gladiators The International 12 bija ļoti gaidīts, un to skatījās daudzi. Team Liquid fani cerēja uz izpirkšanas stāstu, bet diemžēl tas tā nebija paredzēts.

Gaimin Gladiators triumfē pār Team Liquid starptautiskajā turnīrā 12

Ērkšķis šķidruma pusē

Gaimin Gladiators visu gadu ir pastāvīgi pierādījis, ka ir lielisks Team Liquid pretinieks. Šis mačs nebija izņēmums, jo GG vēlreiz demonstrēja savu pārsvaru. Viņu uzvara pār Liquid neapšaubāmi veicinās viņu motivāciju gaidāmajai sezonai.

Spēles svarīgākie momenti

Pirmajā spēlē Team Liquid parādīja savu prasmi un izturību. Neraugoties uz to, ka sākotnēji Mika Luna atpalika nogalināšanā, joprojām bija spēks, ar kuru bija jārēķinās, nodrošinot labāko fārmu visas spēles garumā. Galvenā cīņa pie Dire Rosh bedres pavērsa paisumu par labu Liquid, novedot viņus pie uzvaras pirmajā spēlē.

Tomēr otrajā spēlē Gaimins Gladiators atspēlējās. Ace's Lone Druid pick apvienojumā ar Harpoon un Radiance uzbūvi uz lāča izrādījās pārāk daudz, lai Liquid varētu rīkoties. Tas parādīja, kāpēc Gaimin Gladiators ir pelnījis savu augsto vietu TI 12.

Trešā spēle bija izmisuma situācija Liquid, jo Zai's Kentaur cīnījās pret Dyrachyo's Weaver. Līdz 20. minūtei bija skaidrs, ka spēle bija ļoti labvēlīga Gaimina Gladiators.

Skatoties uz priekšu

Lai gan Team Liquid tas bija neapmierinošs gada noslēgums, viņi nav slikta komanda. Lai gan var būt iespēja mainīt sarakstu, ir svarīgi atzīt viņu konsekventu sniegumu visas sezonas garumā. Viņi ir spēlējuši izcili labi, vienkārši atpaliekot no labākās puses. Tuvojoties nākamajai sezonai, Liquid būs iespēja atiestatīt un atgriezties spēcīgākam.

Tas var būt Team Liquid ceļojuma beigas The International 12, taču tas noteikti nav beigas viņu klātbūtnei Dota 2 ainā. Līdzjutēji nākotnē var sagaidīt vairāk no šīs talantīgās komandas.

Jaunākās ziņas

Optimizējiet savu VALORANT spēli, izmantojot smieklīgus krustpunktus
2023-11-26

Optimizējiet savu VALORANT spēli, izmantojot smieklīgus krustpunktus

Ziņas