Roku e-sporta derību apskats 2024 - Biežāk Uzdotie Jautājumi

RokuResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonussBonuss $1000 + 150 bezmaksas griezieni
Tiešraides tērzēšana ir atvērta visu diennakti
Daudz dažādu akciju
Mobilā lietotne
Uzticams
Verificēts
Drošs
Tiešraides tērzēšana ir atvērta visu diennakti
Daudz dažādu akciju
Mobilā lietotne
Roku is not available in your country. Please try:
Biežāk Uzdotie Jautājumi

Biežāk Uzdotie Jautājumi

Spēle sasalst vai nesākas. Ko man darīt?

Mēģiniet atsvaidzināt lapu. Neuztraucieties par datu zudumu. Spēle atsāksies no punkta, kad tā tika pārtraukta. Ja tas nedarbojas un pārlūkprogramma atkal sasalst, mēģiniet to restartēt. Ja tas nedarbojas, mēģiniet notīrīt pārlūkprogrammas kešatmiņu. Ja neviens no iepriekšminētajiem risinājumiem nedarbojas, lūdzu, sazinieties ar atbalsta personālu.

Cik ātri tiek izņemti līdzekļi?

Izņemšanas pieprasījumu apstrādes laiks svārstās no 0 līdz 48 stundām. Nedēļas nogalēs līdzekļu izņemšana nav atļauta. Maksājuma ātrums tiek noteikts atkarībā no jūsu izvēlētā izņemšanas veida. Vairumā gadījumu līdzekļi tiek nosūtīti ātri; piemēram, maksājumus ar kredītkartēm banka apstrādā 1-3 bankas dienu laikā.

Kas ir bonusa likmes?

Likmes tiek veiktas visā azartspēļu procesā tajās spēlēs, kuras ir atļautas saskaņā ar bonusa noteikumiem. Veicot derības, jūsu likmes uzkrājas, līdz šīs summas kopējā vērtība sasniedz mērķa vērtību. Parasti tā ir bonusa summa, kas reizināta ar likmes summu. Piemēram, ja bonuss ir 100 € un likme ir 50 €, jums būs jāveic likmes, kuru kopējā summa ir: 100 € 50 = 5000 €, lai pabeigtu derību.

Kas man jādara, ja es nevaru derēt uz bonusu?

Lūdzu, izlasiet bonusa noteikumus un nosacījumus. Iespējams, jūs mēģināt likt likmes, pārkāpjot noteikumus. Piemēram, jūs veicat likmi uz likmi, kas ir lielāka par pieļaujamo likmi, vai spēlējat spēli, kas nepieļauj bonusa likmi. Ja derību slēdzēja pusē nav kļūdu, viņam nekavējoties jāsazinās ar klientu atbalsta dienestu.

Vai es varu piekļūt Roku no jebkura tīmekļa pārlūkprogrammas?

Tā kā vietne izmanto jaunāko HTML5 formu, visām standarta pārlūkprogrammām, piemēram, Firefox, Chrome un Safari, jābūt ar to saderīgām. Ja rodas problēmas ar oficiālās vietnes rādīšanu, meklējiet pārlūkprogrammas jauninājumus.