Ziņas

November 7, 2023

Pievienojieties Fortnite Reboot Rally un nopelniet bezmaksas kosmētiku!

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserAija ZariņaLocaliser

Fortnite Reboot Rally ir atgriezies vēl vienu kārtu! Šī neregulārā Epic pasākuma mērķis ir atgriezt spēlē zaudējušos spēlētājus. Sadarbojoties ar jaunu vai atgriežošu spēlētāju, jūs varat nopelnīt bezmaksas kosmētiku un baudīt īpašas balvas Fortnite OG sezonas laikā.

Pievienojieties Fortnite Reboot Rally un nopelniet bezmaksas kosmētiku!

Pārstartēšanas izaicinājumi

Reboot Rally ir izaicinājumu kopums, kurā spēlētājiem tiek uzdots "pārstartēt" citu spēlētāju. Šī akcija sākās ar jaunāko sezonu 3. novembrī. Lai piedalītos, spēlētājiem ir jāizpilda spēles uzdevumi, lai atbloķētu jaunu kosmētikas komplektu.

Kā piedalīties

Lai pievienotos Reboot Rally Fortnite OG versijai, jums jāsadarbojas ar spēlētāju, kurš ir spēlējis Fortnite mazāk nekā 2 stundas 30 dienu laikā līdz 2. novembrim. Ja pazīstat kādu, kas atbilst prasībām, mudiniet viņu sākt spēli un pievienoties jūsu ballītei.

Atlīdzības iegūšana

Kad esat izveidojis ballīti, varat iesaistīties spēlēs un kopā izpildīt īpašus uzdevumus. Pabeidzot šos uzdevumus, abi spēlētāji saņems bezmaksas kosmētiku. Atlīdzības par Fortnite Reboot Rally šoreiz ietver:

  • Infernal GG Emoticon (50 punkti)
  • Burning Dragon Wrap (100 punkti)
  • Skerran Glider (150 punkti)
  • Knight's Treachery Pickaxe (200 punkti)

Kā nopelnīt punktus

Lai atbloķētu šos priekšmetus, jums ir jāiegūst punkti. Katrs uzdevums Fortnite Reboot Rally cilnē dos jums noteiktu punktu skaitu. Ja daži uzdevumi izrādās pārāk sarežģīti, varat koncentrēties uz vieglākajiem, lai uzkrātu pietiekami daudz punktu, lai visu atbloķētu.

Secinājums

Novembra Fortnite Reboot Rally ir lieliska iespēja iesaistīties spēlē un nopelnīt bezmaksas kosmētiku. Spēlētāju skaitam pieaugot līdz rekordlīmenim, noteikti būs piemēroti spēlētāji, kurus varat piesaistīt, lai pievienotos Reboot Rally. Nepalaidiet garām šo iespēju izbaudīt spēli un iegūt ekskluzīvas balvas!

Jaunākās ziņas

Optimizējiet savu VALORANT spēli, izmantojot smieklīgus krustpunktus
2023-11-26

Optimizējiet savu VALORANT spēli, izmantojot smieklīgus krustpunktus

Ziņas