Parimatch atstāj Krieviju, paplašinās Indijā

Ziņas

2022-06-09

Parimatch ir viena no labākajām uzticamajām esporta derību vietnēm, kur spēlētāji vienmēr var likt likmes uz saviem iecienītākajiem sporta veidiem, turnīriem vai futbola klubiem. Parimatch piedāvā tiešsaistes derības, aktuālās sporta ziņas un čempionātu kopvērtējumu. Derību nodrošinātājs nodrošina arī detalizētu statistiku un ikdienas analīzi. Spēlētāji var likt likmes uz vairāk nekā divdesmit sporta veidiem no vairāk nekā piecdesmit valstīm. Šie pasākumi aptver vairāk nekā divsimt līgas, kurās katru dienu notiek vairāk nekā 500 sporta notikumu.

Parimatch atstāj Krieviju, paplašinās Indijā

Darbības pārtraukšana Krievijā

Pēc visu juridisko un tehnisko darbību veikšanas Parimatch Tech ir izņēmis savu zīmolu no tirgus Krievijā. Parimatch Tech 2022. gada martā paziņoja, ka aiziet no Krievijas tirgus sakarā ar iebrukumu Ukrainā.

2016. gadā Betring LLC parakstīja partnerību ar Parimatch Tech, lai Krievijā pārvaldītu zīmolu Parimatch. Betring saņēma visas tiesības izmantot Parimatch preču zīmi Krievijā šī līguma ietvaros. Tomēr Ukrainas uzņēmums Parimatch Tech nosūtīja Betring izbeigšanas dokumentus, lai pārtrauktu Parimatch zīmola darbību Krievijā. Turklāt uzņēmumam Betring bija jāierobežo Parimatch preču zīmes izmantošana vietējos sponsorēšanas līgumos.

Šī atcelšana nozīmē, ka visi Parimatch reklāmas materiāli, emblēmas, krāsas, globālie vēstnieki un saukļi ir aizliegti Krievijā. Turklāt visiem vietējiem vēstniekiem ir aizliegts izmantot Parimatch zīmolu.

Pašreizējā plānā nav atgriešanās datuma

Saskaņā ar Parimatch izpilddirektora Romāna Sirotiāna teikto, Krievijas karš pret ukraiņu tautu un valsti neļāva viņiem izmantot Krievijas zīmolu un digitālos risinājumus. Tādējādi Parimatch pārtrauca palīdzēt visām operatīvajām un tehniskajām darbībām un atsauca savu preču zīmi.

Maksimatch Tech līdzizpilddirektors Maksimatch Liaško uzskatīja, ka valdes lēmums aiziet no Krievijas tirgus tika izpildīts pareizi. Jebkāda Parimatch zīmola izmantošana Krievijā tiks uzskatīta par intelektuālā īpašuma pārkāpumu. Viņi atkārtoti uzsvēra, ka lēmums nebija pārveidošana vai zīmola maiņa. Franšīze ir pilnībā slēgta.

Team Spirit partnerības pārtraukšana

Daudzas esporta organizācijas ir pārtraukušas vai samazinājušas savu darbību Krievijā vai ar Krievijas organizācijām sakarā ar Krievijas iebrukumu Ukrainā. Pēc Parimatch aiziešanas no Krievijas tirgiem, derību biznesa un Krievijas esporta organizācijas Komandas gars ir priekšlaicīgi pārtraukuši sadarbību.

Janvārī uzņēmumi paziņoja, ka paplašinās sadarbību. Parimatch Tech Esports vadītājs Stepans Šulga reaģēja uz lēmumu, sakot, ka viņiem nav savstarpēju pretenziju, jo visas partnerības saistības ir izpildītas. Tomēr viņi uzskata, ka tas bija vienīgais veids, kā viņiem tikt garām, jo konflikta laikā bija grūti strādāt.

Kopš tā laika Parimatch ir aizturējis savus esporta attīstības mērķus, lai veltītu savus resursus palīdzības sniegšanai Ukrainai cīņā. Pēc Krievijas iebrukuma uzņēmums februārī nolēma pārtraukt Krievijas darbību. Ir iekļauta arī tā Parimatch Tech platforma, kas nodrošina tehnoloģiskos risinājumus operatoriem valstī.

Tāpat Team Spirit ir pārcēlis savu galveno mītni no Krievijas uz Belgradu, Serbiju. Turklāt grupa paziņoja, ka pagaidām atliks ieceres paplašināt savu infrastruktūru Maskavā.

Parimatch bija godīgs un uzticams partneris, ar kuru Team Spirit nodibināja savstarpēju sapratni visās situācijās, norāda Team Spirit izpilddirektors Ņikita Čukalins. Viņš izteica pateicību par trīs gadu produktīvu darbu komandas vārdā, un šī piespiedu šķiršanās viņiem nesagādāja nekādu prieku. Komandai ir skaidra izpratne par pašreizējo situāciju un tā strādā kopā ar Parimatch, neizvirzot viena otrai apsūdzības.

Pievilcīgākas derību iespējas Indijā

Jauno iniciatīvu uzsāka PMI, pakalpojumu uzņēmums, kas palīdz Parimatch plānot un īstenot tā paplašināšanas stratēģiju. Uzņēmums ir sajūsmā par spēļu nozares izaugsmi valstī.

Parimatch Exchange ir a jauns veids, kā veikt derības tiešsaistē kas ir pielāgojamāks, ienesīgāks un patīkamāks. Parimatch ir paziņojis par savas derību biržas atvēršanu, tiešsaistes platformu, kas ātri kļuva pazīstama kā jauna veida esport derības. Lietotājiem ir vairāk iespēju likt likmes un laimēt, jo jaunajos tirgos ir pieejams plašs likmju klāsts. Ātrums, ar kādu tiek pieņemtas likmes, kā arī citas īpašības ir izcilas.

PMI, pakalpojumu uzņēmums, kura uzdevums ir izstrādāt un īstenot Parimatch paplašināšanas plānu, paziņoja par jauno iniciatīvu, norādot, ka spēļu nozare valstī pieaug. Parimatch Exchange ir unikāla derību platforma, kas apvieno tradicionālās un vispārējās derības. Tas uzlabo derību efektivitāti un efektivitāti dažādos veidos.

Labākas izredzes ar Exchange

Ir viens ļoti pievilcīgs aspekts: var veikt likmi un nodrošināt nozīmīgāku koeficientu, bet tas ir jāatbalsta un jāsaskaņo citam spēlētājam. Lietotāji gūst labumu no augstām likmēm un lielākas caurskatāmības attiecībā uz derību veicēju skaitu un kopējo derību summu. Apgrozījums vienmēr ir redzams, parādot par pasākumu samaksātās summas. Ja cita persona vēlas derēt, birža ļauj klientiem veikt lielākas likmes.

Parimatch Exchange platforma ir pievilcīgāka un efektīvāka derību veikšanai, jo tā apvieno tradicionālās un tiešsaistes derības. Slāņu un atbalstītāju likmes tiek saskaņotas ātrāk, saskaņojot abas puses. Izmantojot Parimatch Exchange, derību slēdzēji ir uzlabojuši savas izredzes un ieguvuši noderīgas zināšanas. Tas arī ļauj klientiem veikt likmes vienam pret otru neatkarīgi no tā, vai notikums notiek vai nē, tiklīdz ir panākta vienošanās par likmes summu. Tās galvenais darbības pamats ir līdzīgs biržai. Klienti liek likmes uz dažādiem sporta notikumiem visā pasaulē.

Jaunākās ziņas

Fortnite derību pamati
2023-03-30

Fortnite derību pamati

Ziņas

Kazino akcija

Loot.bet:Saņemiet savu 100 € depozīta bonusu
Spēlēt tagad

18+ | Spēlējiet atbildīgi | gamblingtherapy.org | Tiek piemēroti N&N

ThunderPick
ThunderPick:Saņemiet depozīta bonusu līdz 500 €

18+ | Spēlējiet atbildīgi | gamblingtherapy.org | Tiek piemēroti N&N

Betsafe
Betsafe:Reģistrācijas bonuss - 100% līdz pat €25 + €10 bezmaksas likmes

18+ | Spēlējiet atbildīgi | gamblingtherapy.org | Tiek piemēroti N&N

Neizlaidiet šādus bonusa piedāvājumus

Loot.bet
Loot.bet
100 € depozīta bonuss
Iemaksas metodes
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Saņemt bonusuLoot.bet pārskatīt

18+ | Spēlējiet atbildīgi | gamblingtherapy.org | Tiek piemēroti N&N

ThunderPick
ThunderPick
500 € depozīta bonuss
Saņemt bonusuThunderPick pārskatīt

18+ | Spēlējiet atbildīgi | gamblingtherapy.org | Tiek piemēroti N&N

Close