Ziņas

October 30, 2023

Guild Esports nodrošina 1 miljona sterliņu mārciņu ieguldījumu, lai paplašinātos MENA reģionā

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserAija ZariņaLocaliser

Starptautiskā esporta organizācija Guild Esports ir paziņojusi, ka ir parakstījusi abonēšanas līgumu, lai savāktu līdz 1 miljonu mārciņu. Investīcijas nāk no ievērojama esporta, satura veidošanas un mediju zīmola.

Guild Esports nodrošina 1 miljona sterliņu mārciņu ieguldījumu, lai paplašinātos MENA reģionā

Biznesa darbības paplašināšana

Guild Esports plāno izmantot līdzekļus, lai paplašinātu savu uzņēmējdarbību, īpašu uzmanību pievēršot Tuvo Austrumu Ziemeļāfrikas (MENA) reģionam. Tiek prognozēts, ka līdz 2026. gadam šajā reģionā būs 88 miljoni spēlētāju, padarot to par daudzsološu esporta tirgu.

Investīciju informācija

Miljonu dolāru investīcijas ietver divus beznosacījumu maksājumus 250 000 mārciņu apmērā. Turklāt ir arī trešā abonēšanas daļa par £500 000, kas ir atkarīga no sarunām un plašāka komerciāla līguma noslēgšanas starp zīmolu un ģildi.

Iespējas izmantošana

Guild Esports atzīst pieaugošo starptautisko apetīti pēc esporta, īpaši MENA reģionā. Izpilddirektors Jasmine Skee uzsver, ka šis ieguldījums ir ļoti svarīgs, lai veicinātu viņu redzējumu kļūt par vadošo starptautisko esportu un uz spēlēm vērstu mediju zīmolu.

Saikņu padziļināšana

Guild Esports cer padziļināt saites ar investīciju zīmolu, jo uzskata, ka tas ir papildinošs bizness. Šī partnerība palīdzēs Guild Esports nostiprināt savas pozīcijas šajā nozarē un nostiprināt savu klātbūtni MENA reģionā.

Reģistrējieties GI Daily, lai saņemtu jaunākās ziņas un atjauninājumus tieši savā iesūtnē.

Jaunākās ziņas

Optimizējiet savu VALORANT spēli, izmantojot smieklīgus krustpunktus
2023-11-26

Optimizējiet savu VALORANT spēli, izmantojot smieklīgus krustpunktus

Ziņas