Unibet e-sporta derību apskats 2024 - Konts

UnibetResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
Bonuss100% sveiciena bonuss līdz 100 €
Uzticams kopš 1997. gada Leģendārā sporta grāmata
Uzticams
Verificēts
Drošs
Uzticams kopš 1997. gada Leģendārā sporta grāmata
Unibet is not available in your country. Please try:
Konts

Konts

Unibet konta izveide ir ātra un vienkārša. To var iestatīt, izmantojot klēpjdatoru vai mobilo tālruni dažu minūšu laikā. Kad konts ir izveidots, spēlētājs var piekļūt esportam, izmantojot jebkuru no šīm ierīcēm. Konta iestatīšana ir šāda;

Vispirms spēlētājs dosies uz Unibet mājaslapu un atlasīs pievienošanās pogu. Poga novedīs jauno spēlētāju uz vairākiem soļiem. Pirmais solis ir ievadīt derīgu e-pasta adresi un apstiprināt to. Pēc tam ievadiet vārdu un uzvārdu, tālruņa numuru, fizisko adresi, atrašanās vietu un citu informāciju.

Kad šīs darbības būs pabeigtas, spēlētājam būs jāpiesakās, izmantojot norādīto kodu. Pēc veiksmīgas pieteikšanās spēlētājs ievadīs bankas rekvizītus un veiks iemaksu, kas tiks ieskaitīta viņa kontā, lai spēlētājs varētu pilnvērtīgi piedalīties tiešsaistes spēlēs.

Konta izveide nav grūta, jo soļu skaits ir mazs un tiešas. Spēlētājam ir jānorāda personiskā informācija, kas ietver vārdu, adresi un valsts nosaukumu. Spēlētājam jāiesniedz arī aktīvs tālruņa numurs, e-pasts, identifikācijas karte un bankas konta vai kartes informācija, lai veiktu iemaksu. Apsveikuma bonuss parasti seko pēc konta izveides.