Overwatch derības: ērts ceļvedis iesācējiem

Overwatch League

2023-01-05

Ethan Tremblay

Tiešsaistes esporta derībām ir sava daļa izaicinājumu. Var būt grūti definēt Overwatch derības ar daudziem operatoriem un visiem, kam ir jāsaprot sprūda punkti dažādos spēles režīmos un iespējās.

Overwatch derības: ērts ceļvedis iesācējiem

Pat ņemot vērā to visu, Overwatch derības joprojām ir sarežģītas. Tā ir sarežģīta spēle, kurā bieži vien ir grūti noteikt labāko rīcības veidu, jo tiek spēlēts liels skaits mainīgo. 

Šeit mēs ievadām attēlu. Šis ir mūsu profesionālais Overwatch tiešsaistes derību ceļvedis un dažas idejas un taktikas to efektīvai veikšanai. Pirms pirmās Overwatch likmes veikšanas turpiniet lasīt, lai uzzinātu visu, kas jums jāzina.

Kas ir Overwatch?

Overwatch ir pasaulē pazīstama spēļu izstrādātāja Blizzard Entertainment radījums. Spēlē ir apvienoti tādi MOBA aspekti kā Dota un League of Legends ar tradicionālajām pirmās personas šāvēja spēlēm. Overwatch ir interesants esports, ko skatīties, un tas ir viens no faktoriem, kāpēc šis tituls ir ievērojams esporta derību jomā.

Blizzard izlaida Overwatch turpinājumu 2022. gada 4. oktobrī. Overwatch 2 ietvēra vairākas jaunas funkcijas un atjauninājumus, kā arī dažus jaunus varoņus. Tāpat kā CS: GO totalizatorā, arī Overwatch 2 ir ievērojamas komandas sastāva maiņas visu maču laikā, padarot to par lielisku kandidātu tiešsaistes derībām. Overwatch 2 ir potenciāla zelta raktuves derību veicējiem, kuri ir pazīstami ar spēli un komandām un var paredzēt, kas notiks.

Spēles, kas iepriekš bija 6 pret 6, tagad ir 5 pret 5, padarot atsevišķu spēlētāju sniegumu ievērojami svarīgāku. Citi ievērojami atjauninājumi un papildinājumi ietver sešas jaunas kartes, tostarp New Queen Street, Colosseo, Circuit Royal Esperança, Midtown un Parasoa. Dažas no šīm kartēm ietver jauno "Push spēles režīmu". Overwatch 2 tagad ir ping mehānisms, kas līdzīgs Apex Legends.

Vai Overwatch ir vērts veikt derības?

Joprojām pastāv šaubas, vai OW2 stimulēs paplašināšanos Overwatch tiešsaistes derības. Tomēr, ņemot vērā Overwatch 2 izlaišanu kā bezmaksas iespēju, šķiet loģiski sagaidīt, ka spēles spēlētāju bāze ievērojami paplašināsies. Spēles panākumi esportā var būt saistīti ar tās pieaugošo profilu spēļu kopienā.

Overwatch vienmēr ir bijusi nepielūdzama spēle par sliktu sniegumu. Tā kā Overwatch 2 sacensības tiek spēlētas, pamatojoties uz 5 pret 5, nevis 6 pret 6, mazākajām izmaiņām var būt liela ietekme uz spēles iznākumu. Tas rada lielākas nekā parasti Overwatch spēļu rezultātu svārstības, tomēr šķiet, ka lielākajā daļā sēriju joprojām dominē favorīti. Bet, ņemot vērā iepriekš minētos faktorus, sajukumi joprojām ir iespējami. Īpaši tas attiecas uz Overwatch līga, kur komandu saraksti mēdz būt lielāki.

Soli pa solim Overwatch derību ceļvedis

Mēs saglabāsim šo daļu īsi. Lūk, veicot piecas vienkāršas darbības kā derēt vietnē Overwatch:

  1. Izvēlieties uzticamu un drošu eSportsbook kas piedāvā Overwatch tiešsaistes derības.
  2. Kad esat izlēmis par Overwatch derību vietni, dodieties uz reģistrēšanās lapu un sniedziet nepieciešamo informāciju. Atcerieties, ka jums kaut kas būs jāpārbauda un jāapstiprina vēlāk, tāpēc izmantojiet savu faktisko informāciju.
  3. Nākamais solis ir atrast spēli vai spēles, uz kurām vēlaties likt likmes. Tā kā jūs ļoti vēlaties likt likmes vietnē Overwatch, iespējams, vēlēsities doties uz OWL (Overwatch League) derību tirgu.
  4. Nelietojiet tikai savu instinktu pēc tam, kad esat atklājis spēli, kas izklausās daudzsološi. Uzziniet pēc iespējas vairāk par statistiku, sastāvu un visām sastāva izmaiņām vai pielāgojumiem, ko grupa varētu veikt. Atrodot pēc iespējas vairāk informācijas par abām komandām, varat izdarīt izglītotāku izvēli.
  5. Kad esat pieņēmis lēmumu, novērtējiet risku un noguldiet līdzekļus. Maksājuma ekrānam var piekļūt, izvēloties depozīta pogu (vai ko līdzīgu). Izvēlieties savu iecienītāko maksājuma veidu, ievadiet vēlamo maksājuma summu un turpiniet ar nepieciešamo autorizāciju.
  6. Overwatch tiešsaistes derību pēdējais posms ir vienkāršs. Atgriezieties pie spēles, kuru izvēlējāties otrajā solī, izvēlieties savu iecienītāko likmes veidu, iestatiet savu likmi un noklikšķiniet uz "likt likmi" vai kaut ko līdzīgu. Tagad viss, kas jums jādara, ir redzēt, vai jūsu likme izdodas.

Izplatītākie Overwatch likmju veidi

Jūs varat veikt vairākas dažādas likmes uz Overwatch spēlēm un turnīriem. Labākās Overwatch derību vietnes piedāvā šāda veida likmes:

Turnīra uzvarētājs

Šāda veida likme, kas pazīstama kā "tiešā likme", tiek likta uz iespējamo sacensību čempionu. Tas prasa pareizu spriedumu un izpratni par konkurējošo komandu salīdzinošajām stiprajām pusēm un trūkumiem. Tomēr tā ir diezgan vienkārša likme.

Mača uzvarētājs

Atkal, šī ir diezgan vienkārša likme. Atliek tikai izvēlēties, kura puse uzvarēs individuālajā mačā. Atkal, neskatoties uz šīs derības šķietamo vieglumu, ir rūpīgi jāpārzina katras komandas stiprās puses un jaunākā forma. Jūs varat likt vairākas no šīm derībām vienā derības biļetē. Šī stratēģija, kas pazīstama kā "akumulators" vai "parlay", ir ideāli piemērota, lai veiktu derības uz turnīra favorītiem, un tā ir pieejama lielākajā daļā Overwatch derību vietņu.

Kartes uzvarētājs

Overwatch spēles var iedalīt kartēs. Šeit jūs veicat derības tajā pusē, uz kuru domājat, ka uzvarēsiet noteiktu karti. Varat arī likt likmes uz to, cik karšu, jūsuprāt, kāda puse uzvarēs mačā. Vēl viens veids, kā likt likmes uz mačā uzvarēto karšu skaitu, ir spēlēt azartspēles kartes handikapu tirgos.

Kopējās kartes

Šī ir likme par to, cik karšu viena komanda kopumā uzvarēs. Tas neatšķiras no likmēm uz kopējo vārtu skaitu futbola vai hokeja spēlē.

Tiešraides derības

Likmes tiešraidē, dažreiz sauktas par derībām spēles laikā, ir reaktīvs likmju formāts populārs konkurētspējīgās videospēlēs, piemēram, Overwatch. Lai veiktu derības šajā līmenī, ir vajadzīgas ne tikai plašas Overwatch zināšanas, bet arī ātra un veikla spriešana. Vislabāk būtu, ja jūs to izmēģinātu, kad esat mazliet vairāk praktizējis Overwatch tiešsaistes derības. Ja vēlaties veikt šo derību, jums vajadzētu meklēt Overwatch derību vietnes, kas to nodrošina.

Padomi efektīvai Overwatch derību stratēģijai

Izstrādājot uzvaras stratēģiju Overwatch tiešsaistes derībām, varat sekot tām pašām idejām par tradicionālajām sporta derībām. Daudzos aspektos derības Overwatch ir salīdzināmas ar citiem komandu sporta veidiem. Šeit ir daži vienkārši paņēmieni, kurus varat izmantot, lai izstrādātu uzvarošu Overwatch esporta derību stratēģiju.

Uzziniet, kā darbojas varoņi

Overwatch ir pirmās personas šāvēja spēle, kurā spēlētāju komandas iejūtas dažādu varoņu lomās. Katram varonim ir savas stiprās un vājās puses, un izpratne par katra varoņa priekšrocībām un trūkumiem ir viena no vissvarīgākajām Overwatch derību sastāvdaļām. Rakstzīmju kompozīciju izpēte ir vissvarīgākā mācība, ja vēlaties uzzināt, kā likt likmes uz Overwatch.

Šie varoņi ir radīti lietošanai pret konkrētiem varoņiem konkrētās situācijās. Jums būs pārsvars pirmsspēles stratēģijā un likmju lēmumos, ja zināt, kuras skaitītājus meklēt. Tā kā ieiešana Overwatch tiešraides likmju straumē, nepazīstot varoņus, ir viena no sliktākajām idejām, ko esam dzirdējuši, mūsu Overwatch derību ceļvedī tai ir prioritāte.

Turklāt spēlētājiem ir atļauts mainīt varoņus jebkurā spēles laikā, tāpēc sekojiet līdzi tam, kurš spēlē un kurš varētu būt jūsu biļete uz Overwatch handikapa derību padomu. Viena korekcija var krasi ietekmēt jūsu likmes nosacījumus, tāpēc sekojiet līdzi iespējamām naudas izņemšanas iespējām, ja jūsu likmes biļete mainīsies slikti.

Veiciet mājasdarbu par spēlētājiem un komandām

Veiksmīgi spēlētāji atzīst, ka informācija ir viņu panākumu atslēga. Ja vēlaties pieņemt saprātīgus lēmumus par Overwatch derībām, jums ir jāseko līdzi visiem Overwatch visuma pašreizējiem notikumiem. Reizēm vērtīgas var būt pat salīdzinoši triviālas baumas. Varat arī izpētīt, izmantojot resursus, piemēram, Overwatch derību Reddit ziņu.

Izmēģiniet spēli pats

Overwatch spēlēšana var sniegt nozīmīgu ieskatu spēlē, tāpat kā futbols var palīdzēt labāk saprast, kā veiksmīgi veikt derības. Šādā veidā varat gūt ieskatu spēlējamo varoņu spējās. Tas var arī parādīt, kā elites spēlētāji uzvedas noteiktos scenārijos.

Pēdējās domas

Likmes uz Overwatch var būt ļoti jautras. Ja veltīsit laiku un pūles, lai veiktu labi informētas likmes, ir pieejamas daudzas iespējamās izmaksas. Ja plānojat likt likmes uz Overwatch, jums ir jāzina daudz par spēli un to, kā to spēlēt, tāpat kā jebkuras citas derības gadījumā.

Turklāt iepazīstieties ar daudzajām Overwatch spēles vai turnīra likmēm. Lai gūtu panākumus Overwatch derībās, jums jāzina, kas notiek sabiedrībā, un ir jābūt sistēmai, kas pārrauga savus līdzekļus. Ja ievērosit šo ekspertu rokasgrāmatu, jūs, iespējams, gūsit zināmus panākumus Overwatch derībās.

Jaunākās ziņas

Fortnite derību pamati
2023-03-30

Fortnite derību pamati

Ziņas