Totalizatoru aplikācijas

Mūsdienu cilvēks vienmēr ir meklējis uzticamus un ērtus veidus, kā orientēties dzīvē. Pateicoties tehnoloģiju attīstībai, tagad ir iespējams piekļūt dažādiem pakalpojumiem jebkurā brīdī un laikā. Piemēram, e-sporta spēļu pasaulē tagad ir vienkāršāk nekā jebkad agrāk pievienoties e-sporta derību lietotnei un sākt derības tiešsaistē.

ESporta derību lietotne ļauj piekļūt savām iecienītākajām eSporta spēlēm, izmantojot mobilās lietotnes. Labā lieta ir tā, ka jums nav jāapmeklē sava eSporta derību vietne, lai pieteiktos un sāktu derības. Tā vietā varat lejupielādēt eSports derību lietotni no vietnes un instalēt to savā Android vai iPhone ierīcē.

e-sporta derību lietotnes ātri aizstāj tradicionālās derību metodes, izmantojot klēpjdatorus un galddatorus. Spēlētāji var likt likmes uz savām iecienītākajām spēlēm jebkur un sekot savām likmēm, vienlaikus darot citas lietas. Mājās vairs neesat saistīts ar darbvirsmu. Pagāja ilgs laiks, līdz e-sporta derību lietotnes tika ieviestas derībās visā pasaulē.

Tā kā lielākā daļa cilvēku izmanto viedtālruņus, e-sporta derību kompānijas ir izmantojušas iespēju izmantot šīs populārās ierīces priekšrocības. E-sporta derību vietnes ir izmantojušas lietotnes, lai sasniegtu vairāk spēlētāju un iegūtu priekšrocības konkurencē.

Section icon
E-sporta derību lietotņu popularitāte

E-sporta derību lietotņu popularitāte

eSporta derību lietotnes ir guvušas popularitāti eSporta azartspēļu entuziastu vidū. Pēc lietotņu lejupielādes viedtālrunī varat piekļūt savai derību vietnei jebkurā vietā un laikā. Neatkarīgi no tā, vai atrodaties autobusa pieturā, atvaļinājumā, vakariņās vai skolā, vietai nav nozīmes. Salīdzinot ar e-sporta derību vietnēm, lietotnes ir guvušas lielu ceļu, uzlabojot lietotāju pieredzi.

Atcerieties, ka eSporta derību vietnē jums ir jāizmanto pārlūkprogramma, jāpiesakās savā kontā un jāsāk derības. Tas viss ir atvieglots, izmantojot eSporta derību lietotnes. Ar vienas pogas pieskārienu viedtālrunis jūs aizvedīs tieši uz derību vietni. Jums būs viegli ritināt dažādas spēles, salīdzināt izredzes un izdarīt likmes. Lietojumprogramma arī atvieglos jūsu likmju ievērošanu.

Lielākā daļa e-sporta derību veicēju vairāku priekšrocību dēļ dod priekšroku derību lietotņu izmantošanai. Pirmkārt, jūs varat piekļūt plašam spēļu klāstam, kas darbojas tāpat kā e-sporta derību vietnē. Vienīgā atšķirība ir tā, ka tas, ko redzat derību vietnē, ir apkopots e-sporta derību lietotnē. Un lieta ir tāda, ka lielākā daļa cilvēku šajā straujajā pasaulē nevēlas tērēt pārāk daudz laika vienai lietai. Tātad jūs izvēlaties kaut ko kompaktu un viegli saprotamu.

Valstis, kurās ir populāras e-sporta derību lietotnes

Izmantojot eSports derību lietotnes, noteikti pārbaudiet, vai jūsu valstī ir pieejama lietotne. Viss, kas jums nepieciešams, ir uzticams internets un nodrošināt, ka varat izmantot lietotni savā reģionā. Valstis, kas ir plaši akceptējušas e-sporta derību lietotnes, ir Dienvidkoreja, ASV, Ķīna, Indija, Apvienotā Karaliste, Vācija, Zviedrija un Krievija, kā arī vairākas citas valstis.

Ir vērts atzīmēt, ka, viedtālruņiem kļūstot pieņemtam visā pasaulē, e-sporta derību lietotnes, visticamāk, tiks izmantotas gandrīz visur. Pārliecinieties, ka atrodat augstas kvalitātes e-sporta derību lietotnes un pārbaudiet, vai cienījami padomi ir tās licencējuši.

E-sporta derību lietotņu popularitāte
E-sporta derību lietotņu plusi un mīnusi

E-sporta derību lietotņu plusi un mīnusi

Pros

 • Ērti. Jūs varat piekļūt savai eSports derību lietotnei jebkurā vietā un laikā, lai veiktu likmes, izmantojot mobilo ierīci.

 • Plaša spēļu izvēle. eSporta derību lietotnes ļaus piekļūt vairākām spēlēm un veikt likmes reāllaikā.

 • Uzticamas bankas pārskaitījuma iespējas. Pēc laimēšanas eSports spēlēs varat veikt iemaksas vai izmaksas.

 • Straumējiet populāras eSporta spēles. Turklāt jūs varat tiešraidē straumēt spēles un veikt likmes uz tām.

Mīnusi

 • Lietotāja pieredze. Saīsināto detaļu dēļ lietotnes var nebūt ideālas ikvienam.

 • Atkarību izraisošs. Jums ir piekļuve lietotnēm jebkurā vietā un laikā, tādējādi vilinot jūs turpināt derības. Tomēr, ja neesat piesardzīgs, varat kļūt atkarīgs no e-sporta derībām.

E-sporta derību lietotņu plusi un mīnusi
Kā lietot eSporta derību lietotnes

Kā lietot eSporta derību lietotnes

Tātad, kas jums jādara, lai sāktu izbaudīt derības uz savām iecienītākajām eSporta spēlēm, izmantojot lietotni? Vispirms mēs jums pastāstīsim, kā izvēlēties pakalpojumu sniedzēju, lejupielādēt viņu e-sporta derību lietotni un iestatīt kontu. Un labā lieta? To visu varat paveikt mazāk nekā piecās minūtēs, un viss, kas jums nepieciešams, ir uzticams interneta savienojums un viedtālrunis, lai sāktu darbu. Tātad, nirsim tieši iekšā.

Kā izvēlēties eSporta derību lietotnes nodrošinātāju

Noteikti izvēlieties uzticamu pakalpojumu sniedzēju, kur varat iegūt visu, ko vēlaties. Atcerieties, ka eSporta derības ir atšķirīgas, un jūs nevēlaties izvēlēties pakalpojumu sniedzēju, kas nepiedāvā jūsu iecienītākās spēles. Tā kā pakalpojumu sniedzēji piedāvās dažādas iespējas, pirms to izvēles vienmēr ir obligāti jāpaveic mājasdarbs.

Vispirms ir jāpārbauda, vai pakalpojumu sniedzējs ir vērsts uz eSportu. Izvēloties pakalpojumu sniedzējus, kas koncentrējas uz eSportu, jūs varat saprast, ka viņi zina savu nišu un piedāvā kvalitatīvus pakalpojumus. Uzziniet, vai viņiem ir cienījamu licencēšanas padomes licence un vai viņiem ir atļauja darboties jūsu reģionā.

Lietojumprogrammām ir arī jānodrošina jūsu personiskās informācijas un naudas drošība. Lietojot lietotni, meklējiet pakalpojumu sniedzējus, kas piedāvā ekskluzīvas priekšrocības, piemēram, prēmijas un akcijas. Jūs gūsit labumu, spēlējot spēles, izmantojot šādus piedāvājumus. Visbeidzot pārbaudiet iekraušanas ātrumu. Ja informācijas ielāde no viņu vietnes aizņem pārāk ilgu laiku, tam vajadzētu būt sarkanam brīdinājumam.

Kā lejupielādēt lietotni

Tagad, kad esat izvēlējies pakalpojumu sniedzējus, ir pienācis laiks uzzināt, kā varat lejupielādēt lietotni. Diemžēl jūs neatradīsit eSporta derību lietotnes App Store vai Google Play veikalā.

Lieta ir tāda, ka Google neļauj piedāvāt šādas lietotnes savos tirgos. Taču tas nenozīmē, ka beigsies jūsu e-sporta derības, izmantojot lietotnes. Atverot eSporta derību vietni, jūs atradīsit iespēju lejupielādēt tās lietotni. Jums būs jālejupielādē lietotne no turienes un jādodas uz nākamo darbību.

Kā izveidot kontu

Jūs esat lejupielādējis lietotni. Atliek izveidot kontu ar savu eSports derību lietotni. Jūs atklāsiet, ka eSports derību lietotnēs būs dažādi veidi, kā izveidot kontus. Pirms procesa sākšanas pārbaudiet, kas ir nepieciešams jūsu e-sporta derību lietotnei.

Piemēram, dažas lietotnes prasīs jūsu vārdu, tālruņa numuru, e-pasta adresi, mājas adresi, dzimšanas datumu, jūsu iecienītā mājdzīvnieka vārdu un jūsu valsts nosaukumu. Jums ir jāievada pareizā informācija. Tomēr, ja jums šķiet, ka lietotne pieprasa pārāk daudz personas datu, atrodiet citu, kas jums noderēs labāk.

Kad jums ir pilnībā funkcionējoša eSports derību lietotne, jūs varēsiet viegli piekļūt dažādām spēlēm un veikt likmes uz tām. Atšķirībā no citām ierīcēm, piemēram, klēpjdatoriem vai galddatoriem, viedtālruņa izmantošana piedāvās atšķirīgu azartspēļu pieredzi. Tas ir tāpēc, ka eSports derību lietotnes saspiež to informāciju lietotnē, lai palīdzētu jums ātri piekļūt visam nepieciešamajam reāllaikā.

Kā lietot eSporta derību lietotnes
Populāras eSporta derību lietotņu maksājumu metodes

Populāras eSporta derību lietotņu maksājumu metodes

Kāpēc jūs pievienojaties eSporta derību lietotnei? Pirmkārt, jūs vēlaties pievienoties un veikt likmes uz savām iecienītākajām spēlēm, un tas ir labāks veids, kā pavadīt brīvo laiku. Otrkārt, iespējams, jūs meklējat aizraujošu veidu, kā likt likmes un nopelnīt naudu. Jums būs jāizvēlas dažādas maksājuma metodes, kas palīdzēs iemaksāt un izņemt skaidru naudu. Dažas populāras maksājumu metodes eSports derību lietotnēs ietver:

 • E-maki. Šis ir elektronisks process, kas ļauj veikt tiešsaistes darījumus, izmantojot datorus vai viedtālruņus. Piemēram, lielākā daļa e-sporta derību lietotņu ir plaši pieņēmušas e-maku izmantošanu, lai nodrošinātu e-naudas iemaksu un izņemšanu.

 • Paysafe. Šī ir elektroniska programmatūra, līdzīga e-makiem, kas ļauj veikt e-naudas darījumus no viena punkta uz otru, izmantojot datorus vai viedtālruņus. Populārākās e-sporta derību lietotnes pieņem Paysafe, jo tā piedāvā drošu naudas pārskaitīšanas veidu.

 • Neteller. Šo digitālo maku izmanto, lai pārsūtītu e-naudu no viena tirgotāja pie cita. Spēlētāji var izmantot Neteller, lai reāllaikā iemaksātu vai izņemtu savu e-naudu no dažādām e-sporta derību lietotnēm.

 • Bitcoin. Šai virtuālajai valūtai (kriptovalūtai) darījumiem nav nepieciešami starpnieki, piemēram, bankas. Bitcoin nesen ir pieņemts lielākajā daļā eSporta derību vietņu, lai nodrošinātu uzticamas iemaksas un izņemšanas metodes.

 • Kredītkartes. Šī ir banku izsniegta plastikāta karte, kas ļauj saviem klientiem iegādāties preces un pakalpojumus uz kredīta. Kredītkaršu piemēri ir American Express, Chase, MasterCard un Visa. Turklāt spēlētāji var iemaksāt skaidru naudu savos eSporta kontos, izmantojot kredītkartes.

Populāras eSporta derību lietotņu maksājumu metodes
Kā mēs vērtējam un pārskatām derību pakalpojumu sniedzējus

Kā mēs vērtējam un pārskatām derību pakalpojumu sniedzējus

Pirms eSporta derību lietotņu vērtēšanas un pārskatīšanas mēs iekļaujam vairākus faktorus. Daži no tiem ietver:

 • Pieejamība. Mēs dodam priekšroku lietotnēm, kurām ir viegli piekļūt un kurās ir viegli pārvietoties. Šādas lietotnes piedāvā augstas kvalitātes lietotāja pieredzi, un lielākam skaitam klientu patiks to izmantošana.

 • Drošība. Drošībai ir nozīme, ja ir jānorāda personas dati. Neviens nevēlas, lai viņu personiskā informācija tiktu nodota trešām personām.

 • Atbalsts. Izmantojot eSporta derību lietotnes, var rasties problēmas, un tas palīdz, ja klienti izmanto lietotnes ar uzticamu klientu apkalpošanu. Spēlētājiem ir jāpiekļūst atbalsta komandai, izmantojot e-pastu, tālruni un tiešsaistes tērzēšanu visu diennakti.

 • Popularitāte. Lietojot kaut ko plaši pieņemtu, cilvēks jūtas pārliecināts. Spēlētāji, veicot derības, dod priekšroku populārām eSporta derību lietotnēm. Šādas lietotnes piedāvā uzticamus pakalpojumus; tādējādi cilvēkam ir iemesls justies ērti.

 • Drošība. Liela nozīme ir tam, cik droša ir eSporta derību lietotne. Spēlētāji uzticēs lietotnei savu grūti nopelnīto naudu. Viņi nevēlas izmantot lietotnes, kas nenodrošina viņu naudu un pakļauj viņu kontus krāpniekiem.

Uzņēmuma vietne šifrēta ar drošību, piemēram, SSL sertifikātiem. Šī ir pirmā lieta, ko meklēs pieredzējušākie spēlētāji. Viņi vēlas nodrošināt, lai viņu iecienītākās lietotnes darbotos likumīgi un ka tām ir licence un izsniegti drošības sertifikāti.

Kā mēs vērtējam un pārskatām derību pakalpojumu sniedzējus