Tūlītēja izmaksa

Tūlītējas izņemšanas bukmeikers ir tāds, kas ļaus spēlētājiem izņemt savus laimestus un izmaksāt tos 24 stundu laikā. Laiks, kas nepieciešams, lielā mērā ir atkarīgs no izmantotās kazino vai esporta derību vietnes un valsts, kurā spēlētājs atrodas. Šobrīd ir tikai dažas tiešsaistes eSport derību vietnes, kas ASV un Austrālijā ļaus veikt tūlītēju naudas izņemšanu.

Lai atrastu pareizo tūlītējās izņemšanas vietni, lietotājiem ieteicams veltīt laiku, lai veiktu pienācīgu rūpību. Lietotāju atsauksmju lasīšana sniegs skaidru priekšstatu par to, cik ātri katra vietne atmaksājas. Ne vienmēr ir iespējams noteikt izņemšanas procesa efektivitāti, vienkārši izmantojot vietnes norādītos laika grafikus.

Daži sola tūlītēju izņemšanu 24 stundu laikā, taču tas var aizņemt ilgāku laiku. Daži varētu teikt, ka 72 stundas, bet tas var būt uzreiz. To ietekmē arī spēlētāja izmantotās pārsūtīšanas metodes veids. Dažreiz vienīgais veids, kā patiesi uzzināt, ir to pārbaudīt.

Tiešsaistes esporta derības ir kļuvušas ārkārtīgi populāras, un tāpēc spēlētājiem ir tik svarīgi pārliecināties, ka viņi izmanto pareizo vietni – tādu, kas ātri un efektīvi apstrādās viņu darījumus.

Section icon
Labākās tūlītējās izņemšanas eSport derību vietnes 2021. gadā

Labākās tūlītējās izņemšanas eSport derību vietnes 2021. gadā

Tūlītēja izņemšana ir pieejama no vairākām populārākajām esporta derību vietnēm.

 • 1xBetĀtrākā naudas izņemšanas metode ir Bitcoin, kur darījumus var pabeigt 15 minūšu laikā.

 • Betfair ir populārākā vietne ar ātro līdzekļu iespēju, kur naudu var pārsūtīt uz bankas kontu dažu sekunžu laikā. Tas darbojas klientiem, kuriem ir Visa debetkarte vai priekšapmaksas karte.

 • Paddy Power kopš 2019. gada piedāvā tūlītēju naudas izņemšanu. Atkal tas ir paredzēts klientiem, kuri izmanto Visa Debet vai priekšapmaksas karti.

 • Ladbrokes piedāvā ātro līdzekļu iespēju Visa Debit lietotājiem, bet neizmanto vārdu "tūlītējs". Process joprojām darbosies dažu stundu laikā.

 • Koraļļi piedāvā ātro līdzekļu izņemšanu ar maksimālo summu £2000, un valsts līdzekļi jāsaņem četru stundu laikā.

 • Viljams Hils ir vīzu tiešā sistēma četru stundu izņemšanai.

 • Betwayātrā iespēja ir naudas izņemšana no tīmekļa maka, kur var paiet līdz 24 stundām, līdz tas parādās kontā.

 • Bet365 ir tūlītēja vīzas debeta iespēja ar daudz lielāku maksimālo summu nekā citām metodēm.

 • Rivarly ir vietne, kur ātrākā iespēja ir e-maciņš, piemēram, Skrill, un tas aizņem līdz 24 stundām.

 • 22Bet piedāvā arī ātras e-maka iespējas naudas izņemšanai 24 stundu laikā.

Labākās tūlītējās izņemšanas eSport derību vietnes 2021. gadā
Kāpēc dažiem bukmeikeru pakalpojumiem ir nepieciešams tik ilgs laiks, lai izmaksātu?

Kāpēc dažiem bukmeikeru pakalpojumiem ir nepieciešams tik ilgs laiks, lai izmaksātu?

Dažās eSporta derību vietnēs nebūs neviena, kas visu diennakti nodarbojas ar naudas izņemšanu, un, ja tā nenotiek, tad tam vajadzētu būt klientam sarkanajam karogam, jo viņi labprāt ņem naudu visu diennakti. Viņiem ir jāspēj nekavējoties apstrādāt izņemšanas pieprasījumus.

Dažos gadījumos klients, iespējams, nav veicis pareizo verifikācijas procesu, un, ja šīs darbības joprojām nav veiktas, vietne, iespējams, vēlēsies iegūt vairāk informācijas pirms atteikuma pieprasījuma apstrādes. Personas apliecības piemēri, kas viņiem varētu būt nepieciešami, ir pase, autovadītāja apliecība un adreses apliecinājums. Ieteicams pārliecināties, ka šīs darbības tiek pabeigtas pēc iespējas ātrāk, lai nebūtu jāgaida, kad ir nepieciešama izņemšana.

Klientam arī jābūt ļoti piesardzīgam attiecībā uz jebkuru vietni, kuras izņemšanas pieprasījuma apstrāde aizņem vairāk nekā vienu dienu. Daži no viņiem kavē maksājumus, lai mudinātu spēlētājus turpināt derības ar laimestu, nevis pārskaitīt tos uz ārēju kontu. Nav pamatota iemesla, lai nevienai vietnei būtu nepieciešams vairāk par dienu, lai izmaksātu naudu, tāpēc, tiklīdz spēlētājs atrod vietni, kas to dara, viņam vienkārši jāiztukšo konts un jāatrod cita vietne.

Kāpēc dažiem bukmeikeru pakalpojumiem ir nepieciešams tik ilgs laiks, lai izmaksātu?
Vai no derību vietnes var izņemt jebkādu naudas summu?

Vai no derību vietnes var izņemt jebkādu naudas summu?

Ir dažas vietnes, kas var ierobežot summu, ko lietotājs var izņemt jebkurā laikā. Pirms sākat lietot vietni, ieteicams to pārbaudīt iepriekš. Piemēram, ja ir £50 izņemšanas limits, bet lietotājam ir £100, tas nozīmē vairākkārtēju izņemšanu, lai varētu tikt pie savas naudas.

Ikvienam, kurš izmanto e-sporta derību vietni, ir ieteicams pārliecināties, ka viņiem ir visātrākās naudas izņemšanas metodes. Izņemšanas ātrumam ir divi elementi. Pirmais ir laiks, kas vietnei nepieciešams, lai apstrādātu pieprasījumu. Otrais ir laiks, kas nepieciešams izvēlētajai izņemšanas metodei, lai apstrādātu pieprasījumu to beigās.

E-maks tiek uzskatīts par vienu no ātrākajām iespējām, un PayPal ietilpst šajā kategorijā, taču tas ir patiešām pieejams tikai Apvienotajā Karalistē un Eiropā. Pašlaik ASV nav e-maka sistēmas. Nākamā ātrākā sistēma ir eTransfer. Tas ir savienojums starp tirgotāju un lietotāja bankas kontu. Iemaksas un izņemšana notiek ātri, un tirgotājam nekad netiek atklāta faktiskā bankas konta informācija.

Vai no derību vietnes var izņemt jebkādu naudas summu?
Bukmeikeru plusi un mīnusi ar izmaksu 24 stundu laikā

Bukmeikeru plusi un mīnusi ar izmaksu 24 stundu laikā

Tūlītējas izņemšanas esport derību vietņu izmantošanai ir dažas priekšrocības un trūkumi. Pozitīvā puse:

 • Ātra izmaksa 24 stundu laikā nozīmē, ka lietotājs daudz ātrāk varēs piekļūt savai naudai. Tas viņiem sniegs vairāk iespēju turpināt spēlēt šajā vietnē vai citā vietnē.

 • Tas parāda, ka tiešsaistes esport derību vietne lielā mērā koncentrējas uz klientu apkalpošanu, nevis cenšas noturēt sava klienta naudu pēc iespējas ilgāk.

 • Ar tik daudzām metodēm, kā izņemt naudu no esport derību vietnēm, noteikti ir ātra metode, kas būs piemērota gandrīz katram klientam, tāpēc nevienam nevajadzētu gaidīt savu naudu ilgāk par 24 stundām.

 • Ātri darījumi nozīmē, ka nauda vietnē pavada mazāk laika un ir mazāk kārdinājumu veikt spontānas likmes.

No otras puses, 24 stundu izņemšanas vietnei gandrīz nav nekādu trūkumu, lai gan lietotāji varētu vēlēties apsvērt, ka tas var nebūt vissvarīgākais viņu pakalpojumā. Daži lietotāji varētu izvēlēties labas kvalitātes klientu apkalpošanu vai plašu e-sporta veidu klāstu, uz kuriem veikt likmes.

Bukmeikeru plusi un mīnusi ar izmaksu 24 stundu laikā