Likme uz PUBG Global Championship 2023

Ir daži tiešsaistes esport turnīri, kas ir lielāki par PUBG Global Championship. Tajā tiek gaidīti bezmaksas spēles Battle Royale augstākā ranga spēlētāji. Šis nosaukums ir guvis milzīgus panākumus mobilajās ierīcēs. Tomēr turnīrs notiek tikai datorā. Tas galvenokārt ir tāpēc, ka PUBG Mobile Club Open (PMCO) jau piedāvā platformu mobilajiem spēlētājiem. PUBG korporācija katru gadu organizē PGC.

Norises vieta var atšķirties atkarībā no gada. 2021. gadā tas notika Inčhonā, Dienvidkorejā. Tiešsaistes esporta derību vietnes parasti koncentrējas uz notikumiem, kas piedāvā lielu balvu fondu labākajiem spēlētājiem. PGC gadījumā tie bija milzīgi USD 4 340 000. Rezultātā turnīrā bija daudz azartspēļu tirgu. Pro spēlētāji no visas pasaules tika aicināti piedalīties. Ķīnas delegācija piedalījās LAN vietā, nevis Inčhonā.

Flag

No matches found, please try:

lv Country FlagCheckmark

Loot.bet

lv Country FlagCheckmark
BonusSaņemiet savu 100 € depozīta bonusu

18+ | Spēlējiet atbildīgi | gamblingtherapy.org | Tiek piemēroti N&N

Show less...Rādīt vairāk
Saņemt bonusu
 • Izcils Esport spēļu klāsts
 • Liela sporta veidu dažādība
 • Augstas vērtības akcijas un bonusi
Show less...
Rādīt vairāk
 • Izcils Esport spēļu klāsts
 • Liela sporta veidu dažādība
 • Augstas vērtības akcijas un bonusi

Loot.bet ir izcils esporta pakalpojumu sniedzējs, kas ir ļoti ieteicams tā uzticamības un izcilā pakalpojuma dēļ. Kā ilgstošas ESports opcija šis pakalpojumu sniedzējs ir izpelnījies labu reputāciju spēlētāju vidū kopš tā izveides 2016 . Pateicoties izcilībai un apņemšanās nodrošināt vislabāko iespējamo esporta pieredzi, Loot.bet ir kļuvusi par labāko spēlētāju izvēli visā pasaulē.

BonusSaņemiet depozīta bonusu līdz 500 €

18+ | Spēlējiet atbildīgi | gamblingtherapy.org | Tiek piemēroti N&N

Show less...Rādīt vairāk
 • Augstas vērtības akcijas un bonusi
 • Sacensības
 • Kriptovalūtas depozīta metodes
Show less...
Rādīt vairāk
 • Augstas vērtības akcijas un bonusi
 • Sacensības
 • Kriptovalūtas depozīta metodes

ThunderPick ir izcils esporta pakalpojumu sniedzējs, kas ir ļoti ieteicams tā uzticamības un izcilā pakalpojuma dēļ. Kā ilgstošas ESports opcija šis pakalpojumu sniedzējs ir izpelnījies labu reputāciju spēlētāju vidū kopš tā izveides 2017 . Pateicoties izcilībai un apņemšanās nodrošināt vislabāko iespējamo esporta pieredzi, ThunderPick ir kļuvusi par labāko spēlētāju izvēli visā pasaulē.

BonusReģistrācijas bonuss - 100% līdz pat €25 + €10 bezmaksas likmes
Show less...Rādīt vairāk
 • Tiešraides derības
 • Labākā programmatūra, no kuras izvēlēties
 • Liels depozītu metožu klāsts
Show less...
Rādīt vairāk
 • Tiešraides derības
 • Labākā programmatūra, no kuras izvēlēties
 • Liels depozītu metožu klāsts

Betsafe ir izcils esporta pakalpojumu sniedzējs, kas ir ļoti ieteicams tā uzticamības un izcilā pakalpojuma dēļ. Kā ilgstošas ESports opcija šis pakalpojumu sniedzējs ir izpelnījies labu reputāciju spēlētāju vidū kopš tā izveides 2006 . Pateicoties izcilībai un apņemšanās nodrošināt vislabāko iespējamo esporta pieredzi, Betsafe ir kļuvusi par labāko spēlētāju izvēli visā pasaulē.

Pasākuma formāts

Pasākuma formāts

Neskatoties uz to, ka tā ir viena no nozarēm lielākajiem esporta turnīriem, PUBG notikums tikai nesen izveidoja konsekventu noteikumu kopumu. 2021. gadā tika paziņots, ka komandu starta vieta tiks noteikta, pamatojoties uz punktu noteikumu. Pirmās nedēļas laikā viņi tiek sadalīti grupās pa astoņiem, pirms sacenšas apļa spēļu sērijā.

Pēc pabeigšanas sešpadsmit labākajām grupām ir jāpiedalās nākamajā posmā ar nosaukumu Weekly Survival. Katru darba dienu notiek sešpadsmit augsta oktānskaitļa spēles. Katra komanda, kas kvalificēsies, iekļūs iknedēļas finālā. Tomēr, lai to sasniegtu, viņiem ir jāsasniedz "vistas vakariņas".

Lielās izdzīvošanas posmā visas labākās komandas sacenšas piecpadsmit maču sērijā. Šim posmam, visticamāk, tiks pievērsta liela uzmanība no esport turnīru derību faniem. Visbeidzot, pēc diezgan sarežģītas trases, tiek kronēts Pasaules čempions.

Par PUBG

Spēles laikā, PUBG spēlētājiem ir jālec ar izpletni uz salas kartes. Viņi var sacensties atsevišķi vai četru cilvēku komandā. Standarta spēles garums ir 30 minūtes. Šajā laikā kartes izmērs samazināsies, liekot spēlētājam stāties pretī ienaidniekiem. Galvenais mērķis ir cīnīties līdz nāvei, līdz paliek viens spēlētājs vai komanda.

Zilais spēka lauks virzās tālāk iekšzemē, un ikviens, kas noķerts ārpus tā perimetra, pastāvīgi zaudēs veselību. Kad spēlētāji pirmo reizi iestāsies, viņi būs neapbruņoti. Viņiem ir jāmeklē ēkās pieejamie ieroči, uzlabojumi un veselības preces. Izejmateriālu atrašana ir panākumu atslēga.

Parādās nelielas īslaicīgas sarkanas zonas, kurās tiek nomests bumbu straumes. Spēlētājiem ir jāizvairās no šīm zonām augstā bīstamības līmeņa dēļ. Reizēm lidmašīna nomet kastes ar speciālu aprīkojumu. Tomēr kastu atrašanās vietas mēdz piesaistīt arī ienaidnieku komandas.

Kā tiek uzvarētas spēles

Tā kā šis ir viens no lielākajiem e-sporta turnīriem, čempiona spēlētājam būs nepieciešams augsts prasmju līmenis un stratēģija. Šajā spēlē ir zināms veiksmes elements. Saņemamo preču atrašanās vietas ir nejaušas. Labi spēlētāji zinās, kādus materiālus meklēt. Tas būs atkarīgs no viņu iepriekš izplānotās taktikas.

Piemēram, dažas komandas meklēs transportlīdzekli, lai droši un ātri pārvietotos pa karti. Citi spēlētāji uzkrās veselības pakas, lai izdzīvotu pēc iespējas vairāk ienaidnieka tikšanās. Ir prātīgi iepriekš izvēlēties konkrētu ieroci. Esport čempionātos priekšroka tiek dota tāla darbības rādiusa ieročiem, piemēram, snaipera šautenēm. Tie ļauj spēlētājiem ar precizitāti izvilkt pretiniekus no attāluma. Neatkarīgi no konkrētās taktikas visiem augstākā ranga spēlētājiem ir jābūt ātriem refleksiem. 1 pret 1 tikšanās laikā parasti uzvar ātrākais cilvēks.

Pasākuma formāts
Kāpēc PUBG globālais čempionāts ir populārs?

Kāpēc PUBG globālais čempionāts ir populārs?

Labākie esporta turnīri piedāvā vairākas svarīgas līdzības derību cienītājiem. Spēlei jābūt viegli saprotamai. Jo vienkāršāk tas ir, jo lielāka iespēja, ka solītājs varēs paredzēt tiešu uzvarētāju. PUBG noteikumi ir vienkārši. Uzvar pēdējais spēlētājs, kurš stāv.

Tomēr ir arī svarīgi, lai esport līgas būtu patīkami skatīties. Ja spēlmanim mači ir garlaicīgi, tas negatīvi ietekmēs viņa kopējo azartspēļu pieredzi. The PUBG globālais čempionāts ir piepildīta ar aizraujošu darbību. Kaujas un sprādzieni ir katras spēles galvenā sastāvdaļa. Pat tad, ja persona zaudē likmi, viņš joprojām var izbaudīt šo izrādi.

Spēļu ilgums ir vēl viens iemesls, kāpēc tik daudziem cilvēkiem patīk PUBG. Standarta režīmā spēle tiks garantēta 30 minūšu laikā. Ja ātri pēc kārtas notiek vairākas spēles, spēlētājiem ir iespēja izdarīt likmju sēriju. Ātrais PUBG ātrums konkurē ar tradicionālajiem sporta veidiem, piemēram, regbiju un futbolu. Tas ir skaidrs izskaidrojums esporta popularitātes pieaugumam kopumā.

Kāpēc PUBG globālais čempionāts ir populārs?
PUBG globālā čempionāta uzvarētāju komandas

PUBG globālā čempionāta uzvarētāju komandas

Līdz 2021. gada PUBG globālā čempionāta beigām, uzvarējusī esport komanda bija NewHappy. Otrajā vietā ierindojās Heroic, Virtus.Pro un TSM. Team Liquid saņēma īpašu balvu par iespaidīgāko komandu. Trīs spēlētāji tika atzīti par visvairāk nogalinātajiem. Tie bija Jeemzz no Team Liquid, kā arī Pag3 un TeaBone no Heroic. Lai gan Gen.G Esports nesasniedza nevienu no augstākajām vietām, viņi saņēma All-PGC balvu.

No esporta turnīru saraksta ir maz tādu, kas sniedz pietiekamu atzinību vairāk nekā vienai komandai. PGC saprot, ka pat tie, kas ieņem piekto vietu, joprojām ir ievērojami konkurenti. Spēlētājiem ir tendence likt likmes, pamatojoties uz to, kurš galu galā iegūs lielāko balvu fonda daļu. Tomēr PGC dod viņiem iespēju veikt vairāk specializētu likmju.

Mēneša sacensību laikā finālā iekļuva 32 komandas. Uzskatot, tik liels skaits spēlmaņiem varētu apgrūtināt tiešu uzvarētāja prognozēšanu. Ja tā, viņi varētu veikt konkrētāku likmi. Piemēram, viņi var likt likmes uz to, kam, viņuprāt, būs vislielākais nogalināto skaits vai kurš nobrauks vislielāko attālumu kartē.

PUBG globālā čempionāta uzvarētāju komandas
Lielākie PUBG turnīra mirkļi

Lielākie PUBG turnīra mirkļi

Nav jēgas tiešsaistes esporta derības turnīros, ja notikumu nav patīkami skatīties. PGC pievilcība ir tāda, ka jebkurā mačā var gadīties negaidīti brīži. Pēdējā konkursa laikā varēja izvēlēties no daudziem svarīgākajiem punktiem.

Kādā brīdī Dienvidkorejas spēlētājs Salute ceļojis džipā. Viņi sāka ņemt uguni no ienaidnieka, kas paslēpās kalnā. Neskatoties uz lielo ātrumu, Salutei izdevās likvidēt pretinieku dažu sekunžu laikā.

Jeemzz no Norvēģijas vienā mačā palika malā bez seguma. Viņi pamanīja trīs cilvēku grupu, kas bija saspiedusies ap džipu. Šādā situācijā parasti ir zems izdzīvošanas līmenis. Katrs no ienaidniekiem būtu varējis viņu viegli nocirst. Tomēr Džemzs vienkārši izmeta virkni granātu no tālas distances. Viņi nolaidās ar pārsteidzošu precizitāti un nosūtīja visus trīs.

Somu spēlētājs Pag3 bija izcils konkurents visu turnīra daļu. Viņa neaizmirstamākais brīdis bija, kad viņu padzina divi transportlīdzekļi un aizveda tos ar triecienšauteni un granātas. Tas parādīja, ka šajā spēlē spēlētāji var uzvarēt, ja viņi vienkārši stāv uz vietas un ātri pārvietojas.

Lielākie PUBG turnīra mirkļi
Kur un kā likt likmes uz PUBG Global Championship

Kur un kā likt likmes uz PUBG Global Championship

Tā kā PUBG ir tik labi pazīstams esporta kopienā, ir daudz bukmeikeru vietņu, kas piedāvā likmes, lai piedalītos akcijā. Labā vietnē būs tirgi, kuros būs pieejami lielākie esporta turnīri. Tas ietvers PUBG globālo čempionātu. Ir svarīgi veikt nelielu izpēti, lai noteiktu, kurš bukmeikers piedāvā vislielākās izredzes. Likmes nav jāaprobežojas ar vienkārši uzvarošās komandas prognozēšanu. Ir vietnes, kas piedāvā labākas iespējas un vairāk pielāgotu derību iespēju.

Veicot derības uz PUBG globālo čempionātu, ir saprātīgi izmantot visus apsveikuma piedāvājumus. Vēlami arī vairāku likmju reizinātāji. Tas ir saistīts ar lielo spēļu skaitu, kas notiek sacensību laikā. Tiešraides derību platformas labi darbosies azartspēlēm PGC. Ir daudzi mainīgie, kas var pagriezt tabulas par labu komandai. Tāpēc visvairāk vēlams varētu būt dinamiskāks derību likšanas stils.

Mēnesi ilgās konkurences sākumā ne visi tirgi tiks atvērti. Bukmeikeru uzmanība PGC būs vislielākā pēdējos posmos. Ja spēlētājiem ir grūti atrast azartspēļu vietnes, kas atbilst pasākumam, viņi var vienkārši gaidīt, līdz turnīrs sasniegs savu virsotni.

Kur un kā likt likmes uz PUBG Global Championship

Neizlaidiet šādus bonusa piedāvājumus

Loot.bet
Loot.bet
100 € depozīta bonuss
Iemaksas metodes
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Saņemt bonusuLoot.bet pārskatīt

18+ | Spēlējiet atbildīgi | gamblingtherapy.org | Tiek piemēroti N&N

ThunderPick
ThunderPick
500 € depozīta bonuss
Saņemt bonusuThunderPick pārskatīt

18+ | Spēlējiet atbildīgi | gamblingtherapy.org | Tiek piemēroti N&N

Close