Intel Extreme Masters

Intel Extreme Masters ir viena no lielākajām esport turnīru sērijām pasaulē. Tā ir globāla parādība, ko sponsorē Intel un kas notiek daudzās dažādās pasaules valstīs. Tas pieder Electronic Sports League (ESL), Vācijas esporta organizatoram, kas ir pazīstams ar vairākiem spēļu turnīriem.

Ideja par to radās 2006. gadā pēc tam, kad ESL apzinājās vispasaules esporta pasākuma potenciālu. Tas saņēma līdzekļus no Intel un tika nosaukts par Intel Extreme Masters. Sacensībām ir nelieli pasākumi visa gada garumā, kas noved pie "Grand Final" pasākuma, kas notiek CeBIT Hannoverē, Vācijā.

Viss, kas jums jāzina par Intel Extreme Masters

Viss, kas jums jāzina par Intel Extreme Masters

Sākumā tajā bija tikai Counterstrike 1.6 turnīri, taču šobrīd tajā ir rīkoti turnīri kopumā 11 spēlēs, no kurām divas bija Counter-Strike: Global Offensive un StarCraft II.

Intel Extreme Masters turnīri ir notikuši tādās pilsētās kā Katovice, Toronto, Guandžou, Ņujorka un Dubaija. Intel Extreme Masters pēdējā Counterstrike: Global Offensive turnīra galvenā balva bija 100 000 USD.

Viss, kas jums jāzina par Intel Extreme Masters
Viss par CS: GO

Viss par CS: GO

Counter-Strike: globāla ofensīvaCS:GO ir viens no visvairāk skatītajiem un spēlētākajiem Intel Extreme Masters esport turnīriem. 2020. gadā tas ieguva vairāk nekā 1 miljonu skatījumu. CS:GO ir bezmaksas pirmās personas šāvēja (FPS) spēle, kas tika izlaista 2012. gadā.

Sākotnējā Counter-Strike spēle bija Valve populārās spēles Half-life modifikācija. Šodien CS sērijā ir četras spēles.

Spēlē, ko izstrādājuši Valve un Hidden Path Entertainment, ir iesaistītas divas komandas, teroristi un pretteroristi, kas cīnās viena pret otru dažādos spēles režīmos. Spēle joprojām ir ļoti populāra spēļu kopienā, un Valve to regulāri atjaunina.

2018. gadā Valve ieviesa kaujas karalisko režīmu ar nosaukumu "Danger Zone". Ir 9 citi spēles režīmi, no kuriem populārākais ir "Bomb Defusal". Spēle ir saņēmusi vairākus apbalvojumus esporta nozarē, tostarp Game Awards 2017., 2019. un 2020. gadā.

Spēle ir ceturtā spēle CS sērijā, un tā ir pieejama operētājsistēmās Windows, macOS, Xbox 360 un PS3. Kopš izlaišanas Valve ir ieviesis daudz jaunu funkciju, tostarp jaunas kartes, ieročus, spēļu režīmus un apvalkus. Skins palīdzēja izveidot "virtuālo ekonomiku" spēlē, kas galu galā izraisīja esporta derības un azartspēles.

CS:GO Esports derības un turnīri

Tiek izsaukti CS:GO turnīri, kuriem ir lielākais balvu fonds Lielākie čempionāti. Viņi sāka ar balvu fondu USD 250 000 USD apmērā un ir palielinājušies līdz USD 1 000 000 USD. No 2008. līdz 2012. gadam Intel Extreme Masters ir bijis viens no Counter Strike Majors, taču tas bija paredzēts CS 1.6.

Pirms CS:GO izlaišanas seriāla nākotne esporta nozarē bija neskaidra, jo daudzi spēlētāji visā pasaulē nevēlējās spēlēt CS 1.6 konkurences apstākļos. Kad CS:GO tika palaists 2012. gadā, tas atdzīvināja esporta garu CS kopienā.

Lai gan spēles sākotnējai versijai joprojām bija trūkumi, Valve nepārtraukti izlaida ielāpus, lai to uzlabotu. Pirmo CS:GO Major čempionātu finansēja Valve un tas notika Zviedrijā plkst DreamHack 2013. gada ziema.

Tomēr spēle ir izraisījusi diezgan daudz strīdu. Tika atklāts, ka daudzi spēlētāji krāpjas, taču Valve Anti-Cheat (VAC) viņus aizliedz, tiklīdz tie tiek atklāti. Spēlētāji, kuri turnīros krāpjas, tiek neatgriezeniski aizliegti un dažreiz tiek izņemti no savām komandām.

Kad tika ieviesti ieroču apvalki, tiešsaistes esport derību vietnes tika izveidoti, lai derētu uz ādas. Tas drīz vien pārauga nepilngadīgo azartspēlēs, kuru dēļ Valve un azartspēļu vietnes saņēma divas tiesas prāvas.

Viss par CS: GO
Intel Extreme Masters derību likmes

Intel Extreme Masters derību likmes

Ir trīs veidu derību koeficienti:

  • Daļējās izredzes
  • Decimāldaļas izredzes
  • Moneyline izredzes

Intel Extreme Masters piedāvā dažādas iespējas tiem, kas vēlas likt likmes uz savu iecienītāko vai zemāko spēlētāju. Visbiežāk derību koeficientu veids Intel Extreme Masters ir decimāldaļas un naudas līnijas izredzes. Atšķirība starp abiem ir tāda, ka pirmo izmanto Eiropā, bet otro Amerikā.

IEM Dalasas turnīrā mazākais izrādījās "Looking for Org" ar koeficientu 301,00. Gan Team Vitality, gan Astralis koeficients bija 18,00, kas padarīja tās par turnīra drošāko likmi.

Pašlaik notiekošajā Intel Extreme Masters XVII sezonā Astralis koeficients ir 3,82, bet Natus Vincere - 1,26.

Izredzes gūt panākumus ir lielas, ja zināt, uz kādām izredzēm likt likmes. Likmes uz visticamāko iznākumu un savu iecienītāko komandu var šķist labākais risinājums, taču saprātīgāk ir likt likmes uz vērtību.

Ir dažādas tiešsaistes esport derību vietnes, kurās varat meklēt labākos izredzes. Šajās vietnēs nav lielas atšķirības starp vērtībām, taču nelielas atšķirības var uzkrāties, lai nodrošinātu ievērojamu peļņu.

Intel Extreme Masters derību likmes
Kāpēc Intel Extreme Masters ir populārs turnīrs, uz kuru likt likmes?

Kāpēc Intel Extreme Masters ir populārs turnīrs, uz kuru likt likmes?

Katru gadu miljoniem spēļu un videospēļu derību entuziastu no visas pasaules noskaņojas, lai skatītos Intel Extreme Masters līgas. Tas ir ļoti sacensību turnīrs kas piesaista globālu auditoriju.

Kāds ir tās popularitātes iemesls? Tā rīko turnīrus dažām no lielākajām spēlēm pasaulē. Counter-Strike: Global Offensive un Starcraft II ir fanu iecienītākās spēles, uz kurām var likt likmes.

Vēl viens iemesls, kas piesaista gan spēlētājus, gan labākus spēlētājus, ir lielais balvu fonds. Intel Extreme Masers Katowice 2022 nebija galvenais, taču tā balvu fonds bija 1 miljons ASV dolāru. Labākajiem uzvarētājiem tika piešķirti 400 000 USD.

Tajā ir notikuši lielie čempionāti Counter-Strike un vēl viens Counter-Strike: globālais uzbrukuma galvenais čempionāts 2022. gadā notiks Riodežaneiro, Brazīlijā, un tas ir pirmais IEM lielais čempionāts, kas notiks Brazīlija.

Intel ir vairākkārt teicis, ka viņu mērķis ir ieviest spēļu tehnoloģijas visās pasaules daļās. Brazīlijas majors būs Intel Extreme Master 10. majors. Tas ir viens no vecākajiem esporta uzņēmumiem, un jūs to atradīsit katrā esporta turnīru sarakstā.

Tā globālā pievilcība ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc tas mūsdienās ir tik populārs.

Kāpēc Intel Extreme Masters ir populārs turnīrs, uz kuru likt likmes?
Intel Extreme Master labākās komandas

Intel Extreme Master labākās komandas

Astralis un Natuss Vincere ir regulāri turnīra spēlētāji. 2020. gada turnīrā, kas norisinājās Katovicē, Natus Vincere ieguva pirmo balvu 250 000 $ apmērā, savukārt Astralis ieguva 3. vietu 40 000 $.

Team WE (World Elite) ir vēl viena regulāra komanda, kas kopš 2011. gada kopumā ir uzvarējusi 3 turnīros. Komanda ir Ķīnā bāzēta esporta organizācija.

2017. gada Intel Extreme Masters turnīrā, kas norisinājās Austrālijā, SK Gaming ieguva trofeju pēc četrām CS:GO dienām. Komanda cīnījās pret FaZe klans un uzvarēja 3 no 4 spēlēm.

Flash Wolves jeb FW — Taivānas esporta komanda, kas tika izveidota 2013. gada aprīlī. Tās sākotnējais nosaukums bija "yoe IRONMEN", un tā tika mainīta uz Flash Wolves tikai 2013. gada augustā. Tās tiek uzskatītas par vienu no labākajām League of Legends komandām. un uzvarēja Intel Extreme Masters XI sezonas pasaules čempionātā.

Gambit Esports ir vēl viena esporta organizācija, kas, kā zināms, ir viena no labākajām komandām League of Legends. Tā ir Krievijas komanda, kas bāzējas Apvienotajā Karalistē. Viņi ieguva vairākus Intel Extreme Masters titulus no 2013. līdz 2014. gadam. Viņi nav paziņojuši par plāniem piedalīties turpmākajos Intel Extreme Masters turnīros.

Intel Extreme Master labākās komandas
Intel Extreme Masters lielākie mirkļi

Intel Extreme Masters lielākie mirkļi

Nepieminēt pašu pirmo Intel Extreme Masters turnīru, kurā komandas no 24 dažādām valstīm spēlēja Counter-Strike un World of Warcraft III. Balvu fonds bija 160 000 eiro.

Polijā bāzētā Team Pentagram un H2K Gaming cīnījās par galīgo balvu, un pirmā aizveda mājās 40 000 eiro. Tā bija sīva konkurence, kurā piedalījās arī Fnatic un SK Gaming, divas komandas, kas cīnīsies arī turpmākajos turnīros.

Ar katru sezonu Intel Extreme Masters paplašinājās ne tikai spēļu, bet arī valstu un pilsētu ziņā. Starcraft 2 tika ieviesta V sezonā, un tajā bija arī League of Legends ielūguma turnīri, kas lika faniem aizrautīgi par nākamo sezonu.

Pēc ielūguma turnīra, leģendu Līga beidzot tika ieviests VI sezonā. XI sezonā pirmo reizi turnīra vēsturē noslēdzošais pasākums notika Katovicē divu nedēļas nogales garumā.

Intel Extreme Masters lielākie mirkļi
Kur likt likmes un labākā stratēģija IEM likmēm

Kur likt likmes un labākā stratēģija IEM likmēm

Ir daudz dažādu esport derību vietņu, kur varat veikt likmes uz Intel Extreme Masters turnīriem. Šeit ir dažas vietnes, kuras varat izmantot:

  • Cyber.bet
  • Betaway sports
  • 1xBet
  • 20 Likmes

Esporta derības ir ļoti vienkāršs process. Jūs izvēlaties vietni, kuru vēlaties izmantot, apskatiet izredzes un izdariet likmes uz komandu, ar kuru jūs stājaties, noguldāt naudu un pēc tam gaidāt, lai redzētu, kurš uzvarēs.

Labākā stratēģija, kas jāievēro, ir izredžu analīze. Atcerieties, ka, jo lielāka ir izredzes, jo mazāka ir iespēja, ka komanda uzvarēs. Komanda ar augstāku koeficientu dotu lielāku atdevi, taču tai būtu maza iespēja uzvarēt.

Vēl viena lieta, kam vajadzētu sekot līdzi, ir komandas vēsture. Kā viņiem veicies iepriekšējos mačos? Šie ir daži faktori, kas jāiekļauj savā derību stratēģijā, lai palielinātu izredzes uzvarēt.

Kur likt likmes un labākā stratēģija IEM likmēm