Nomini e-sporta derību apskats 2024 - Spēles

NominiResponsible Gambling
CASINORANK
8.3/10
BonussBonuss $500 + 200 bezmaksas griezieni
Laipni lūdzam bonusa piedāvājumus
3500 spēles
Pieejama tūlītēja atskaņošana
Uzticams
Verificēts
Drošs
Laipni lūdzam bonusa piedāvājumus
3500 spēles
Pieejama tūlītēja atskaņošana
Nomini is not available in your country. Please try:
Spēles

Spēles

Spēlētāji redzēs, ka Nomini piedāvā daudzus populārākos esporta nosaukumus. League of Legends, CS: GO un StarCraft 2 ir populārākie nosaukumi, uz kuriem var likt likmes, izmantojot Nomini.

Neraugoties uz nelielu e-sporta piedāvājumu izvēli, šķiet, ka Nomini spēles ir izvēlējies precīzi. Viņi visi ir labi zināmi un ir ikgadējo turnīru uzmanības centrā. Konkrētas likmes katrā lielākajā sacensībā kļūst pieejamas, tiklīdz tas notiek.

Populārākais eSports

Ir arī vērts atzīmēt, ka Nomini nav tikai e-sporta derību vietne. Tā vietā tas nodrošina daudzveidīgu azartspēļu iespēju izvēli. Tāpēc vietne nav pārcēlusi savu uzsvaru uz vairāk nišas spēlēm.

League of Legends (pazīstama arī kā League vai LoL), iespējams, ir lielākais eSports, uz kuru var veikt likmes pakalpojumā Nomini.

Atšķirībā no dažām e-sporta derību vietnēm, kas piedāvā izredzes uz League of Legends, Nomini piedāvā e-sporta derības tādos nozīmīgos turnīros kā Pasaules kauss un sezonas ielūgums, kā arī reģionālās sacensības, piemēram, China's League of Legends Pro League un League Championship Series Amerikas Savienotajām Valstīm un Kanādai.

Derību iespējas ietver mača uzvarētāju, pirmo komandu, kas paņem pirmo asinis, pirmo komandu, kas nojauca torni, pirmo komandu, kas nogalina Baronu, un pirmo komandu, kas iznīcina inhibitoru.

Tiešraides e-sporta derības

Runājot par tiešraidēm, sporta totalizatorā Nomini tiek rīkoti aptuveni 10 000 notikumu mēnesī ar vidējo izredzes koeficientu 93 procenti. Spēlētājiem ir pieejama pilna / daļēja naudas izņemšana, ātrie tirgi un likmju veidotājs.

Tomēr nav pieejama tiešraide, un nav pieejamas citas funkcijas, piemēram, Rediģēt un Pieprasīt likmi. Likmes pieņemšanas laiks ir 5", un ir iespēja automātiski pieņemt augstākas vai zemākas likmes.

Dažiem derību slēdzējiem tas var būt trūkums, jo dažas no labākajām eSporta derību vietnēm nesen atjaunināja savus pakalpojumus, iekļaujot tiešraides straumi, jo spēlētāji bauda tiešraides derības tajā pašā lapā.

Counter-Strike: globāla ofensīva

CS: EJ ir ne tikai viens no populārākajiem pirmās personas šāvējiem visā pasaulē, bet arī laba likme Nomini. Šeit jūs atradīsiet visplašāko spēļu klāstu, kas pieejams visās spēlēs, tostarp lielākajos turnīros, piemēram, CS: GO Major Championship.

Salīdzinot ar nozares vidējo rādītāju, derību tirgi ir saprātīgi un godīgi. Papildus tradicionālajam spēles uzvarētāju scenārijam jūs atradīsit 5 līdz 20 dažādus derību tirgus atkarībā no izvēlētā notikuma un spēles.

Lai gan tas nav ideāli piemērots tiem, kas meklē eksotiku, tas būs piemērots ikdienišķiem derību slēdzējiem, kuri meklē vienkāršas likmes.

StarCraft II

Blizzard Entertainment StarCraft 2 ir reāllaika stratēģijas (RTS) esports. Divi spēlētāji sacenšas, izvēloties vienu no trim rasēm: Terrans, Protoss vai Zerg, kas visas ir pieejamas iepriekš izvēlētajā kartē.

Turklāt viņu spēļu pieredze ir daudzveidīga un atšķirīga cita no citas. Sportistiem lēmumi joprojām ir jāpieņem ātri, un ir nepieciešama vairāku uzdevumu veikšana. Tas ir ideāli piemērots aizraušanās meklētājiem, pateicoties spēles ātrajai darbībai.

Spēles uzvarētājs, kartes uzvarētājs, handikaps, komanda A/B, lai uzvarētu vienu karti, komanda A/B neuzvar nevienu karti, pareizs kartes rezultāts, virs/zem kopskaita kartes, komanda, kas uzvarēs, komanda, kas uzvar turnīrā, un turnīra reģions Uzvarētāji ir visizplatītākie derību tirgi.

Valorants

Riot Games pirmās personas šāvēja VALORANT ir jaunākā esporta parādība. Spēles unikālais taktiskās šaušanas un atsevišķu varoņu sajaukums atgādina CS: GO, Overwatch un League of Legends.

Abu spēļu līdzjutēji VALORANT ir sagaidījuši ar atplestām rokām. Spēles Twitch skatītāju skaits pārsniedza 1,7 miljonus, un iknedēļas spēlētāju pieteikšanās, lai sasniegtu VALORANT līmeni, joprojām ir miljonos. Šīs plašās auditorijas uzmanība tagad ir pievērsusies plaukstošajai VALORANT esporta nozarei un Valorant derībām.

Čempionu tūre, Game Changers, Red Bull Campus Clutch un Conquerors čempionāts ir daži no svarīgākajiem notikumiem VALORANT, un tie visi ir derību vērti Nomini.

Kings Of Glory

King of Glory ir populārs ķīniešu sporta veids ar desmitiem tūkstošu skatītāju un milzīgu balvu fondu. Viena no KOG atšķirīgajām iezīmēm ir tā, ka tas ir viens no retajiem esportiem, kas paredzēti tikai mobilajām ierīcēm.

Lai gan fani var skatīties spēles uz lielā ekrāna, vietnē YouTube vai citās platformās, visas profesionāļu spēles notiek mobilajās ierīcēs. Tā ir arī bezmaksas esporta spēle, kas veicina tās pastāvīgo popularitāti.

Spēlē King of Glory ir pieejamas spēles uzvarētājs, precīzs rezultāts, raundu uzvarētāji, komanda, kas vispirms nojauks tornīti, un citas likmju iespējas, no kurām daudzas ir pieejamas arī citos populāros MOBA, piemēram, Dota 2 vai LoL, piemēram, spēles uzvarētājs, precīzs rezultāts, raundu uzvarētāji, komanda, kas vispirms noņem asinis, pirmā nojauks tornīti un tā tālāk.

Dota 2

Dota 2 ir reāllaika stratēģijas spēle, kas prasa lielu taktisku lēmumu pieņemšanu un augsta līmeņa komandas sadarbību.

Lielākā daļa esporta derību vietņu pieņem DotA 2 likmes. Tas ir pieejams lielākajai daļai speciālistu pretiniekiem un vienreizējiem notikumiem ar tādām likmju kategorijām kā abpusējas derības uz vienību spēlēm un turnīru čempioniem, piemēram, The Invitational.

Dota derības ir daudz iespēju un iespēju, kad runa ir par derībām tiešraidē. Likmes spēles laikā, it īpaši Dota, ir aizraujošāks derību veids, jo jūs varat skatīties darbību tiešraidē un balstīt savu derību stratēģiju uz spēles notikumiem.