Viss par derībām uz SK Gaming

SK Gaming ir slavena organizācija un viena no pazīstamākajām esport komandām profesionālajā videospēlē visā pasaulē. Schroet Kommando (SK), plaukstošu esporta uzņēmumu ar birojiem Ķelnē un Berlīnē, Vācijā, 1997. gadā dibināja uzticīgi draugi. Pēdējo divarpus gadu desmitu laikā SK Gaming ir guvis panākumus galvenajās turnīros. Viņi arī dažādos sporta veidos laimējuši miljoniem dolāru naudas balvas. Kā ambiciozs konkurents un bizness, kas domā ārpus rāmjiem, SK ir izveidojis dažus no slavenākajiem cilvēkiem esporta vēsturē un rādījis ceļu vairākās frontēs.

SK Gaming vienmēr ir uzsvēris starptautisko atmosfēru savu biedru vidū, neskatoties uz uzvarām laukumā un ārpus tā. Kopš grupas izveides tā ir mēģinājusi veidot draudzību starp spēlētājiem un darbiniekiem no dažādām etniskām un reliģiskām grupām.

Viss par derībām uz SK Gaming
Aija Zariņa
WriterAija ZariņaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

SK Gaming spēlētāji

Emīls Moselunds, alias Fruity, Thomas "Ekon" Chenel un Kérian Candolfi, pazīstams kā Kérian, pārstāv SK Gaming šajā turnīrā. Raķešu līga sacensībām. Pirmais ir no Dānijas, bet pārējie divi ir dāņi.

Četri vācu spēlētāji pārstāv SK Gaming Clash Royale sacensībās. Tie ir Justuss fon Eizens, alias Flobijs, un Mortens Mehmerts, ko parasti pazīst ar savu vārdu Mortens. Pārējie divi ir Samuels "xopxsam" Klotz un Lucas Nageler, alias BigSpin.

SK Gaming arī izveido komandu Brawl Stars. Tā ir viena no populārākajām esporta komandām. Tie ir Pedro Guijarro, Bekri "Symantec" Tahiri un Guillem González, alias GuilleVGX. Ruben 'Ikaoss' Exposito un Serhio Iglesias alias Kiwii papildina piecu cilvēku sarakstu. Symantec ir vienīgais vācietis labākajā esporta komandā; pārējie ir spāņi.

SK Gaming FIFA sarakstā ir tikai divi vācu spēlētāji. Tie ir Niklass Noerenbergs, alias NiklasNeo, un Tims "TimLatka" Šartmans.

League of Legends spēlētāji

Ir divas komandas leģendu Līga. Tā ir sākotnējā SSK Gaming komanda, kas izveidota 2010. gadā, un SK Gaming Prime, kas dibināta 2014. gadā. Prime sastāvs galvenokārt piedalās vietējos turnīros. Pamatgrupā ir septiņi spēlētāji, tostarp Erberks "Gilius" Demirs un Janiks Bartels, alias Jenax, abi no Vācijas. Citi spēlētāji ir Žans "Jezu" Masols (Francija), Erik Wessén alias Treatz (Zviedrija) un Tomass "Toms" Diakuns no Lielbritānijas. Pārējie divi ir Daniyal Gamani, pazīstams kā Sertuss, no Vācijas un Simon' Swiffer' Papamarkos no Austrālijas.

Prime Team arī sastāv no septiņiem spēlētājiem. Divi ir holandiešu spēlētāji; Aloiss Nelissens, plaši pazīstams kā Aloiss, un Makss Rako Temminks. Georgia Paras alias TroubleInc (Vācija), Edgaras' Eckas' Strazdauskas (Lietuva) un Svens Vidovičs alias Dehaste (Horvātija) ir arī starp labākajiem esporta komandas dalībniekiem. Pārējie divi ir Iļja Makavčuks (Baltkrievija) alias Gadjet un Patriks "Mystiq" Piórkowski no Polijas.

SK Gaming spēcīgākās spēles

Trauksmes zvaigznes

Šī ir SK Gaming spēcīgākā spēle. Brawl Stars komanda tika dibināta 2022. gadā, un šobrīd tajā ir 5 zvaigžņu spēlētāji, un tā ir viena slavena esporta komanda no SK Gaming. Komanda ir uzvarējusi vairākos populārākajos Brawl Stars konkursos. Neskatoties uz dažādi turnīri uzvar, šī komanda ir ievērojama ar savu ceļu uz Brawl Stars World Finals 2020.

Pabeigšana bija Supercell rīkotais gada pēdējais pasākums. Supercell rīkoto turnīru vidū bija arī 2020. gada sacensību sezonas pasaules čempionāts. Turnīram kvalificētās komandas ir labākās esporta komandas, izmantojot vispasaules kvalifikācijas kampaņu visa gada garumā. SK Gaming komanda ierindojās trešajā vietā, nopelnot 125 000 $ balvu.

Clash Royale

Starptautiskajās sacensībās komandu pārstāv četras zvaigznes. SK Gaming izveidoja šo komandu 2018. gadā un ir laimējusi vairāk nekā $190 000 naudas balvu. Viņu jaunākais panākums bija Clash Royale League 2020 pasaules fināls. Komanda sacensībās ieņēma otro vietu, nopelnot $70 000 balvu. Komanda uzvarēja Clash Royale League 2019 West Fall sezonā.

leģendu Līga

Komandai ir visplašākais saraksts SK Gaming. Šī komanda, kas ir sadalīta galvenajā komandā un SK Gaming Prime, ir guvusi panākumus dažādās sacensībās. Daži panākumi ir bijuši izcīnītas balvas, bet citi ir bijuši tādās pozīcijās, kādās viņi finišēja.

Kāpēc SK Gaming ir populārs?

SK Gaming ir leģendāra organizācija ar ilgu un izcilu vēsturi. Komanda ir pierādījusi sevi kā izcilu esporta zīmolu. Tie pastāv jau labu laiku, dibināti 1997. gadā! Vecāki spēlētāji un esporta fani atceras tos laikus, taču pēc gadiem viņu publiskais tēls un cieņa pieauga.

Laika gaitā lēnām attīstoties lielākajā daļā spēļu, SK Gaming galu galā kļuva par pastāvīgu klātbūtni esporta nozarē. League of Legends, CSGO, Quake un citām spēlēm ir organizācijas nospiedums.

Organizācija ir augusi un tagad piedalās dažādās spēlēs un esporta konkursos. To ļoti ciena un atbalsta atbalstītāji visā pasaulē, pat ja tam nav tādas pašas pievilcības kā iepriekš. Viņu spēlētājus sagaida spoža nākotne, un kas zina, kāda būs nākotne?

Kāpēc uz šo komandu ir populāri likt likmes?

Brawl Stars ir vispiemērotākā derību slēdzēju izvēle. Ar dažiem neticamiem triumfiem SK Gaming ir dominējis profesionālajā vidē. Viņiem ir spēcīgs sasniegums pret citām spēcīgām komandām un pastāvīgi darbojas labi. Jo Brawl Stars nav tik slavens kā daži citas esporta spēles, daži bukmeikeri to neiekļauj savā "sarakstā".

SK Gaming balvas un rezultāti

SK Gaming bija augsti novērtēta komanda 2000. gados, un 2010. gados ar pieaugošu fanu bāzi. Tomēr komandā vairs nav globāli dominējošo spēku. Ar SK lietas jau ilgu laiku virzās uz dienvidiem, bet šķiet, ka viņi beidzot ir tikuši galā ar lietām.

Pat ja viņu rezultāti nav tie labākie, SK Gaming Esports klātbūtne tiek pastāvīgi atzīta. Gadu gaitā komanda ir sasniegusi ievērojamus rezultātus. Tie ir nepārspējami, ja runa ir par mazākām esporta spēlēm, piemēram, Brawl Stars vai Clash Royale.

Trauksmes zvaigznes

Komanda pēdējos gados ir uzvarējusi sešās sacensībās pēc kārtas. Viņi uzvarēja Brawl Stars čempionātā 2022: martā EMEA finālā, kas notika tiešsaistē Eiropā. SK Gaming uzvarēja Gamestars League Season 2: International Finals, kas notika tiešsaistē visā Eiropā 2021. gadā. Komanda uzvarēja četros citos pasākumos tajā pašā gadā, tostarp ESL Mobile Challenge 2022 Fall: EU-MENA.

Tiešsaistes turnīrā piedalījās Eiropas, Tuvo Austrumu un Āfrikas komandas. Brawl Stars čempionāts 2021: oktobra EMEA fināli, Brawl Stars čempionāts 2021: septembrī EMEA fināli un ESL Mobile Challenger 2021 pavasaris: EU-MENA ir citi uzvarētie turnīri. 2020. gadā komanda ieņēma trešo vietu Brawl Stars World finālā. Viņi ieguva ievērojamu balvu USD 125 000 apmērā.

Clash Royale

Pēc tam 2020. gadā komanda divas reizes kļuva par otro vietu. SK Gaming zaudēja 2020. gada Clash Royal League finālā, bet saņēma balvu $70 000 par iegūto otro vietu. Tāpat viņi saņēma $54 000 par otro vietu Clash Royale League 2020 Rietumu rudens sezonā.

  1. gadā komanda divas reizes kļuva par uzvarētājiem; Clash Royale League 2019 West Fall Season un QLASH League 2. Viņi iepriekšējā turnīrā ieguva $60 000. SK Gaming komanda ieņēma otro vietu Clash Royale League 2019 West Spring sezonā, kur nopelnīja 40 000 USD. Komanda nopelnīja tādu pašu summu — 40 000 $, lai iegūtu līdzīgu 2. vietu Clash Royale League 2018. gada Eiropas rudens sezonā.

Citi rezultāti

SK Gaming uzvarēja FUT 19 čempionu kausa janvāra finālā. Uzvara FIFA turnīrā viņiem nopelnīja 50 000 USD. 2. līmeņa turnīrā piedalījās FIFA 19 spēļu izdevums.

Pēdējā laikā Raķešu līgā komanda nav guvusi vērā ņemamus panākumus. Viņi ierindojās trešajā vietā RLSC Season X-Spring: EU Major, kur ieguva $10 000.

Arī League of Legends komandai pēdējā laikā vērā ņemami panākumi nav bijuši. Viņi LEC Spring 2021 turnīrā ieņēma sesto vietu.

Labākie un populārākie SK Gaming spēlētāji

SK Gaming vairākās sacensībās pārstāv vairāki spēlētāji. Bet ne visi no tiem ir tik populāri. Tie ir slaveni spēlētāji komandā:

BIGSPIN

Oficiāli pazīstams kā Lūkass Nēgelers, spēlētājs ir SK Gaming Clash Royale komandas biedrs kopš 2019. gada oktobra. Spēlētājs var lepoties ar milzīgu sekotāju skaitu sociālo mediju lapās. BigSpin ir vairāk nekā 400 000 sekotāju. Lielākā daļa no tiem ir no straumēšanas pakalpojuma Twitch.

MORTEN

Mortens Mehmerts pievienojās Clash Royale komandai 2018. gada jūnijā. Spēlētājs ir populārs starp faniem esporta jomā. Viņa sociālo mediju profilā viņam ir vairāk nekā 400 000 sekotāju. Lielākā daļa sekotāju ir Twitch esporta straumēšanas pakalpojumā, kur viņam ir vairāk nekā 269 000 sekotāju.

IKAOSS

SK Gaming iegādājās Ruben Exposito 2022. gada janvārī. Brawl Stars Pro sociālajos medijos ir vairāk nekā 140 000 sekotāju. Lielākā daļa sekotāju ir Instagram un straumēšanas pakalpojumā Twitch.

PEDROGUIJARRO

Pedro Gidžarro pievienojās SK Gaming Brawl Stars komandai 2020. gada jūnijā. Straumēšanas pakalpojumā Twitch viņam ir vairāk nekā 10 000 sekotāju. Citi sekotāji tiek izplatīti, izmantojot Instagram, Twitter un YouTube.

Kur un kā likt likmes uz SK Gaming

Šī ir viena no tām dīvainajām esporta komandām, kas izceļas mazās spēlēs, bet cīnās lielākās. Tas ne vienmēr bija tā; SK agrāk ir parādījuši dažus neticamus sniegumus, pat spēlēs viņi vairs nespēlē. Lootbet, Pinnacle, bet365, Thunderpick un Dafabet ir daži no populārākajiem SK Gaming esporta derību vietnes.

Tomēr spēlētājiem ir jābūt gataviem uzņemties zināmu risku, ja viņi plāno likt likmes uz SK. Tas ir tāpēc, ka SK Gaming saraksti ir pakļauti zemiem rezultātiem, ja viņi to nevar atļauties. Tomēr viņi var pārspēt pat visefektīvākās komandas un nodrošināt sitienus ar sitieniem. Visbeidzot, spēlētājiem ir jāizpēta SK vēsturiskie rezultāti visās savās spēlēs.

Kāda ir labākā stratēģija, lai liktu uz šo komandu?

Derību slēdzēji var veikt plašu likmju klāstu uz SK Gaming visās spēlēs, kurās tas piedalās. Tomēr tiešās uzvaras ir drošākās SK Gaming likmes kopumā. Kad runa ir par to saprātīgu salikšanu, ar tiem nevar kļūdīties. Derības uz SK Gaming labākajās esporta derību vietnēs ir riskantas, taču tās var atmaksāties lieliski. Brawl Stars ir vienīgā spēle, kurā uzvarēs lielākā daļa likmju. Visām pārējām spēlēm būs nepieciešama rūpīga plānošana un izpēte, lai likmes atmaksātos.

About the author
Aija Zariņa
Aija Zariņa
About

Aija Zariņa, lepna latviete ar izpratni par tehnoloģijām un spēlēm, ir kļuvusi par neaizstājamu eksperti tiešsaistes kazino lokalizācijas jomā. Apvienojot mīlestību pret savu dzimteni ar dinamisko digitālo spēļu pasauli, viņa ir tilts starp tradicionālo Latviju un mūsdienīgu tiešsaistes kazino pasauli.

Background (in Latvian): Dzimusi gleznainajā Cēsu pilsētā, Aija izaugusi Latvijas bagātīgās vēsturē un tradīcijās. Viņas sajūsma par tehnoloģiju un kultūru krustpunktu noveda pie Digitālā medija studijām Rīgā. Iepazīstoties ar plašo tiešsaistes spēļu pasauli, viņa saskatīja nišu kaz

Send email
More posts by Aija Zariņa