Esports bukmeikeri pieņem Transfer Money

Pareiza eSporta derību konta pārvaldība ir svarīgs atbildīgu azartspēļu aspekts. Lai veiktu derības, ir nepieciešama nauda, un ir nepieciešams konts, kas ir labi finansēts, lai izbaudītu bukmeikeru piedāvājumu. Naudas pārskaitījums caur banku ir viens no visplašāk izmantotajiem maksājumu veidiem tiešsaistes esporta derību vietnēs. Gandrīz katram maksātājam pieder vietējais vai starptautisks bankas konts.

Vienā vai otrā brīdī viņi izmanto šo metodi, lai pārskaitītu naudu tiešsaistes bukmeikers. Ikvienam spēlētājam, kurš vēlas izmantot šo opciju, ir jābūt pamatzināšanām par tās darbību un tās priekšrocībām un trūkumiem. Šajā rakstā tie tiks detalizēti apspriesti.

Par Transfer Money esports derībām

Par Transfer Money esports derībām

Naudas pārskaitījumu no viena bankas konta uz nākamo var izsekot 1800. gadu pirms mūsu ēras. Ideja aizsākās Babilonā, kad naudas aizdevēji izsniedza aizdevumus un iekasēja procentus. Tajā pašā laikā romiešu un grieķu valoda bankas pieņēma noguldījumus kā uzkrājumus.

Vēstures gaitā banku tehnoloģija ir piedzīvojusi vairākus līkločus, bet iespēja pārskaitīt naudu internetā ir bijusi visnozīmīgākā izmaiņa. Tiešsaistes banku darbība sākās, tiklīdz 90. gadu vidū interneta savienojamība kļuva par globālu lietu.

Vai naudas pārskaitījums ir populārs?

Naudas pārskaitījums, iespējams, ir vecākā darījumu metode. Tā ir arī vispopulārākā maksājumu sistēma visās pasaules valstīs. Nav pārsteigums, ka tas ir visplašāk izmantotais apmaksas iespēja esporta derībām. Gandrīz visās komercbankās mūsdienās ir tiešsaistes banku platforma, kurā lietotāji reģistrējas, lai attālināti uzraudzītu un pārvaldītu savas finanses.

Dažas bankas pārskaita naudu elektroniski bez maksas, ja vien saņēmējam ir konts tajā pašā iestādē. Citi to darīs par maksu, bet pārskaitījuma laiks ir atkarīgs no attiecīgās summas.

Par Transfer Money esports derībām
Kā veikt depozītu ar naudas pārskaitījumu

Kā veikt depozītu ar naudas pārskaitījumu

Ja derību slēdzēji izvēlas pārskaitīt naudu, izmantojot banku, lai sāktu spēlēt eSporta likmes, viņiem ir jāzina derību bankas konta ID tiešsaistes esport sporta totalizators. Visā pasaulē ir neskaitāmas banku sistēmas, tāpēc elektroniskās naudas pārskaitīšanas process dažādās bankās var atšķirties. Tāpat process atšķirsies darījumu ierobežojumu un pārsūtīšanas termiņu ziņā. Bet vidējais pārskaitījuma laiks ir 24-48 stundas vietējām bankām vai 2-5 darba dienas starptautiskajām bankām.

Pārskaitījuma naudas izmantošana tiešsaistes bukmeikeru kanālos

Neskatoties uz smalkajām atšķirībām banku sistēmās, pamatkoncepcija paliek nemainīga. Esports derību veicēji, kuri dod priekšroku šai depozīta metodei, izmantos procesu, kas izskatās šādi:

 1. Reģistrējiet personīgo kontu eSports bukmeikeru kontā
 2. Atveriet kontu, izmantojot pieteikšanās akreditācijas datus
 3. Dodieties uz banku/maksājumu/kases sadaļu
 4. Izvēlieties tiešsaistes banku, elektronisko pārskaitījumu vai tiešo bankas pārskaitījumu
 5. Atzīmējiet iecienītāko bankas iestādi
 6. Piesakieties drošā vārtejā vai ievadiet maršrutēšanas numuru un konta numuru
 7. Autentificējiet pieteikšanos, izmantojot mobilo lietotni, e-pasta uzvedni vai OTP, kas nosūtīta īsziņā
 8. Pievienojiet eSporta derību kontā iemaksājamo summu
 9. Apstipriniet maksājumu
 10. Saņem kredītu derībām
Kā veikt depozītu ar naudas pārskaitījumu
Kā veikt naudas izņemšanu, izmantojot naudas pārskaitījumu

Kā veikt naudas izņemšanu, izmantojot naudas pārskaitījumu

Jebkurš spēlētājs, kurš ir izmantojis e-komercijas vietni biznesam, saprot, cik vienkārši var pārskaitīt naudu no vietnes uz individuālu bankas kontu. Laimestu izņemšana no bukmeikeru biroja ir pretēja depozīta iemaksai.

 1. Atveriet eSports derību vietni un piesakieties ar paroli un e-pastu vai lietotājvārdu
 2. Dodieties uz banku/kases/maksājumu lapu
 3. Apstipriniet laimestu un izņemamo summu
 4. Izņemšanai izvēlieties maksājuma veidu - internetbanku, bankas pārskaitījumu vai pārskaitījumu
 5. Norādiet unikālu tiešsaistes bankas ID
 6. Verificējiet derību kontu un bankas ID (jābūt sinhronizētiem)
 7. Gaidiet apstiprinājumu
 8. Bukmeikers pārskaita naudu spēlētāja bankas kontā 2-5 darba dienu laikā

Pārskaitījums Naudas izņemšana nav tūlītēja. Pirmkārt, e-sporta derību nodrošinātājs spēlētāja identitātes pārbaude prasīs kādu laiku. Šis ir būtisks tiešsaistes azartspēļu drošības pasākums, kas palīdz izvairīties no krāpšanas tiešsaistē. Tiešsaistes azartspēļu spēlētājiem arvien biežāk tiek izkrāpti grūti nopelnītie laimesti. Tāpēc visām likumīgajām un drošajām vietnēm ir nepieciešams laiks, lai vēlreiz pārbaudītu, vai persona, kas pieprasa izņemšanu, patiešām ir piedalījusies eSporta likmju izdarīšanā.

Kā veikt naudas izņemšanu, izmantojot naudas pārskaitījumu
Plusi un mīnusi ar naudas pārskaitījumu

Plusi un mīnusi ar naudas pārskaitījumu

Kad eSporta spēlētāji pārskaita naudu tiešsaistē, viņi pārvalda savus bankas kontus, izmantojot mobilās ierīces vai datorus. Tas nozīmē, ka viņiem nav jāapmeklē savas filiāles, lai pabeigtu darījumus. Tam ir gan priekšrocības, gan trūkumi, kā norādīts tālāk.

Pros

 • Iespēja iemaksāt naudu tiešsaistes esporta derību vietnēs ar dažiem klikšķiem vai tālruņa ekrāna vilkšanu
 • Salīdzinoši zemākas pārsūtīšanas izmaksas
 • Drošas izbraukšanas iespējas norēķināties

Mīnusi

Dažreiz ir jāatrod bankomāts vai bankas iestāde, lai ieskaitītu naudu savos kontos, pirms to nosūta uz tiešsaistes eSporta derību kontu. Šis process var būt sarežģīts. Atkarībā no valsts iestādes var izsekot azartspēļu darījumus vai tos stingri ierobežot.

 • Var būt pakļauts stingriem kādas valsts likumiem un noteikumiem
 • Apgrūtinoša pārsūtīšana
Plusi un mīnusi ar naudas pārskaitījumu
Pārskaitījuma naudas konta atvēršanas process

Pārskaitījuma naudas konta atvēršanas process

Lai iegūtu Transfer Money kontu, ir nepieciešams valsts ID, kas nozīmē, ka viņiem ir jābūt pilngadīgiem. Ir iespējams arī atvērt starptautisku kontu, kurā var ievietot dažādas valūtas. Taču šādi konti bieži vien ir ierobežoti attiecībā uz ikdienas darījumu apjomu. Turklāt ir nepieciešams ilgāks laiks, lai veiktu pārskaitījumu uz citu valsti.

Dažās valstīs ir atļauts nepilngadīgajiem izveidot bankas kontus, taču tiem jābūt pilngadīgiem aizbildņiem vai vecākiem. Lai atvērtu jaunu bankas kontu, nav nepieciešams cits bankas konts, jo katra iestāde darbojas neatkarīgi.

Kā izveidot kontu

Lai atvērtu bankas Transfer Money kontu, ir nepieciešama vienkārša, bet formāla procedūra.

 • Bankas iestādes un konta veida izvēle: Katrai bankai ir dažādas konta iespējas, piemēram, norēķinu konts, fiksētā depozīta konts, krājkonts utt. Norēķinu konts vislabāk darbojas tiešsaistes naudas pārskaitīšanai.
 • Personas datu aizpildīšana: Konta atvēršanas forma ir kā priekšlikums. Šeit pieteikuma iesniedzējs norāda savu pilnu vārdu, uzvārdu, e-pastu, tālruņa numuru, adresi un nodokļu atbilstības informāciju.
 • Identitātes apliecinājums: Banku iestādes prasīs pases izmēra fotoattēlu, ID karti, pirkstu nospiedumus un parakstu.
 • Internetbankas profila izveide: Kad pieteikums ir pieņemts, klients var atvērt tiešsaistes naudas pārskaitījuma kontu. Procesu var veikt bankas mājaslapā vai attiecīgajā mobilajā lietotnē.
Pārskaitījuma naudas konta atvēršanas process
Pārskaitīt naudu klientu atbalsta iespējas

Pārskaitīt naudu klientu atbalsta iespējas

Pārskaitījuma naudas konti tiek pārvaldīti no fiziskajām filiālēm un attālināti. Lai gan ir iespējams ieiet finanšu iestādē, lai kaut ko uzzinātu, tiešsaistes saziņa ir ērtāka. Uzticamiem pakalpojumu sniedzējiem ir īpaši zvanu centri, un viņu tiešsaistes aģenti vienmēr ir pieejami tērzēšanai ar klientiem. Visizplatītākie klientu problēmu risināšanas kanāli ir:

 • Tālrunis
 • E-pasts
 • Tiešsaistes pieprasījuma veidlapa
 • Tiešraides Čats

Lielākā daļa finanšu iestāžu atver tālruņa līnijas no rīta un aizver tās vakarā. Brīvdienās un valsts svētku dienās dažās stundās tālruņa zvani var nedarboties. Uz e-pastiem un tiešsaistes veidlapām tiek atbildēts 24–48 stundu laikā. Lielākā daļa tiešsaistes tērzēšanas sarunu ir pieejamas banku lietotnēs. Dažos no tiem ir iespējots robots, savukārt citās ir iesaistīti klientu pārstāvji.

Pārskaitīt naudu klientu atbalsta iespējas